2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Çok şükür çok geçmiş olsun daha şimdi okudum mesajları

Arkadaşlar 6 haftalık hamileyim. Geçtiğimiz cumartesi kan testi 3789 çıktı. Ancak kese görmek için gitmeye korkuyorum
Ben adetim 9 gün gecikince vermiştim 3426 çıkmıştı bu cuma gittim keseyi ve kalp atisini gördü doktor korkmayın inşallah bir şey olmaz bol bol dua edin

Herkese merhaba, dunku kirmizi kanama icin doktora gittim. Iki kese de duruyor hatta kaybomasi beklenen kese de gelismis. Hormonal bir kanama oldugunu soyledi.keseler aralarinda fark var, dusuk yok. Bugun kirmizi kanamam da yok. Iyice stres sardi. Bakalim nolacak, daha yolun basi ama simdiden yiprandim. Bir de ikiz olarak devam ederse bu vucudumla iki bebegi nasil tasiyacagim bilemiyorum

Allah güç verir kuzum hayırlısıyla sağlıkla büyüsünler inşallah
Keselerde bir problem olmamasına çok sevindim

Canim ailede ikizlik var mi? bir de ilk cocugun muydu?

Allah güç verir kuzum hayırlısıyla sağlıkla büyüsünler inşallah
Keselerde bir problem olmamasına çok sevindim
Benim doktorum da hep şüpheci, biri %50 üstü ihtimal kaybolacak, diğeri %50 üstü ihtimal doğacak diyor. Zaten tek bebek olmasından yana gibi, o keseyi begendi ben de cok minyonum ya, sorun olacak diye korkuyorum

Bir de beslenme konusunda ne yapiyorsunuz? Basladiniz mi dikkat etmeye? Kahve, cay, cikolatayi kestiniz mi? Ben ilk hamileligimde cok dikkat ediyordum ama simdi biraz daha rahat edebilirim

Anladim canim. Benim babaannem ikiz, kuzenim de ikizler dogurmustu, onun da ilk oglu vardi. Ikinci hamileliginde ikiz oldu. Bir sekilde ustesinden gelirsin endiselenme, cok guzel bir sey bu :)
Yaa super tesekkur ederim valla moral oldu. Ikinci cocuk soru isaretiyken birden 3 olmus olacak

Rabbim yardımcımız olsun kuzum egerki ikizsede rabbim kimseye tasıyamacagı dert de yükte vermez bunu asla unutma zor bi sürec olur gibi geldigimiz seyler bazen cok daha güzel oluyor ama korkuların kadar normal bisey yok rabbim gönlümüze ferahlık versin

Bir de beslenme konusunda ne yapiyorsunuz? Basladiniz mi dikkat etmeye? Kahve, cay, cikolatayi kestiniz mi? Ben ilk hamileligimde cok dikkat ediyordum ama simdi biraz daha rahat edebilirim
Ben cayı kesemiyorum ama kahve hiç içmiyorum sucuk cok seviyorum ama yeme diyorlar kalbım kırık

Çay kahve içmiyorum normalde çok severim.D vitaminim çok düşük.Takviye kullanıyorum.Kafein icersemde etkisini alamam diye ara verdik bakalım.

Ben cayı kesemiyorum ama kahve hiç içmiyorum sucuk cok seviyorum ama yeme diyorlar kalbım kırık
canim sucuk tuketebilirsin bak ben bu doktoru cok seviyorum cok guzel bilimsel bilgiler paylasiyor. sadece sucugun iyi pistigine emin ol. mesala ben dun salamli pizza yedim ama dedim ki salamlar iyi pismis olsun.

Midem ağzımda ne yesem rahatsız oluyorum.yok böyle bir şey. Bir eşkime boğazımda kalmış bir su acımı eksimi desem bilmiyorum.Gastritim vardı doktora ilaç yazdırdım ama yine aynı.Gecmiyor bir türlü(

Canim galiba ikiz olarak devam edecekler cunku norlmalde oyle kaliyolardi dahada kuculuyordu ama seninki gelismis hakinda hayirlisi canim strese girme bebklerini duşun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…