2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Bulanti olmasin aman hayattan bezdiriyo gercekten. Benimde yeni yeni azalmaya basladi bulantilar insallah dogru duzgun beslenmeye gecicem yavastan. Ayni iste gebelikte ne oluyosa o oluyo

şaşkınlığım halaa devam ediyor benim :) pazartesi kontrolüm var çok heeyecanlıyım , inşallah herşey yolundadır. senin nasıl gidiyor :)
Bende bazen gercek misin sen acaba diye karnima seslenmek istiyorum cevap vercekmis gibi sonra midem bulaniyo aliyorum cevabimi insallah hepimizin gebeligi saglikli agiz tadiyla kolaylikla gecer

aminn inşallah 2 li tarama düşünüyor musunuz ben hep bi araftayım bu konuda sizin fikriniz ne

Belki biraz geç döllenme olabilir canım normalde belki 2 3 gün sonra görünecektir ama şimdi kontrol 2 hafta sonra olunca insanın içi rahat etmedi

Kızlar bende bugün kalp atışı gördüm

Bundan sonra normal bir kadın doğumla devam etmem gerekiyormuş
Tüp bebek doktorundan memnundum ama gebe takibi yokmuş

İstanbul'da olanlar takip için hangi hastaneyi düşünüyorsunuz.
Ben ilk testler falan maliyetli şeyler diye devlet hastanesi istiyorum. Memnun kalırsam da devam da ederim.
Hastane düşünceleriniz neler?

Erken canım emin ol. Alttan baktı mi
Yok bakmadı benimde aklıma gelmedi hiç. ben başka bi doktora hafta içi gideyim diyorum özele.. benim gittiğim devletti aşılamamı orda yaptırdım diye en azından bebek görüne ne kadar oraya gidiyim demiştim. çokta ilgili değiller zaten Hep Asistanlar oluyor cımbızla laf alıyorsun ağızlarından sormayınca hiç bişey söylemiyorlar iç rahatlatıcı açıklama da yapmıyorlar.

Aşılama ise belki geç döllenmedir. Benimde tüp bebek adet tarihime göre 6+5 ama transfere göre hesap yapilmaliymis 6+3 ki 3 gün bile burda fark ediyor
Senin aşılamaysa aşılama günü yada sonraki ilişkilerde bile döllenmesi muhtemel

Kontrolüme iki hafta var daha günler geçmek bilmiyor benim gibi olan var mı bir an önce gün gelse de gitsem diye bekliyorum

Aşılamaydı doğru diyorsun olabilir aslında inşallah öyledir de Aksi durum olcak diye tedirgin oluyor insan

Aşılamaydı doğru diyorsun olabilir aslında inşallah öyledir de Aksi durum olcak diye tedirgin oluyor insan
Aşılamada aşılama günü öncesi ve sonrası ilişki veriyorlar.iliskiden 24 saat falan da dollenebiliyor.o nedenle acele etme
Ama 2 hafta da bekleme
Aşılama yaptirdigin hastaneye git haftaya ben bu hafta da baktırmak istiyirum de.
Normalde tedavi ile olanlara direk vajinal bakıyorlar sana neden karından baktilar ki

Bende çok korkuyorum ama Temmuz'a daha çok var diyip kendimi teselli ediyorum :)

Kesenin içi dolu değilmiydi. 7 hafta bazen 8 dolunca görünür.

Geçen hafta vajinal baktılar da kese görünmüştü o zamanda sadece. Aynı doktor olsaydı belki yine bakardı ama neyse artık haftaya giderim tekrar inşallah görürüm

Canım sen hiç umursama 7. Haftan bir kaç gün geçince doktora git. Özel olursa sana daha iyi olur. Sende bu süreçte bebeğin daha iyi gelişmesi içi ceviz badem ve muz tuketmelisin her gün de yoğurt yemelisin. Bunları muhakkak yapmalisin

Evet
Evet yapıyorum aslında ama daha da dikkat edeyim. Teşekkürler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…