2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Ay gözlerim doldu gerçekten çok teşekkür ederim bu güzel sözleriniz için umarım hepimiz dediğiniz gibi hakkıyla bir anne oluruz

Ve ben her zaman da dua edeceğim Allah isteyen bakabilen hakkını veren herkese nasip etsin inşallah ve hiç bir çocuğu da bu imtihanla sınamasın

Tadını çıkartalım o halde

Amiin. Evet keyif almaya bakalım. Allah bize her şey için güç vericek merak etmeyin ne zaman isterseniz de burada hep birlikte dertleşebiliriz

Bakalım canım heyecanlıyım baya bugün doktor günü inşallah güzel haberlerle gelirim

Kizlar günaydın rüyamda karnım büyümüştü karnımın üstünden bebeğin yüzünü görüyordum bana gülümsedi yaa psikolojik mi acaba ne demek.Karnimda hareket ediyordu nasıl mutlu oldum

Kizlar günaydın rüyamda karnım büyümüştü karnımın üstünden bebeğin yüzünü görüyordum bana gülümsedi yaa psikolojik mi acaba ne demek.Karnimda hareket ediyordu nasıl mutlu oldum
Beta yükselecek mi kese var mı içi dolu mu kalbi atacak mı derken hepimiz tertemiz delirdik çok şükür
Sürekli kafamızda bunlarla meşgul olduğumuz için rüyalarımıza giriyor.. Ben de bugün kontrole gidicem mesela, biliyosun dış gebelik ihtimali ile günlerce hastanede yatmıştım. O kadar çok uğraştım ki rüyamda..
Yaşadığımız süreçlerin hepsinin sonu hayır olur inşallah.. Güzel Bi rüya görmüşsünüz..

Çok haklısın kaç gündür sürekli kesenin içinde bebek varmı kalbini duycakmiyim diye düşünüyorum rüyalarıma girmesi çok doğal ama çok güzeldi rüya.Karnimin içinde bebeği görüyordum gülümsüyordu erkek bebekmis yaa uyandım pamuk gibiydim.

En azından eşin varmış canım bende oda yok bebeğimiz için duygu durumunu düzeltmemiz lazım ilerde duyacağımız anne sesleri için

Selam ben cuma günü bi ufak bi kanama yaşadım. Geçen gün Doktora göründüm kalp atışını dinledik. Normalde 6+6 yım. 6+3 dedi doktor. Normal dedi. Sadece plasenta çok düzgün değil biraz basık dedi ama sorun değil dedi. Hematom yokmuş. Gebelik rutinlerini yaptırdım. TSH çok düşük (0,01) çıktı. Dahiliyeye gittim şimdilik tedaviye gerek olmadığı, takip edileceğini söyledi. Doktordan çıkınca baktığım yerdeki harfleri odaklayamamaya başladım. Her şeyi görüyorum ama ilk harfler silik oluyodu. Hemen göz doktorunun odasına girdim. Baktı bi sey yok gebelikte olur bazen dedi. O siliklikten sonra zikzak şeklinde şekil oluştu gözümde. Korktum biraz sonra gözüm bulanıklaşır gibi oldu. Sonra biraz gözlerimi dinlendirdim geçti. Bu görme mevzusu 15-20 dk da olup bitti. Ne oldu anlamadım. Fizyolojik mi, psikolojik mi bilmiyorum. Ben de olaylar bu şekilde. Umarım herkes iyidir.

Günaydın kızlar bugün nasılsınız inşallah çok güzel bir gün olur
Günaydın canım ben iyiyim bugün doktora gitcem heyecanlıyım baya sen nasılsın hamilelik günlüğü neden kalkmış bir fikri olan var mı yıllarca bu siteyi takip edip kendime ekleme hayaliyle yaşadım tam hamile olduğumu öğrendim hemen kendime yaptım her gün de mutlaka okuyodum ya şimdi kalkarsa tamamen cidden üzülürüm

Bende bugün biraz daha iyiyim hala öksürüğüm var sabah bende farkettim neden gitti acaba ya

Duyduklarından kendini sıktıysan eger psikolojik olarak yada tansiyonun düştüğü için bı an olmuş olabilir tekrarlarsa doktora görün ama mutlaka

Bende normalde adet dönemi görme bozukluğu olur. Bu dönemde de geçen haftalarda yine vardı ama geçen hafta zaten benim yumurtalıklarda yumurtlama devam etmiş çok fazla yumurta da vardı.
Bebeği görmeye yarın gideceğim kesede bebek varsa bu görme sorununu söyleyeceğim.insaalah vardır diğer türlü o piskolojiyle görmeyi falan sormak aklıma gelmez

Merhabalarrr, 7+1de özelde doktorum aynısını bana da söyledi sadece benim yanında değil üst kısmında olduğunu kahverengi kanamamın ondan geldiğini söyledi. Kendini evhamlandırma bol bol dinlen ve olabildiğince su içmeye çalış

Duyduklarından kendini sıktıysan eger psikolojik olarak yada tansiyonun düştüğü için bı an olmuş olabilir tekrarlarsa doktora görün ama mutlaka

Teşekkür ederim yorumlarınız için. Normalde gözle ilgili hiçbir sıkıntım yok. İlk defa olunca biraz panikledim.

Beni de gece ve sabahları yoğunlukta :)
Canım benide eklermisin nereye ekleniyor benide ekleyin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…