2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
İlk hamileligimde hiç olmadı böyle şeyler.. her hamilelik farklıdır diyorduk değil mi
Gündüz sadece baş dönmesi var bende gece zorlandım gerçekten. senin ne kadarlık
4 veya 5. haftamdayım ben canım cuma günü doktora gidince kesinleşecek. Yani adetin ilk gunune gore hesaplarsak 6 haftalık falan ama benim döngüm biraz uzun olduğu için öyle çıkıyor beta 27'sinde 52'ydi, şu an kaçtır bilmiyorum.

Güncelleme yapayım, eşim dayanamadı bugün gittik. Karından ultrason ile keseyi gördü.
Maşallah Ne kadarlıkken ve beta kaçken gördünüz?

Merhaba 4+4 şu an. 28inde 400hcg küsürdü. Düzenli artmış ise bugün 1500 civarı olması gerekiyor. BAT 3 gün geçti. Ben BAT’den 6-7 gün önce tesadüf farkettim

dogru diyorsun suan beta 200lerde ya iki hafta sonra gitmek istiyorum doktora ozaman belkide kalp atislarinida duymak nasip olur diye
Aynen öyle ben oğlumda 6+1 'di kalp atışını duydum o yüzden haftaya 5+2 olacak bir gidip keseyi goreyim bir sorun var mı onu da göreyim dedim so ra 10 gün içinde kontrol oluyor diye kalp atisinida duyarım diye kafamda hesap yaptım

Merhaba 4+4 şu an. 28inde 400hcg küsürdü. Düzenli artmış ise bugün 1500 civarı olması gerekiyor. BAT 3 gün geçti. Ben BAT’den 6-7 gün önce tesadüf farkettim
Çok güzel sağlıkla ilerlesin inşallah. Umarım ben de cuma günü keseyi görür rahatlarım

Tamam 27 sinde 110 29 unda 220 olması gerek 31 inde 440 2 kasımda da 880 olması gerek yani senin artışın çok normal brnce kendini strese sokma ve mutluluğunu yaşa sağlıkla kucağına alırsın inşallah

Hatta 16 kasıma kadar herşey yolunda giderse kese görünmüş olur ve kalp atışı bile duyulabilir. Sadece kendine dikkat et yemene içmene hareketlerine

Arkadaslar allah rizasi icin bana bi el atin.
Son adet tarihim 12 ekimdi. Genelde 25-27 güne bir geliyor adetim. Adetin 10 ve 15 günler arasi iliski oldu ve 6 kasim gibi adetimi bekliyorum. Bu sabah test yaptim negatif cikti. Acaba erken yapmis olabilirmiyim testi. Cok üzgünüm ya ümidimi kesmelimiyim bilemiyorum..

Kızlar ya ben 3 gün geciktim kan tahlili vermedim daha ama test yaptım 2 cizgi silik çıktı hamilemiyimdir sizce

Eklentiler

• 1667454622368.jpg
    76,6 KB · Görüntüleme: 39
Anlattıklarına göre Çok erken yapmışsın canım sen garanti olsun diye pazartesi yap son adet tarihinin 27 gün sonrası olarak baz al çünki düzenli adet günleri 27/28 günler arasıdır sen zaten pazartesine kadar daha adet gününü beklemen lazım garanti olsun dersen bide bekleyebilirsin salı tekrar yap bekleyemem dersen sağlık ocağına git bu gün kan ver kesin sonuç olur ama çok erken yapmışsın testi

Bazıları regl den bir hafta önce öğreniyor ama herkes öyle olmuyor. Bence hala ümit var.

Ben 4 ekimde regl oldum. 26-27 sinde olmam lazımdı. Olmadım. 29 ekimde erken gebelik testi yaptım negatifti (regl geçmiş olmasına rağmen düşün) yine olamayınca 31 ekimde kan verdim vee sonucum 53 çıktı

Yani ben regl geçmesine rağmen gebelik testinde göremedim. Moral bozma. regl olana kadar umut var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…