2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Senin ki daha uygunmuş canım benim ki sadece işlem 6 bin dedi ve başarılı mı falan da bilmiyorum bugün de başka yerleri araştırcam
Sen hangi şehirdeydin
İnşallah hayırlısı olur dediğin gibi 🤲
İstanbul'dayim canım ben aşılama için para vermicem ondan uygun oldu canim

Öyleymiş galiba cumartesi acile gittiğimde kimyasal yaşıyorsun galiba demişlerdi
Çok geçmiş olsun canım 😔 düşük değil aslında kimyasal oluyor düşük olması için bebeğin büyüyüp fetüs olması gerekiyor. Şu anki durumda sağlıksız bir eşleşme olabilir döllenen yumurtada kromozomlarda bozukluk olabilir o yüzden vücuda tutunamiyormuş o yüzden sakın üzülüp canını sıkma çoğu kadın kimyasal geçirip test yapmadigindan dolayı haberi olmuyor diyor drlar da zaten

Çok geçmiş olsun canım 😔 düşük değil aslında kimyasal oluyor düşük olması için bebeğin büyüyüp fetüs olması gerekiyor. Şu anki durumda sağlıksız bir eşleşme olabilir döllenen yumurtada kromozomlarda bozukluk olabilir o yüzden vücuda tutunamiyormuş o yüzden sakın üzülüp canını sıkma çoğu kadın kimyasal geçirip test yapmadigindan dolayı haberi olmuyor diyor drlar da zaten
Öyle tabi canım ben ne zaman adet olcam ne zaman yumurtlama olacak hiç bişey bilmiyorum

Kızlar yumurtanın çatlaması için pikten sonraki gün hemen silik mi olması lazım dün tam pikti bugün sanki daha silik gibi ama tam da değil bu arada çok az su tükettim ondan da koyu çıkmış olabilir mi sevayd sevayd
Benimde öyle şuan ya merak ettim.. ağrım geçti ama bu şekilde şuan

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    130,4 KB · Görüntüleme: 36
X