2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Ayyy başladı He offf yakındır benım de 😂😂
Benım cuma değer 85 den 216 çıktı teyzesi :)
Doktor cuma cagırdı işte sanırım kese içim
Canimm çok sevindim değerine bugün kan verdim 3. Yu 138 di ya Çarşamba bugün 1000 olmuş. Ama doktor keseyi görmedi.Ya aslında doktor o kadar gelişi güzel baktiki zaten şimdi görünmez diye.O göremeyince benim içime sıkıntı düştü 😔

Kötü seyler düşünme yoruldugun için olmuştur belki dinlen iyice.Elinden geldiğinde kalkma çevrende yardımcı olcak birileri varsa yardım etsin yoksada kendini hiç birşey için yorma uzan.
Benden başka ilgilenecek kimse yok 😪 her zamanki gibi kendimdenden önce herkesi düşündüğüm için kendime ettim yine 😪😪 uzanıyorum bakalım inşallah durur 🙏

Kötüyü düşünme hemen. Ben yaşamadım çok şükür ama forumda bir sürü kişide okudum yaşayan. Allaha çok şükür sıkıntıları yok. Yorgunluktan vs olmuş olabilir. Bence için rahat etsin ya acile git ya da hemen yarın randevu al kadın doğuma git. Ama lütfen moralini bozma. Kötü düşünüp üzülme
Önceki gebeliğimde de yine ailem üzücü haber verdiği için aynı şekilde akıntım olmuştu sonra kaybettim zaten kalbi durdu 😪 o yüzden kendime kızıyorum 😪😓 yarına randevu kalmamış. Kabul ederse gideceğim 🙏

Çok haklısın bu bilinçle hareket etmek en güzeli şimdi kaç kiloyla başladı hamileliğin
o zaman 24 yaşımdaydım şimdi 36 🙈
Bu hamileliğimde 64 ile hamile kaldım şimdi 60 kiloyum.İsteyerek değil mide bulantılarım 3 haftadır çoktu kilo kaybettim o yüzden.Bakalım inşallah 10 kilo alsam süper olur.Ama fazlasınıda alsam çok dert etmem.Çünkü 15 kilo direk doğumdan sonra zaten gidiyor😍

Ya bnde net hatırlamıyorum ama ilk hamileliğimde belirtiler 6 haftada başlamıştı, ve ilk randevumda 3-4 gün geride demişti, ve sağlıklı bir şekilde doğum yaptım , sonradan haftalarına uyum sağlıyor yani, folik asiti eksik etme kan değerlerine bakmadilarsa baktır
Kızlar bende de göğüs ağrısı dışında bir değişiklik yok. Kontrolde olması gerekenden 3 gün geride göründü. Normal mi bu? Doktor haftaya tekrar bakarız dedi. Olabilir de olmayabilir de dedi. Bekleyip göreceğiz dedi. Düşük de başımdan geçtiği için bu sözleri beni endişelendirdi. Sizlerde de olması gereken hafta ve günden geriden gelen var mı? 🙁

Önceki gebeliğimde de yine ailem üzücü haber verdiği için aynı şekilde akıntım olmuştu sonra kaybettim zaten kalbi durdu 😪 o yüzden kendime kızıyorum 😪😓 yarına randevu kalmamış. Kabul ederse gideceğim 🙏
Eğer gitceginiz yer özel değilse devlet hastanelerindeki kadın doğumlar sabah saatlerinde randevusuz hasta aliyolar

Kuzucum tutunacak olan bebek zaten her şekilde tutunur.5.6 haftasında yerleşme kanaması yaşayan arkadaşlarımız vardı burada.Bol bol dinlen hiç endişelenme Allah ın izniyle hiç bir şey olmayacak 🙌🏼

Kızlar hadi herkes haftasını ve bedeninde ki değişiklikleri yazsın bakalım ne durumdayız ✨

8.hafta
-Çenemde aşırı sivilcelenme
-Alt karında sağlı sollu batan bir ağrı
-Göğüs ve karın şişliği
-Her yemekten sonra bulantı ve tiksinme
-Bir anda oluşan halsizlik
-Bir kere aşerdim gerçekten aklımdan geçerken ağzım sulanıyordu yerken evet dedim işte bu öyle bir rahatlama geldi 😂

Kizlaar 😔 değerim bugün 1000e çıkmış 4+3 günlük görünüyor.Doktor kese göremedi görmemiz cok normal dedi.Ama bugün ki muayeneden sonra korkularım arttı durup durup ağlamak istiyorum doktorların geçen sene embriyo ex demesi geliyor aklima kalbinin atışını duyamazsam ya kesesini goremezsem diye istemesemde ağlıyorum tutamıyorum kendimi.Nasil basedicem korkularimla

o zaman 24 yaşımdaydım şimdi 36 🙈
Bu hamileliğimde 64 ile hamile kaldım şimdi 60 kiloyum.İsteyerek değil mide bulantılarım 3 haftadır çoktu kilo kaybettim o yüzden.Bakalım inşallah 10 kilo alsam süper olur.Ama fazlasınıda alsam çok dert etmem.Çünkü 15 kilo direk doğumdan sonra zaten gidiyor😍
Aynen öyle hepimiz için önce sağlık 😍

Kizlaar 😔 değerim bugün 1000e çıkmış 4+3 günlük görünüyor.Doktor kese göremedi görmemiz cok normal dedi.Ama bugün ki muayeneden sonra korkularım arttı durup durup ağlamak istiyorum doktorların geçen sene embriyo ex demesi geliyor aklima kalbinin atışını duyamazsam ya kesesini goremezsem diye istemesemde ağlıyorum tutamıyorum kendimi.Nasil basedicem korkularimla
Yapmaa kötüyü düşünme daha çok çok erken çok normal görünmemesi kendini de pirinç tanesi kadar bebeğini de strese üzüntüye sokma lütfen çok yakında kalp atışlarını duyacaksın inşallah 🤍

Doktorum özelde. Dersim var saat 3 e kadar devlete de gidemem muhtemelen bu gün de izinli olduğum için 😕😞 inşalllah kalır benimle 🙏
Üzülme canım dicem ama illaki aklın onda olucak , olumlu düşün, kendine stres yaratirsan oda etkilenir, istersen çevrende şehir hastanesi varsa oranin acilinede gidebilirsin hani dersin bitince.
Geçen bana beta HCG değerin düşük dış gebelik olabilir , 2 hafta sonra doktora git dedi dedi bnde çok kafaya taktım hemen gece acile gittim mecburen çok ağrım var filan dedim
Acilde çok detaylı bir şekilde baktılar hani iyi olduğundan emin olmak istersen böylede yapabilirsin

X