2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Benim de son adet 11 Şubat dı canım henüz adet olmadım dün kaset test yaptım negatif çıktı senin belirtilerin neydi
Benim belirtim hiç yoktu inanki. Sadece adet günüme yakın afedersin süt güüb beyaz akımtım olduğunu fark ettim. Sana geç dönüş yaptım şimdi hayırlısı ile hamile misin. Kasım anneleri formu varmı acaba bulamadım ben

Süt maydonoz kürü varmış o nasıl oluyor bilenler acıklayabilir mi faydası var mı yapanlar memnun kaldı mı acaba
Ben bugün başladım. 3 gün oluyormuş sütle maydonozu kaynatıp buharina çömelip battaniye ile belini sicak tutup hemen ilişki yaşıyorsun sabah banyo yapiyosun dediler baaklim nasıl olacak

Kızlar prolaktinim yüksek çıktığı için doktor duphaston vermişti (reglim normalde düzenli) ilk kutu bitince ertesi gün regl olmuştum ( ama tam regl günüme denk gelmişti zaten) şimdi ikinci kutu bitti reglime8 gün kala 4 gün geçti hala regl olmadım acaba günümdemi olucam yoksa ilaç bitincemi olmam gerekiyordu? bel ve kasık ağrılarım var çok duygu değişimleri yaşıyorum baş dönmesi var ve akıntım da var kornuyoruz ama acabaaamı dedim kafalar karışık

+ olarak dün akşam kahve pembe arası 1-2 damla kanamam oldu regl olduğuma inanamadım cünkü hiç ağrım yoktu (normalde bir damla olmasından ittibaren şiddetli ağrım başlar) yine dedim acaba mııı? sabah kalktığımda regl olmamıştım o lekeyle kaldım bakalım gün icerisinde olmazsam test yolu gözüktü galibaa

Yaptıktan bir kaç saat sonra çıkan çizgiye diyorlar canım pembe değilde gri gibi sadece çizginin izi gibi duruyor
Merhaba benim boyle sonradan çıktı ama gri degil baya net pembeydi bu kuruma mi gebelik mi anlamadim sonra 1 tane daha yaptim baska bi test erken gebelik testiydi ama onda çıkmadı kafam cok karisik 4 gun kaldi adetime

Eklentiler

• 20230408_131917.jpg
    52,5 KB · Görüntüleme: 52
1 ve 5 yaşında erkek çocuğum var kıyafete ihtiyacim var lütfen yardımcı olur musunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…