2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Kanaması olanlardan biride benim arkadaşlar 9+1 im bugun ve sebepte görünmüyor doktorum proluton iğne progestoron fitil verdi gebeliği öğrendiğimden beri kullanıyorum bunlardan başka ilacı ya da çaresi yok dedi en son gittiğimde, öyle yatıyorum 2 aydır ve korkuyorum tabii 2 düşüğüm var önceden. Hep böyle mi gidecek 9 ay boyunca bu kaygılardan nasıl kurtulucaz.

Şuan kaçıncı haftada sın doktor ne dedi kanama alanının konusunda peki şuan kayboldu mu kanama alanınız acaba?
canım yaşım 39 kesenin yanında vardı kocaman kese kadar uzunca yattım ama ona karsı olan da var bırakın kanamanız aksın kendimde avukatım yüksek lisanlıyım kanın rengine de bakmayın yok pembe yok kormıI benim her renk aktı kahve aktı bebek senle pembe aktı gitti diye bisey yok renge lütfen bakmayın en kıpkırmızı aktı benim öyle bitti

bu kadar haftalığa geldik ya inanın devam ederiz ben aynı zamanda haziran annesiyim tam sonu temmuz başlangıcı kanama ile biten görmedim duyamadım

Bu meditasyonu dinliyorum iki gündür tavsiye ederim kızlar Strese de iyi geliyor ben hamile kalmak icin olanını da yapmıştım işe yaramıştı

Kızlar duygu durum sorunu yaşayan oldu mu? Ağlamam geliyor sürekli 3 gündür hep ağlıyorum korkuyorum da bisey olmasından hormonlardan hassaslaştım yaşayan oldu mu acaba

Ayy inşallah canımmm Rabbim sevindirsin inşallah. Güzel haberlerini bekliyoruz

Kızlar duygu durum sorunu yaşayan oldu mu? Ağlamam geliyor sürekli 3 gündür hep ağlıyorum korkuyorum da bisey olmasından hormonlardan hassaslaştım yaşayan oldu mu acaba
Canım, ben senin diğer topikte yazdığını da gördüm ama cevap yazmamıştım. Rahatsızdım şimdi burda görünce yazayım dedim. Öncelikle sakin kalmaya çalış ama ağlamak istiyorsan da ağla ve içini boşalt... Bol bol dua et, kuranı kerim oku biliyorsan, bilmiyorsan dinle seni rahatlatacaktır. Allah'ın isimlerini vird edinebilirsiniz... Bunlar sana ve bebeğine iyi gelecektir.

Çok teşekkür ederim gün içinde değişiyor modum aslında bi anda ağlama isteği geliyor İçli içli ağlıyorum sonra sakinliyorum hayırlısıyla sağlıkla geçse şu dönem insallah ağlamak kötü bisey yapmaz hamileliğe

Kızlar ben çok kötüyüm. Elim ayağım titriyo bi anda ateş basıyo mide bulantısından ölücem. Normal mi sizce bu kadarı

Benimde haziran sonu yada temmuz başı olacak Allah nasip ederse

Canım bugün okudum düşüğü olan ve pıhtılaşması olan insanlarda kanama alanı oluyormuş sıklıkla benve başka bir doktora daha git sbeepsiz kanama diye bişey yoktur doktor anlamamış yada görememiş bence başka bi doktora daha görün canım benim
udum

İnsallah gecer gider ne zaman basladi kanamaniz yenimi?

Hiç mide bulantısı baş dönmesi yaşamayan var mı ? Bende kasık ve göğüs ağrısı harici diğer hiç bişey yok. Kabızlık şişkinlik vs. Bile.

Hiç mide bulantısı baş dönmesi yaşamayan var mı ? Bende kasık ve göğüs ağrısı harici diğer hiç bişey yok. Kabızlık şişkinlik vs. Bile.
ben de herhangi bi şey yok sadece biraz göğüslerde dolgunluk var kasık ağrısı 4. haftada biraz vardı regl ağrısı gibi o da 1 hafta kadar sürdü.

Bendede lele tarzi geldi hamd olsun bi daha gelmedi ama insan tedirgin oluyor ( haftaya persembe kontrolumuz var ve calisiyorum anca on gın rapor alabıldım kendımde saglıkcıyim tempom yogun(( inseAllah senınde benımde yasayan herkesinkide biter biran once saglıklı gebelık geciririz kanama alanina arastirdigim akdariyla cogu kese buyudukce gider diyor doktor büyük kucukdemedi

Kızlar ben çok kötüyüm. Elim ayağım titriyo bi anda ateş basıyo mide bulantısından ölücem. Normal mi sizce bu kadarı
Ben bir önceki hamileliğim de eşime boşanalım eve gelme seni görünce bile miğdem bulanıyor demiştim ki cidden öüleydi konuşamaz olmuştum a desem kusıyodum b desem kusıyodum 12 hafta çektim sonra azaldı

Merhaba kızlar temmuz anneleri cinsiyet öğrenmeye başladı mı acaba merak ettim
Canım genelde net olarak 14.haftada bellı olur deniyor
Bılıyorum canım ama sasrdım teknoloji o kdr geliştimi artık 9 10 da da mı denılıo dıe cunku yukarda ankette 10 kışı oylamış aslında onların nasıl öğrendiğini merak ettim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…