2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Çok erken evet keşke gitmeseydim çok normaldir hep iyi düşünmeye çalışıyorum içimde büyüyor sağlıklı hep bunları soyluyorum en iyisi 6. Haftayı bekleyip gitmek heralde

5+5
  • şişkinlik
  • özellikle uzanirken sağlı sollu ağrı bazen tek taraflı olabiliyor
  • bulantı var
-uyku
-goguste yürürken hassaslık

Tamam canım sağ ol tavsiyelerin için. Kasıklarımda sızı şeklinde ağrı da başladı. Sabah ola hayrola yaşadığım şehirde maalesef bir devlet bir de özel hastane var. Çok seçeneğim yok. Duphaston içiyorum günde 3 tane. Haftada iki gün de iğnem var progestan. Buna rağmen kanamasına üzüldüm.

Çok erken evet keşke gitmeseydim çok normaldir hep iyi düşünmeye çalışıyorum içimde büyüyor sağlıklı hep bunları soyluyorum en iyisi 6. Haftayı bekleyip gitmek heralde
6 hafta bile bazen erken olabiliyor , geç döllenme oluştuysa yine kalbini duyamiyosun ,içinde tereddüt kalıyor canım
en iyisi bu gebeligimde tecrübe ettim 7-8 gibi sanki

Rica ederim canım, dualarım seninle hakkında hayırlısı olsun umarım kötü birşey yoktur , yine dikkat et alanı hareket yapma , güzel haberlerini bekliyorum

Ah kuzucum o korkular hepimizde var aslında, bebeğimizi sağlıkla kucağımıza alana dek olacak da. 4+3 de görünme ihtimali zaten çok çok düşük. Görseydin asıl aa derdik yani. Hiç canını sıkma, bebeğin sağlıkla gelişiyor içeride. Beslenmene, moraline dikkat et gerisi sağlıkla inşallah

5+3
*Çoğunlukla sağ taraftan batma ve gaz sancısı gibi çekilme hissi
*Bel ağrısı
*Şişkinlik
*Sivilcelenme
*Uyku hali
*Herşeyi yeme isteği (Hamilelik bahanem olabilir)

Yanlış anlama ama ilacın adını merak ettim. Ben yaklaşık 2 yıldır misol kullanıyorum.
Benim ilacın ismi Fulsac 20mg. 6 aydır içiyorum. İlk başladığımda gün aşırı 2 tane içiyordum sonra 1e düşürdü. Ama tabi ben sinirlenince yada moralim bozuk olduğunda kafama göre dozunu artiyordum.

-Göğüs şişkinliği
-Regl gibi kıyır kıyır ama hafif sancı
-Yemek sonrası bulantı
-Aşırı uyku hali
-Gaz sancısı
-Duygu durum iniş çıkışı
-Zeytine düşkünlük
-Karnımın yemek sonrası fazlaca şişmesi
-Cinsel İstek artışı

Ben de belirti arayan biri değilim normalde hatta rahatsız edici şeyler yaşamıyorum diye mutluyum. Durumu izah etmek için söyledim

Yanlış anlama ama ilacın adını merak ettim. Ben yaklaşık 2 yıldır misol kullanıyorum.
Ben 6 aydır Fulsac 20 mg içiyorum. İlk başladığımda gün aşırı 2 tane içiyordum sonra 1e düşürdü. Ama ben sinirlenince yada moralim bozuk olduğunda kafama göre dozunu artiyordum.

6 hafta bile bazen erken olabiliyor , geç döllenme oluştuysa yine kalbini duyamiyosun ,içinde tereddüt kalıyor canım
en iyisi bu gebeligimde tecrübe ettim 7-8 gibi sanki
7-8 e kadar da biraz tehlikeli olmaz mı hani sonuçta herkesin dış gebelik riski var Allah esirgesin 6. Haftada bı kontrol iyi gibi

Teşekkür ederim folik asidi hamile olduğumu bilmeden kullanmaya başlamıştım zaten. Devam ediyorum. Kan değerlerim de normal çıktı. İnşallah sağlıkla ilerler

7+2 deyim bende
Yüzümde sivilce doldu (sende de olduğunu duymak hoşuma gitti yanlış anlama ama)
Göğüslerim çok dolu ve biraz sızlıyorlar
Kasıklarım özellikle sağ olarak sürekli ağrıyor
Çok iştahliyim ama bir o kadarda mide bulantısı yaşıyorum
Iyice ağlak biri oldum
Halsizlik var birde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…