2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
10 gundur bende devamli oluyor kahverengi olunca sorun yok dedi doktorum. Ilac da kullanmiyorum. Ama sinir bozuyor kirmizi degilse rahat olun

Endise etmeniz o.kadar.normal.ki. benim ilk hamileligimde 6+2 deydim kipkirimizi aninda bosaldi kanamam okadar cok korkmustum ki. O gun kalp.atisini duymustum. Sadece rahimde kanama alani vardi zamanla geçti. Simdi ben o haftalrdayim yüreğim agzimda acaba kanamam olacakmi diye. İnsan korkuyor ama Allah'a dua etmekten baska care yok

Merhaba hayırlı olsun öncelikle benim de kasık ve karın ağrım var, iki gündür de sarı akıntım var, normaldir diye düşünüyorum

İnşallah ciddi bir sorun yoktur bende de

Kırmızı değil ama baya korkuyorum ya niye oluyor acaba ben 5+6yim senin kaçıncı haftan canım
Ben su an 6+2 yim, 10 gundur fln oluyor, bat tan once de olmustu. Onceki kanamanin disa atilisi bu kahverengiler, eski yerlesme kanamalari yuksek ihtimal.Benim gecen hafta da kirmizi oldu baya ama ultrasona girdim bir sey yoktu. O yuzden sende de bir sey yoktur. Benim ikiz sanirim bir de, o yuzden de cok oluyormus

Merhaba arkadaşlar benim 9 gündür aşırı şekilde bel ağrısı kasık ağrısı mevcut göğüslerim şiş ve adet sancısı da var ama adetlerim düzensizdir 28-74 gün arası değişir gebelik düşününce doktora tekrar kontrole gittim bir şey çıkmadı sadece küçük kistler o da sorun değil dedi doktor . Dün de kahve rengi lekelenmem oldu ama sonrası gelmedi bir kere oldu . Dün sabah idrar testi yapmıştım negatif çıktı akşama doğru lekelenme oldu . Böyle bir durum yaşayan var mı acaba ? Gebelik mi adet mi ? Düzensiz olduğu için gecikme tarihini bilemiyorum eşimle ayrı şehirlerdeyiz iş gereği 28 ekim -16 kasım yanyanaydık

İnşallah canım içim çok rahatladı kontrolüme daha var çünkü cumartesi çağırdı doktor o güne kadar aklıma takıldı peki sana da rapor verdi mi doktor ya da dinlenmen lazım dedi mi rapor Perşembe bitiyo kontrol cumartesi o 2 gün işe gitsem bişey olmaz dimi bi sorun olsa hemen sonrasına çağırırdı dimi

Bende olmamasını çok istiyorum bı yandan bütün yediklerin burnundan geliyo tam 3 ay çektim bunda baslamayinca dedim acaba ya cinsiyetini farklı yada bı sorunmu var diye
Beta hiç baktirdinizmi , ikiz olduğunu kesedenmi anladinacaba

Y yesillibiri LadyMorganas G gumusservii T Tuuubii satlarımız çok yakın kızlar nası gidiyor hamilelik? Benim çok bulantım var et ürünleri yumurta asla yiyemiyorum soğan bile kavuramıyorum 40 yıllık soğan bambaşka kokuyor burnuma bulantı ilacı istemeliyim sanırım artık aç kalma durumuna gelmek üzereyim maalesef. Sizler neler yapıyorsunuz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…