Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Ay böyle sinir çıkarmaya can feda . Güzel çalışmışsın canım ben sevdim

Kızlar bu tarih tekrarı niye bu kadar çok uzun sürüyor diye notlarımın ses kaydını yaptım sadece Türk İslam tarihi yani kültür medeniyeti yokken 50 dk sürdü notlarımı okumam . Bunun üzerine birde Türk İslam ın kültür medeniyetinin ses kaydını yapacağım bakalım bu kaç dk sürecek heyecanla bekliyorum .
Yani evet ya gerçekten sürüyormuş o kadar anlamış oldum normalmiş yani birde kızlar sesimi kaydederken notlar aklıma kazındı akılda kalıcı oluyor benim gibi tarih özürlülere duyurulur
Ha bide sesim değişikmiş benim ya yani ders anlatırken çocukların duyduğu ses buymuş demekki

Diğer kısımlar iyiydi canım gkde tarihi ful yapmıştım gerçi coğrafyadan 5yanlış vardı vatandaşlık ve güncel kısım nasıldı hatırlamıyorum ama fazla değildi. Eğitim 55 civarıydı galiba. Alanım iyiydi. Zaten en fazla katkısı olan alan öyle gelmişti ama atanamadık

Canim malesef çalışmakla iyi puan almak doğru orantılı değil, hatta benim denemelerim de orantılı gelmedi, bu yüzden ne uzun saatler çalışmak motive ediyor beni, ne de denemeler.

Bu benim 5. Sınava hazirlanisim, sınav 2 senedir olunca 10 senedir bu girdabın içindeyim. İnan ne evliligimden birşey anladım, ne hamileliğimden, ne çocuktan. Hep birşeylwr yetiştirip ders çalışmaya zaman ayırma telaşıyla geçti bu senelerim.

Sende yazmışın çocuktan dolayı arkadaşları la bile görüşemediğini, o kadar iyi anlıyorum ki seni.

Ben kızımı 18 aylıkken kreşe verdim 3 aylığına, bunun vicdan azabıyla oturup ders çalışmaya çalışıyordum.
Sonra 3 yaşındayken 9 ay kreşe gitti yine ben ders çalışayım diye, yine yine olmadı.

5 yaşında da gitti ben ders çalışayım diye

Olmadı olmadı olmadı.....

Ben bir iste çalışmama rağmen kızım kreşlerde büyüdü ben ders çalışayım diye, bunun vicdan azabını o kadar yaşıyorum ki.

Eşime de aynı şekilde, evde hep kurulu bir masa, hep ders çalışma havası, hep bir işler yarım bu yuzden, kaç sene kreş parası ödedi adam, hele kitap parası hala odemeye devam ediyor .....

Valla kuzucum bizde de alan olsaydı nasıl olurdu acaba diye o kadar merak ediyorum ki belki diyorum alanı güzel yapardım ama alanda çok kapsamlı iki ucu b. değnek

Canım arkadaşının bölümü neydi

Valla kuzucum bizde de alan olsaydı nasıl olurdu acaba diye o kadar merak ediyorum ki belki diyorum alanı güzel yapardım ama alanda çok kapsamlı iki ucu b. değnek
Canım bir sürü derse bölünmek hiç kolay değil. İnsan daha çok stres oluyor ama bi öğretmenin de sadece gk gy ile atanması olmaz

Canım yoldaşlarım yazdıklarınızı okudum. Bu yaşadığımız zorluklar geçecek inşallah, atandıktan sonra yapamadığımız her şeyi yapacağız. Bir video gördüm youtubeda , reklam için değil yanlış anlamayın kızlar ben de yeni keşfettim. Faydalı olacağını düşündüğümden bırakıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…