2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Hakkında hayırlısı olsun inşallah görebilirsin. Sinemaya gitmek sakıncalı değildir. Kızıma neredeyse 9 aylık hamileyken oğlumu animasyon sinema filmi ne götürmüştüm.

Bende 11 Kasım cuma günü, Aksam acilde 524.6 gibi bı değerle öğrendim hamile olduğumu , adetim 3 gün geçmişti, tekrar salı gunude sağlık ocağında kan verdim ertesi günü öğrendim 734 gibi bı değer çıkmıştı,sağlık ocağındaki çok bilmiş doktor dış gebelik olabilir, 2 hafta bekle sonra doktora git dedi ben yine dayanamadım bekleyemedim Perşembe akşamı Kadın doğuma gittim alttan vajinal ultrason ile baktılar, dış gebelik gibi bı durumda kese oluşmaz dedi, çok şükür kesen oluşmuş 4mm kadarmış 5 haftayla uyumlu dedi, kan vermene gerek yok kesen görünüyor dedi , 2 Aralık'ta da kalp atışını duymaya gitcem inşallah

6 diye biliyorum. Hazır canın çekmişler iste gitsin Benim durum çok fena canım asla bir şey çekmiyor yediğim şeyi bir daha yiyemiyorum bulantım çok ama kusma yok 7. Hafta ve bitik durumdayım
Bende öyleyim kızz ne yesem bir daha asla yemem diyorum boğazıma kadar geliyor ama kusma yok saatlerce midem çalkalanıyor sanki. Bugün çok hafif olsun diye sade yoğurtlu makarna yedim yine aynı yine aynı her yediğime pişman oluyorum

Ayyy kesinlikle gün içinde gece olsun uyuyayım gün bitsin diyorum sabahta bir önceki günün aynısına uyanmak istemiyorum inşallah bir an önce geçer

Ah canım benim Çok teşekkürler,inşallah

Ay ne tatlı şifa olsun
bende eşime söyledim niye ister istemez söylemedin bulurum ben dedi başladım ağlamaya
Aynen belki bulunurdu ve eşler içinde aslında bu durumlar güzel geliyor bence olaya dahil oluyorlar daha çok kendilerini babalığa hazırlıyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…