2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Biraz önce HCG yaptım negatif 🥺 bu ayda tutmadı ve reglim 4 gün gecikti, geçen ayda reglim geç gelmişti soğan suyu icmelimiyim sizce içimin temizlenmesi ve reglin gelmesi açısından hiç denemedim daha önce
Hayırlısı olsun :KK43:( ben yaptım soğan kürünü geciktiğinde geldi ama adet masajı da yaptım ne etkili oldu ya da zaten gelecekti denk mi geldi bilmiyorum

Ben de aynı şekilde canım iğnenin bu defa 15 ya da 16.gününe denk geldi adetim. Dişçiye gideceğim bir de bugün inşallah antibiyotiklik bir durumum olmaz epey işim var birazını halledeyim bari dedim.ben de adet olduğumda aşılama düşünüyorum artık bu ay kesin araştırıyorum yer için
İğnelerle sperm testiyle beraber 5bin lirayı buluyor benim canım aşılama da doktorum çok başarılı 3 hastasından 2 si muhakkak olumlu oluyor benim ablamın da 10 yıl sonra o yaptı aşılamasini tuttu o kadar tedavi gördüydü olmamıştı çoğu da çoğul gebelik oluyor aşılama yaptığı hastaların bakalım.Fostimon yada gonal-f kullanicam bugün karar vericez işte hayırlısı olsun ikimiz için de canım

İğnelerle sperm testiyle beraber 5bin lirayı buluyor benim canım aşılama da doktorum çok başarılı 3 hastasından 2 si muhakkak olumlu oluyor benim ablamın da 10 yıl sonra o yaptı aşılamasini tuttu o kadar tedavi gördüydü olmamıştı çoğu da çoğul gebelik oluyor aşılama yaptığı hastaların bakalım.Fostimon yada gonal-f kullanicam bugün karar vericez işte hayırlısı olsun ikimiz için de canım
Senin ki daha uygunmuş canım benim ki sadece işlem 6 bin dedi ve başarılı mı falan da bilmiyorum bugün de başka yerleri araştırcam
Sen hangi şehirdeydin
İnşallah hayırlısı olur dediğin gibi 🤲

Kızlar herkese hayırlı sabahlar kandilin sabahında umutsuz bir şekilde test yaptım çünkü adet sancısı gibi sancım vardı biraz sicilli bir test olmasına rağmen aldığım için predictör ekspres yaptım dilerim Umutlarım sevince dönüşür dua edin ne olur çünkü ben hepinize dua ediyorum
Canım benim çok çok sevindim. Hepimize dua etmiştin. İnşallah hayırlısıyla kucağına almak nasip olsun. Bize dua etmeyi unutma.

Kızlar yumurtanın çatlaması için pikten sonraki gün hemen silik mi olması lazım dün tam pikti bugün sanki daha silik gibi ama tam da değil bu arada çok az su tükettim ondan da koyu çıkmış olabilir mi sevayd sevayd

Kızlar yumurtanın çatlaması için pikten sonraki gün hemen silik mi olması lazım dün tam pikti bugün sanki daha silik gibi ama tam da değil bu arada çok az su tükettim ondan da koyu çıkmış olabilir mi sevayd sevayd
Olabilir pik , bir kaç gün de sürebilir ama silikleştiğinde teorik olarak çatlamış oluyor
Ama her ihtimale karşın değerlendirmeye devam etmek lazım

X