2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
benim de aynı şekilde kese gözüktü bebek gözükmedi

Aynıyız Bende 9 u çarşamba gidicem bakalım

Kızlar sata göre 5+1 keseyi gördük dün. Ama uyuyamıyorum benek yoktu. Boş gebelik olmasından korkuyorum
Henüz erken canım eğer ordaysa ki inşallah oradadır, senin stresin bebişini de etkiler ki şuan çok büyük Bi değişimin içinde olabilir. Sabırlı ve sakin olmakta fayda var bence tekrar ne zaman gideceksin inşallah?

Cuma gününe randevu aldım haftaya. Teşekkür ederim

kızlar benim de 5. haftam bitmek üzere ama 10 gündür lekelenmem var ilk muayenemde kesenin yanında doktor kanama alanı gördü ama çarşamba yapılan muayenemde kanama alanı yoktu ama kırmızı lekelenmelerim hep devam ediyor iki doktor da işe gitme bol yatak istirahati dedi prpgestan hap içiyorum zaten canım sıkkın eşimde hiç işgilenmiyor sabah sana kahavlatı hazırlyamam dedğim için sabah aksam annesinde yiyor aksam 9 dan önce gelmiyor tüm gün dışardan yemek çağırıp yiyorum onun içinde ayrıca bir para bırakmıyor kendi durumum iyi önemli değil ama annenden getir dedim bana da ben tasıyamam dedi kaynanam melek gibi ben gelip yapayım kızım diyor hergün arıyor ilgileniyor ama eşim en azından sabah da hapım var çay demleyip peynir ekmek koyması da o kadar zor olmamalı ben de anneme geçmeyi düşünüyorum bu süreci annemde kalarak değerlendireyim hem sürekli evde yalnız olmaktan bunaldım dışardan sürekli yemek yemekten midem kötü oldu eşimi de görmek bile istemiyorum erken gelsen ne olır dediğğm için de 2 gündür koltukta uyuyor bence eşyalarımı alıp annemde kalayım

daha erken yazan çok olmuş bir hafta sonra gelin demişlerdi bana inşallah o zamam görürüm sizin kontrol ne zaman
bana haftaya gel dedi yine çarşamba çağırdı ama o zamanda bebek gözükecek inşallah ama kalp atışı stresi başlayacak kanama durumuma göre ondan sonraki pazartesi gideyim 7. hafta die düşünüyorum

benim rahmim yukarı doğru mu çyle biseyler dedi dr alttan muayene ile görülebiliyor sadeve siz nasıl muayene oldunuz
Alttan oldum o kadar minik bisey gördükki yani onu cok gebelikten saymadı cunku ne oldugu anlasılmıyor bile sayı iki katına katmaması doktorun canını sıkıyor benımde dış gebelik olabilir mi acaba diye

Alttan oldum o kadar minik bisey gördükki yani onu cok gebelikten saymadı cunku ne oldugu anlasılmıyor bile sayı iki katına katmaması doktorun canını sıkıyor benımde dış gebelik olabilir mi acaba diye
ben iki özel hastanede 2 ayrı profa gittim hiç biri katlama oranlarımı sormadılar zaten 2 günde bir test de yaptırmadım :) kanamam olması nedeniylr gittim…bat günün betan neydi die sordular o kadar :) siz bence o katlamalara takılmayın minik olacak zaten sürekli büyüyor bir de cihaz çok önemli

Bugün hem dahiliye hem kadın doğum doktoruna gittim kızlar. Daha önceki tahlilinde cmv virüsü çıkmıştı ve bebek için riskliydi sonuçların ttutarsız olduğunu düşünüp tekrar tahlil istediler ve verdim ama sonuçlar biraz geç çıkacakmış. Biri p.tesi diğeri en erken çarşamba...eğer sonuçlar kötü ve bu virüs şuan bünyede ise bebeği alma ihtimalleri var ama doktorum daha olumlu konuştu daha önce gecirmissindir sağlık ocağına güvenilmiyor dedi. Rabbime sığındım bekliyorum inşallah bebegimde bende iyi olur birbirimize sağlıkla kavuşuruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…