2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
amin kuzum yok düşünmüyordum da bi an okuyunca kafam karıştı. Oğlum da hiç midem bulanmadı dokuz ay boyunca ama şimdi vardı azaldı falan evham yaptım sanırım
Yok canım hiç korkma hiç birimizin bünyesi bir dpeil hiç birimizin gebeliği bir değil Allah kimseye kaybetme acısını yaşatmasın bulantı olması kaybeden anneleri zihnen ve ruhen rahatlatıyor hepsi bu. Doktorlar bulantı yok diye korkmayın olması kadar olmaması da normal diyor.

Aynen normal de işte azalmayı duyunca bi an çok evhamlıyım ben

Ayy seninki iyiymiş doktor bana mide yanması için renin içebilirsin bi zararı yok dedi ama ben cesaret edip içemiyorum ilk ayları diye
Bana da prilam verdi 1 hafta dayandım kullanmadım. Sonra baktım bir şey yiyemiyorum su içemiyorum kullanmaya başladım. Eşimde sağlıkçı kullanmadın diye bebek daha iyi olmaz sen kötü hissettikçe o stres olur ihtiyaçsa kullanacaksın zararı olsa doktor kullan demez dedi ben de kullandım rahatladım gerçekten

Doğru söylemiş canım böyle daha çok eziyet çekiyoruz.

Doğum kontrol hapı sayılmıyor canım bu korunmazsan hamile kalma riskin çok yüksek.
Korunmuyorum zaten canım ben düşük yaptım 5 ekimde yumurta rezervim az ve kanamam uzun sürdü doktor bunu verdi kanamam kesildi. Ama bunu içerken hamile kalırsam sıkıntı olurmu diye sormayı unuttum

Benden bir tane daha ben de pazartesi gideceğim evhamlı olduğumdan yoksa diğer hafta gidecektim etkilenmememiz gerekiyor ama işte

Yapmayın arkadaşlar, kötü düşünmeyin. Bol bol dua edin lütfen. Ben ilk hamileliğimde ikiz annesi olacaktım. Oğlumun biri doğduktan 3 dakika sonra vefat etmiş. Ne yüzünü görebildim, ne sesini duyabildim, ne de kokusunu içime çekebildim. Tek çocukla yarım kaldı anneliğim. Herkesin var bir imtihanı. Rabbim kimseye yaşatmasın bu acıyı. Her şeyin hayırlısını isteyin. Olumsuz düşünüp de kendinizi de bebeğinizi de üzmeyin. Emin olun hissediyorlar. İnşallah hepimiz sağlıkla kucağımıza alırız evlatlarımızı.

Kizlar daha demin bişey aktı nasıl korktum dedim kanamam mi var baya üstüm ıslandı gittim baktım su gibi akıntı. Bu kadar olan var mı korktum bı an kan olmadığını görünce rahatladım.
Bana çok sık oluyo canım o şekilde hep regl oldum sanıp koşuyodum eskiden lavaboya bakıyordum olmamisim şimdi de kanamam var diye korkuyorum ama bitti çok şükür kaç gündür

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…