2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
4 lü herkese yapıyorlar canım herhalde benim çevremdeki herkes oldu. Sende yapmadılar mı ilkinde
ikili test normal çıkarsa yapmayabiliyorlar Doktordan doktora farkediyor bazıları gerekirse yapıyor Yüksek riskli gebeliklerde falan yapıyorlar ben de yapıldı çünkü şeker hastasıyım.

ikili test normal çıkarsa yapmayabiliyorlar Doktordan doktora farkediyor bazıları gerekirse yapıyor Yüksek riskli gebeliklerde falan yapıyorlar ben de yapıldı çünkü şeker hastasıyım.
Anladım canım bende geçen bi doktoru dinledim 2 tarama testi net değildir önemli olan 4 lü tarama detaylı ultrason diyordu. Ama daha önce o evreye gelmediğimiz yaşayıp görücez bakalım :)

Ayy benimde kanamalı kanama 3. Ayda durmuş muydu acaba bide ben oksapar kullanıyorum kan sulandırıcı o mu tetikliyor diye korkuyorum da 1 kanama alanım vardı 2 3 tane daha var küçük küçük dedi bugün
O zaman sanada göbekten sıvı alıp bakalım dediğinde yaptırma canım onun bebeğe zararı oluyor benim 5 ay aralıksız kanamam sürmüştü ama çocuk normaldende ilerdeydi yani kanama çok çocuğu etkilemiyor aslında

Anladım canım bende geçen bi doktoru dinledim 2 tarama testi net değildir önemli olan 4 lü tarama detaylı ultrason diyordu. Ama daha önce o evreye gelmediğimiz yaşayıp görücez bakalım :)
Ayrıntılı ultrason kesin yapılıyor . ben de başka başka doktorlardan gerekirse diye duydum bilemicem benim alanım değil sonuçta valla bebişleri iyi olsun da süreci göreceğiz hepimiz farklı farklı hamilelikler geçiriyoruz hepimiz sağlıkla alalım kucağımıza inşallah

Anladım canım şimdilik kendi iyi inşallah söylediğin gibi etki etmez canım hiç bir zaman.

Ayy o günler gelsin inşallah sağlıkla gelip geçsin :)

Benim iştahım çok açıldı bulantım sabah ve gece olduğu için diğer zamanlar hep birşeyler yiyorum nasıl olacak böyle kızlar

Canım ben yurt dışındayım ve burada 8 hatta 10. Haftaya kadar vajinal bakıyorlar sanırım ondan gözükmemiş olabilir bebeğin
Bende 6 haftalık gittim ve vajinal bile sadece küçücüktü bebiş
Yani belki vajinal baksa görünür diye düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…