2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Maalesef güzel haberler gelmedi canım muayeneden birkaç saat sonra düşük yaptım evde şuan kanamam var parçalar da düşüyor doktorum zaten sağlıklı büyümez demişti kanama olabilecegini soylemisti
çok geçmiş olsunn

bende dün kontrole gittim 6+2 de olmuş oluyor. karından ultrason ile baktı sadece. geçen hafta kese çapı 6mm miş şuan 12mm olmuş her şey yolunda haftaya kalp atışını duyalım dedi daha içinde bebek görmeden kalbi nasıl duyacağız :/ sizler ne durumdasınız arkadaşlar

canım seninle günlerimiz aynı kalbini duyamıyor muyuz :)) benim de cumartesi randevum bebek gözüktü mü :)

canım seninle günlerimiz aynı kalbini duyamıyor muyuz :)) benim de cumartesi randevum bebek gözüktü mü :)
yorumlarda vajinalultrasonla bu dönemde yolk kesesi yada kalp atışı duyanları okumuştum ama bana doktor sadece 6mm den 12mm büyümüş kese haftaya kalbe bakalım dedi onlar detay vermedikçe biz sabırsızlanıyoruz inşallah sizde daha detay görünür bilgi alırsınız ben haftaya cuma gününe tekrar randevu aldım inşallah o zaman duyarız kalbini

Senin canın sağ olsun canım inş tekrar sağlıklı gebelik lerin olur canını sıkma diycem ama ister istemez sıkıyor insan ama sana duam en yakın zamanda tekrar hamile kalırsın geçmiş olsun canım
Teşekkür ederim canım hayırlısı bidaha olur tabi ama ilk olunca üzülüyor tabi insan

Maalesef güzel haberler gelmedi canım muayeneden birkaç saat sonra düşük yaptım evde şuan kanamam var parçalar da düşüyor doktorum zaten sağlıklı büyümez demişti kanama olabilecegini soylemisti
Çok çok geçmiş olsun.Hiç üzülmeyin zaten dr unuz sağlıksız olduğunu söylemiş.Bende 2 ay önce 5 haftalık sağlıksız bir bebeğimi kaybetmiştim.Rabbim bizi bu sınava sokmadı şükür. Erken düşüklerden sonra zaten rahim kendini sağlıklı bebeğe hazırlıyor.En kısa sürede (ki ben 1,5 ay sonra kaldım) hamile kalacağınıza inanıyorum inşallah

İnşallah teşekkür ederim

Cok sukur kesemizi gorduk her sey yolunda. Olabilir oyle lekeler takilma burdan gayet guzel gorunuyo dedi hamdolsun sen naptin sende bugun gidicektin ?
Maşallah canım kız biz birlikte doğuracaz benimki bugün kabul etmedi haftaya randevu günümde gitmeliymişim Adetten önce kan verdiydim düşünebiliyor musun 3 hafta olacak hiç bişeyden haberim yok yavrum büyüyor içimde ama nasıl Türkiye’de olmanız bu konuda ne büyük şans

Cok sukur kesemizi gorduk her sey yolunda. Olabilir oyle lekeler takilma burdan gayet guzel gorunuyo dedi hamdolsun sen naptin sende bugun gidicektin ?
Maşallah canım kız biz birlikte doğuracaz benimki bugün kabul etmedi haftaya randevu günümde gitmeliymişim Adetten önce kan verdiydim düşünebiliyor musun 3 hafta olacak hiç bişeyden haberim yok yavrum büyüyor içimde ama nasıl Türkiye’de olmanız bu konuda ne büyük şans ne ilaç ne vitamin önerdiler kendi çabamla bişeyler alıp yapmaya çalışıyorum

Aynen evet bence temmuzun ilk haftasi dogum olur dedi doktor bugun. Valla keseyi gordum olmasi gereken yerde icim rahatladi ama bisey diyeyim mi simdi 10gun sonra cagirdi kalp atisi icin nasil beklicem bilmiyorum bende 1 hafta sonra gidip gorseydim her seyi keske dedim. Ama dis gebelik oykum oldugu icin mecbur erkenden gittik. Doktorda oyle soyledi 6.5 haftadan once cagirmam normalde stres olmasin diye ama senin dis gebelik ihtimalini elememiz lazim diyerek cagirdi. Sag salim gorcez insallah ikimizde haftaya

Ve ekstra soylediklerini soyleyeyim sanada ki telas etme. Suan sacinin telinden tirnaginin ucuna kadar degisim icindesin karnin agrir akintin olur rengi fark etmez pembe sari beyaz koku ve kasinti olmadigi surece sorun yok miden bulanir belin agrir uykun olur keyifsiz olursun bunlarin hic biri sorun degil aksine iyi haber demektir sakin kafama takma dedi. Kanamanin hic bi turunu sevmeyiz ama hafif lekenin de bi manasi yok inatci bi kanaman olursa kirmizi parcali veya kahverengi devamli kanama olursa acile basvur kontrol edilmeli onun disindaki lekeler kesenin tutunmasindan kaynakli hic canini sıkma dedi. Spor temizlik oncesinde ne yapiyosan aynen devam dedi hamile oldugunu tabi unutma ama senin yapacagin bisey bebegi dusurmez ordan cok fazla diken ustunde olma dedi. Dedi de dedi yani relax olmakta fayda var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…