2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Bizim yatakla dolap karşılıklı, dolap yatağa devrilirse arada boşluk oluyo hemen oraya saklan diyo eşim de. Ve bende de panik atak, dar alan korkusu ne ararsan var 😔 off günlerdir olası deprem senaryoları düşünüyorum hep
Valla bizde tam hazırlandık artık nerede yaşam boşluğu olacak ne şekilde cikicaz deprem cantamiz portatif kazma kürek ilk yardım çantası her ayrıntısı ile hazırladım kendim sağlam bir şekilde çıkarsam Allah nasip etsin dışarıda ki insanlara yardımım olsun diye en azından yardım gelene kadar ne kadar insana yardımcı olursam diye hazırlandım bakalım rabbim böyle bir imtihanla bizi sınamasın inşallah

Tikabasa Tikabasa cnm bu ay birliklelikte totomun altına hep kırlent koydum Max 15 30 dk arası bekledim bı kez sadece sabaha kadar o şekilde uyudum. Son bı iki aydır düzenli hurma ballı fıstık v.b çayın yanında tüketiyorum. Nasıl bı etkisi oldu bilmem

ah melisacım onlar ikinciyi üçüncüyü yapıyor tabiki hepsi çok iyi insanlar onlar adına cok seviniyorum ama işte düşünmüyorduk bi anda oldu falan diyorlar ben onca cabaya ragmen olmayınca üzülüyorum tabi 🤔
Öyle gerçekten biz bazı şeyleri kolay elde edemiyoruz.rabbim hayırlısını versin İnşAllah 🤲🏻

X