2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Günaydın kızlar. Hepinizin sevgililer günü kutlu olsun.💕

Ben sabah kaset test yaptım artımed fakat yine tertemiz çıktı. Buradan yaptığım çıkarımda şayet 1 Şubatta yumurtlamış olsaydım şimdiye kaset testte çoktan çıkacağı oldu ve demekki yapmış olduğum predictor erken gebelik testi bana yalancı çizgi gösterdi. Demekki benim düşünceme göre olan 7 sinde pik görmüştü 8 inde silikleşmişti bu tarihlerde yumurtladım ben. Buna göre de kaset testte çıkmaması normaldir diye düşünüyorum. Bat'a 5 gün var. Çatlama günü 8 Şubat'ı 1. gün baz aldığımda bugün daha 6. gün oluyor.

Ancak anlayamıyorum gerçekten anlayamıyorum. Ben resmen hafta sonu yerleşme ağrısı çektim, nefesimi kesti ve 2 gün şiddetliydi hatta tüm gece uyutmadı. Hafta sonundan beridir süt gibi beyaz bazen kremsi akıntım geliyor durmak bilmedi.

Canım sıkıldı çok.
Belki yerleşti gerçekten ama sen henüz testlerde göremiyorsun sıkma canını moralini yüksek tut ki bebişte sana sıkı sıkı tutunsun İnşAllah 🤲🏻

benim iki gün önce biri silik biri belirgin çıktı,dünden beri yaptıklarım negatif :KK43: pozitif negatif pozitif çıkan oldu mu ki hiç acaba

ben tekrar ilaç kullanmayı düşünmüyorum ya bırakacağım akışına artık sıkıldım
Kan değerlerine baktır reglinin üçüncü günü her şey normalse akışına bırak gitsin

Büyüyordur annesi ☺️ Kanaman yoksa korkma. Bende şiddetli ağrıyla hastaneye gitmiştim hamilesin tabiki ağrı çekeceksin demişti doktor. Bir süre sonra ağrı geçmezse tabi yinede doktoruna danışmalısın ☺️
Haftaya kadar agrimasin bisey olmasin. Doktorum burada degil 😔 cok siddetli degil ama korkuyorum ister istemez hersey Allahtan tabii 🙌☺️

Eklentiler

• 083EFB74-7D9B-41F8-8BDA-036E3DA95827.jpeg
    083EFB74-7D9B-41F8-8BDA-036E3DA95827.jpeg
    75,8 KB · Görüntüleme: 71
Buna da güvenemiyceksek neye güvencez o zaman ya her kafamıza estiğinde de kan testi verilmezki
ben geçen sene 3 gün üst üste predictor ile yaptım üçü de pozitifti ama hamile değildim.Kistim varmış meğerse acaba o mu yapmıştı bilemiyorum.Bu sefer de güvenemiyorum o yüzden

Ben bir ay kullanmıştım onu fayda etti mi hiç bir bilgim yok )) masajı da adet olayım diye yapmıştım bir ara gelmişti de adetim ne duyduysam yapmışım yani 😂 bir tek o sütü denemedim 😂
Maydanoz süt olanı mi diyorsun 😅 o beni korkutuyor ya. İncir kuru varmış onu denemiş miydin😁 ya benim stresten döngüm uzuyor hep sağ yumurtlik sola gore daha düzenli gibi geliyor bana bu ay da sağ yumurtalikta iyi değerlendirmem lazım kürler vs 😂😂

Belki yerleşti gerçekten ama sen henüz testlerde göremiyorsun sıkma canını moralini yüksek tut ki bebişte sana sıkı sıkı tutunsun İnşAllah 🤲🏻
Çok destekleyici ve moral yükseltici oldu yazdıkların. Teşekkür ederim 😊 Cuma gününü beklicem telrar test yapmak için. O güne kadar test yapmıcam.

X