2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Canim 8+1 im soylediklerinin aynisini yasiyorum. Benim de hic kanamam/lekelenmem olmadi sukur ama sut kesigi gibi beyaz bir akinti bazen de su mu idrar kacirmasi mi anlamadigim bir islaklik oluyor ic camasirimda.
Evet tam olarak benim de bu şekilde. Bazen süt kesiği gibi beyaz bir akıntı bazen ise idrar gibi su akıntısı. Su gibi olan beni korkutuyor

Bendede var canım aynı durum doktora sordum hamilelikte aşırı akıntı ve ıslaklık normal dedi, akıntının rengi sarı olursa ve yanma olursa idrar enfeksiyonuymus

Evet. Muayene ücreti 220 tl. 10 gün içinde kontrol ücretsiz. Küretaj için eylül ayında 3000 lira ödemiştim. Ama şuan fiyatlar muayene ücreti dahil güncellenmiş. Tahliller ayrıca ücretli. Sigortalı olduğum halde fiyatlar bunlar. Bugün gittiğim özel klinik ücreti de 500 tl. Her gittiğimizde veriyormuşuz.

Benim ilk gebeligimde de vardı,şimdi de yaşıyorum su gibi bir akıntı.

Allah yardimcin olsun. Evladini sana bagislasin insallah. Elini karnina koy ve " ya mubdi' el musavvir cek. Cok faydasi oluyor dusukler icin Allahin izniyle. Benimde dualarim seninle

Benim doktorum bu haftalarda odemin cok olabilecegini soyledi. Odem ve gaz sisiriyor. El, ayak ve yuzde anormal bi sislik farkederseniz yine de bir gostermekte fayda var ama bu bahsettigim ciddi sislikler.
Yok canım rahatsız edici bpyutta değil ama hissedilir inş zamanla azalır

Bayada yüksekmiş fiyatlar gerçekten, bian aklıma geldi niye acaba kürtaja bu kadar ısrar etmiş acaba ücretle alakası varmı diye düşündüm, malum şimdiki doktorlarada güven olmuyo

Ben de oyleyim karnim qz bir sey yesem bile sis davul gibi midem tas var sanki. Ödem erken basladi galiba

Aynı şeyleri yaşıyoruz. Öncekinde gözümden sakindim diyebilirim. Şimdi daha rahat davranıyorum. Yediğime dediğin gibi eşim de çok söylerdi, önüme getirirdi. Simdi hiç konuşamıyoruz. Doktora giderken bile öncesinde mutlu konuşamıyoruz, hep tedirginiz. Umarım bu hafta güzel şeyler duyalım. Hala hamile olduğumu kendime bile söylemiyorum. Karnımda hiç yokmuş gibi. Sadece bir kan değeri ya da ultrason görüntüsü... Allah kalbimize ferahlık versin.

Benim kanamam oluyo canım ne yazık ki ama kanama olmadığı anlarda da dediğin gibi baya su geliyor akıntım çok arttı

Amiin inşallah tez zamanda.Dun acilde ilk defa ultrasona girdim kese göründü içinde yolk sacda görüldü ama bebek daha görülemedi 5+2 olduğu için doktor çok küçük şuan göremeyiz herşey normal dedi ya bunu eşimi söyledim dün hemen arkadaşına eşim hamile diye söylemiş sevinmiş garibim.Ama ya goremezsek bebeği şimdide içim içimi yiyor eşim yine kaptirmaya başladı.Bi kendimi rahat birakamiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…