2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Cnm aniden de pikleşebilir

Ama dıkkatımı bısey cekti
Senin testlerın de aynı bnımkı ler gbi tam silik değil
Pcomu var sende
Sankı lh dalgalanması var gbı geldi
Pco yok sanıyorum yani kontrollerimde hersey normaldi düzenli adet oluyorum yani 35 günü geçmiyor 28-35 arası değişiyor düzenim. Geçen ay uygulamaya göre adetimden 18 gün sonra yumurtlama gösterdi. Tam 2 hafta sonra da regl oldum. Yine 18i baz alınca 23ünde yumurtlama olacaktır diye düşünüyorum

Kız sabah akşam yaptırmasana kıza 😄
Testleri bitecek😄
Bak Bn bu ay elimde kalan son 5 adet test ile idare ettım 😅😅
Ya ben testi vücudumu tanımak için aldım aslında 😂 yani bitince tekrar sipariş etmem diye düşünüyorum inşallah bebis haberini alırım da gerek kalmaz 😂 ama regl olsam da tekrar sipariş etmem sanırım şu an sadece yumurtlama döneminde ateşim ne oluyor akıntım nasıl lh ne gösteriyor bunların hepsinin sonucunda bundan sonra testsiz artık anlamak istiyorum 😂 testi ilk kez bu ay denedim sürekli yaparsam stresli bişey ya şu an gün aşırı ilişkiye devam zaten teste göre ilerlemiyorum😅

Ya ben testi vücudumu tanımak için aldım aslında 😂 yani bitince tekrar sipariş etmem diye düşünüyorum inşallah bebis haberini alırım da gerek kalmaz 😂 ama regl olsam da tekrar sipariş etmem sanırım şu an sadece yumurtlama döneminde ateşim ne oluyor akıntım nasıl lh ne gösteriyor bunların hepsinin sonucunda bundan sonra testsiz artık anlamak istiyorum 😂 testi ilk kez bu ay denedim sürekli yaparsam stresli bişey ya şu an gün aşırı ilişkiye devam zaten teste göre ilerlemiyorum😅
Bende almadım bu ay. Reglim bitince gün aşırı devam edicem ☺️ Ovü beni de bu ay strese soktu

Bende almadım bu ay. Reglim bitince gün aşırı devam edicem ☺️ Ovü beni de bu ay strese soktu
Kahve icicem yok şimdi icmiyim diyorum susuyorum dur testi yapayım sonra içerim suyu diyorum😂😂 Reglden sonra kafamıza goreydi 11. Günden itibaren gün aşırı devam edelim dedik 21 22. Güne kadar devam etsek gün aşırı olur herhalde 😊

sevayd sevayd az önce biri mesaj atmış. Yine saçma bir soru. Dedim mesajları okudun da özellikle mi yazdın 😂😂 bu kadar olur
Nerde nerde 😂😂 sen de az öncekinin konusuna baktın de mi dedikodu gibi olacak diye yazamıyorum buraya tam ama çok güldüm ya biri çok komik yazmıştı kızın espri anlayışına bayıldım 😂😂😂

Kahve icicem yok şimdi icmiyim diyorum susuyorum dur testi yapayım sonra içerim suyu diyorum😂😂 Reglden sonra kafamıza goreydi 11. Günden itibaren gün aşırı devam edelim dedik 21 22. Güne kadar devam etsek gün aşırı olur herhalde 😊
Cnm bnde 13. Gün başlayıp gün aşırı 25e kadar gelıyorum
Senin 35e kadar döngün varsa
Sende 25e kdr devam et
Bnımde döngüm uzun cunku

Yaa kızçelerim hep silik bende ovu testleri. 23unde çatlama bekliyorum. Ama hiç koyulaşma göremedim.Aşamali olarak mı koyulasiyor yoksa bir anda yarın ya da pazar pik mi olur. Böyle giderse hiç koyulasmayacak gibi 😅
Canım benim dun o kadar siliktiki bugun direk pik oldu bak atayım dünle bugünün testini

Eklentiler

• IMG-20230120-WA0098.jpeg
    IMG-20230120-WA0098.jpeg
    43,9 KB · Görüntüleme: 31
Ayy aynı ben ya bide ben sürekli su kahve içmeyi severim cok zorlanıyorum şu testte bekleme süresinde allahtan bugun pik oldu da rahatladım yarin siliklesme varmi diye bakicam bide sonra regli gününü beklemeye gecerim

😍Şükür canım daha da iyi olursun inşallah 🙏🙏
Gruba bonba dusmus amuda kalkıyoruz yorumuna kahkaha attım emı 😂 bı kız vardı surtunmeyle daha dogrusu elıne gelmiş yıkarken elinden seyıne gecmıs olabılırmıs asla ıkna olmuyordu hamıle olmadıgına 😂😂😂 ama soyle bısey de var lazere gıttıgım yerde kızla konusuyoruz gecen ankarada oda arkadaşı surtunme ıle hamıle kalmıs ve aldırmaya gitmişler birlikte ulan dedım bızde burda bı tarafımızı yırtalım 😂😂

Ayy aynı ben ya bide ben sürekli su kahve içmeyi severim cok zorlanıyorum şu testte bekleme süresinde allahtan bugun pik oldu da rahatladım yarin siliklesme varmi diye bakicam bide sonra regli gününü beklemeye gecerim
Yaa bende ovülasyon testini bu yüzden hiç sevmiyorum 😂 oruçken böyle canım istemiyor içeceği

X