2023 Temmuz Ayı Tüp Bebeğe Başlayıp İleriki Süreçte Dondurulmuş Transfer Olacaklar Gelin Konuşalım👼🏻🚼💜

Banada onceden yazdı verdi. Ama henüz kullan demedi. 2. Adetinde gel ona gore kullanicaksın dedi. O yüzden sordum canım. Sen transfer bekliyorsun o zaman. Hayirlisi olsun insallah🌼
Evet canım ben 3 yıl önce opu oldum.. Şuan dondurulmuş transfer hazırlığındayım ama uzun protokol olduğu için uzun sürdü baya nerdeyse iki aylık bi süreç

merhabalar. ben de transfer bekleyen bir adayım. Mayıs ayında ard arda iki kere yumurtalarım toplandı, amh düşüklüğünden dolayı yumurta sayım az. 6 tane 3. gün embriyom bulunuyor. haziranda da histeroskopi oldum, bu ay rahmim yeterli kalınlaşma düzeyine gelemediği için transferim iptal edildi 🥺 doktorum izmir irenbe’den alper bey. regl olmayı bekliyorum ama 11 gün geciktim. az önce de nolur nolmaz diye gebelik testi yaptım negatif 🙄 bu şekilde bir süreç yaşayan var mı acaba aranızda 😓
merhabalar.süreciniz çok güzel geçer inşallah.bende geçen hafta tavmergende yumurta toplattım,8 folikülden 5 tane döllendi ve 3.güne 3 tane kaldı.doktorum hepsi iyi kalitede dedi ama ben tekrar yumurta toplatsam mı diye düşünüyorum.Bu arada kendiliğimden hamile kaldım ama kimyasal oldu 2 defa.kan pıhtılaşmam varmış geçen hafta öğrendik.

Allah kolaylıklar versin kaliteli güzel yumurtalar olsun inşallah 😍❤️

Amiiinnn amiiiinnn 🙏🥰 insallah canim. Rabbim kolaylastirsin insallah bol kaliteli yumurtalar toplansin.

Amin🤲 tinnoşum sağlıklı güzel güzel yumurtaların olsun meleğim

Sağlıkli güzel yumurtalarin olsun inşallah canım 🤲🏻☺️

Bugün opu mu oluyor çok heyecanlı 🤩 nasıl geçti kaç yumurta toplandı? Benim de e2 düşmüş estrofem diye ilaç verdi on gün kullan gel ne dedi ne için verdi niye bu kadar uzun süre verdi anlamadım
Kızlarımmm hepinize çool teşekkür ederim.Yeni kendime geldimm .Karın ağrım çok oldu .
14 yumurta toplandı💜🐣🤲🏻😍

Kızlar benim de bugün kontrolüm vardi
17 mm, 16mm 15mm ve 12 mm folikullerim vardı. Gonalf 375 çıkardılar ve duphaston başladım. E 2 869 du. Yarın son doz gonalfi kullanacağım Çarşamba tekrar kontrolüm var. Ama kafama takılan yumurtalarim yeterli büyüklükte değil miydi ki gonalf in dozunu arttirdilar acaba🙄 bu şekilde 2 cm yi geçecek yumurtalar... Sizin de böyle miydi tedavi süreciniz?

Kızlar benim de bugün kontrolüm vardi
17 mm, 16mm 15mm ve 12 mm folikullerim vardı. Gonalf 375 çıkardılar ve duphaston başladım. E 2 869 du. Yarın son doz gonalfi kullanacağım Çarşamba tekrar kontrolüm var. Ama kafama takılan yumurtalarim yeterli büyüklükte değil miydi ki gonalf in dozunu arttirdilar acaba🙄 bu şekilde 2 cm yi geçecek yumurtalar... Sizin de böyle miydi tedavi süreciniz?
Yumurtalar en az 18mm olmalı diye biliyorum ben hatta 20mm daha iyi

Kizlar merhaba 22 temmuzda opu oldum hala reglim gelmedi boyle bir durum yasayan varmi aranizda heryerde 5 6gun icinde reglin gelcegi soyleniyor doktorumda oyle dedi neden bu kadar geciktim anlamadım
Bu arada dondurulmus transfer olacağım yani herhangi bir transfer olmadim

Kizlar merhaba 22 temmuzda opu oldum hala reglim gelmedi boyle bir durum yasayan varmi aranizda heryerde 5 6gun icinde reglin gelcegi soyleniyor doktorumda oyle dedi neden bu kadar geciktim anlamadım
Bide opudan uc dort gun sonra asiri goguslerim agriyor dokunamiyorum neden boyle birsey yasadim anlamadım 🤷‍♀️

Hepsi çok güzel gelişsin sana melek olarak dönsün kuzum 🤲😍😍
Teşekkür ederimm Kezboşumm i inşAllah 😍😍😍
Çok sevindim canım inşallah sağlıkla ilerlerler embriyologla görüştükçe bize de haber ver
Edecem canımda daha aramadılar stres yaptımm🥹🥹
Masallah canim insallah hepsi kalitelidir. Bugun istirahat et gaz sancin falanda olacak kayisi cayi falan tuket iyi gelecek. Gecmis olsun
Aminn canımm amin biraz karnım ağrıyor evett🥹💜

Aa öyle mi oluyormus bende suan ogrendim ozaman bende 1 2 gune adet olacagim

X