2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Merhaba arkadaşlar bu sabah benim de kanamam oldu .oksapar asprin kullanıyorum.doktor ikisinide bugünlük kesmemi söyledi.benim gibi olan var mı ? Siz nasıl bı yol izlediniz çok tedirginim
Kanama alanım olduğu halde bende oksaparı kesmiyor canım kanaman nasıl oldu ama yoğun ve regl gibimi o zaman kesiyor. Bende kahve leke geliyor 3 haftadır bugün yoğun bi şekilde geliyo ilk defa. Progestan başladımı kanaman için? Kaçıncı haftadasın gebelikte?

Merhaba arkadaşlar bu sabah benim de kanamam oldu .oksapar asprin kullanıyorum.doktor ikisinide bugünlük kesmemi söyledi.benim gibi olan var mı ? Siz nasıl bı yol izlediniz çok tedirginim
Geçmiş olsun. Ben ikisini de kullanıyordum. 10 gündür kesildi. Yatıyorum. Kalktığımda şiddetleniyor kanama. Proluton değot iğne vuruluyorum. Sabah 2 akşam 2 duphaston içiyorum. Kaçıncı haftadasın?

kızlar merhaba size birşey danışmak istiyorum bunilacı kullanırken korunmak gerekiyormu

Eklentiler

• 47AD1D8B-8C2A-45F7-BDD4-AD4F5C11464C.jpeg
    103,8 KB · Görüntüleme: 35
Kahverengi kırmızı karışık peceteye geldi avuç içi kadar bı alan.( Avuç dolu kan değil) şimdi kahverengi lekelere döndü.bugun iğne ve asprin yok dedi yarın kanama durumuna göre devam edersin dedi.progrstan vajinal kullanıyordum bugünde progestan iğne yaptırdı 6+5 deyim

Selam kızlar hatırlayanlarınız vardır kanamalı bir gebelik geçiriyorum. Bugün 9+1 olduk Çarşamba sabahı büyük bir parça düşürdüğümü yazmıştım zaten o gün çok korkarak gittim hastaneye kendi doktoruma muayene olduğumda içerdeki kanama alanının azaldığını tekrar yaşayabileceğimi olursa korkmamı söyledi. Ve bu sabah yine aynı büyük pıhtılarla uyandım. Ağrım olmadığı ve tecrübem olduğu için paniklemedim. Hastaneyi aradım nöbetçi doktor çıkmıştı sakin kaldım ilacımı içtim bir saat evde uzanıp bekledim. Çok şanslıyım ki bugün doktorum hastanedeydi gittim muayene oldum. Bebeğim sağlıklı içerdeki kanama alanlarını bu şekilde atıyormuşum. Güzel şeyler söyledi. Bu haftalarda sessiz sedasız ağrısız düşük olmaz gürültülü gelir. Senin durumunda şu anndüşük beklemiyorum. Böyle olunca korkma ama gel bebeğini emin olma için kontrol edelim dedi. Uzun uzun yazmak istedim ki kanaması olanlardan başına gelen olursa korkmasın ağrınız yoksa kötüye işaret olmayabilir.

Kahverengi ise daha masum buluyorlar inşallah hemen geçer oda.

Ne güzel rahatlatmis doktorunuz.siddetli ağrım yok ama adet olacakmid gibi kasık ağrısı yaşıyorum.daha önce muayenede sormustuk normal demişti doktorum

Ben de bugün 8+5 im.. aynı sekilde hep tedirginim. Tüp bebekle olduğu için sanırım hep korkuyorum. Kendimi telkin etmeye çalışıyorum. Allah'ım inşallah hepimiz sağlıklı şekilde alalım bebişlerimizi

Ne güzel rahatlatmis doktorunuz.siddetli ağrım yok ama adet olacakmid gibi kasık ağrısı yaşıyorum.daha önce muayenede sormustuk normal demişti doktorum
Onlar zaman zaman bende de oluyor. Tehlikeli olan çok daha şiddetlisi sanırım. Bol bol yatıp dinlenin bir şey olmaz Allah ın izni ile. Kaç haftalıksınız

Burada benim gibi gebelik haftayı etiket olarak göremeyen var mı ? Yorum yazdığımız zaman cikiyordu şimdi niye çıkmıyor acaba
Ben henüz eklememiştim ama silinmiş nedense. K Kazen bu durumu çok merak ediyoruz, açıklayabilir misiniz?

Bu arada ben kendimi çok yorgun ve halsiz hissediyorum. Hiçbir şey yapasım gelmiyor. Sizde de böyle mi? Çok çabuk bitkin düşüyor gibiyim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…