2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Bu ay yıne olacagı varsada olmaz , cok kotuyum doktora gıttım ıgne yaptılar hemen . Kulaklrıma damla antıbıyotık verdı ıyı olcak gıbı degılım ıkı gun de raporluyum bu sabah baktıgımda yumurtada catlamıstı ama catlasa ne olur
Öncesinde olan ilişkilerden bile tutabilir öyle düşünme ☺️ Sen kendine dikkat et sağlığın önemli şu anda. Yeni bebişten ziyade evdekinin sana ihtiyacı var 🥰 ilaçlarını da ihmal etme insanlar alkolle zehirli maddelerle hamile kalıyorlar rabbim versin yeter ki ☺️

Ah kuzum umıdım yok artık valla fa inşallah ıyı gelsın dr :KK43:
Gelir canım eminim gelir ama en önemlisi geçenlerde biriyle daha konuşmuştuk hatırlamıyorum onda da aynen oldu kendini motive et 3 güne geçecek de mesela ve gerçekten inanıp motivasyonunu yükseltirsen inanki ilaçlar daha iyi ve çabuk etki edecek. Bide bence ruhum acıyor yazısını kaldır yemin ederim daha iyi gelecek sana bak o kadar iddialıyım ama inandır kendini de . Ben bu olumlamayı öğrendiğimden beri hayatta en şanssız insanım derdim hepte söylenirdim hep dilimdeydi sonra bir değiştirdim hep şanslıyım demeye başladım ve en olmadık şeylerde şansım dönmeye başladı ciddiiyim bak , tabiki güllük gülistanlık olmuyor her zaman ama gerçekten çok etkisi oluyor herşeyin başı gerçekten moral ve olumlama. ❤️

Ya kızlar ben bu estradiol hormonu hakkında hala bilgi alamadım kafam çok karışıyor gebe kalmamı engelliyor mu acaba diye🤦🏻‍♀️

Aynen canım bugün resmini attım ya bir ilacın veren doktor o ydu işte . Arkadaşım o ilaçla mucize dedikleri bebeği oldu o doktorla bana da o önermişti ama ben ameliyattan hemen sonra gitmiştim amh 0,12 çıkmıştı bana o zaman menopoz diyorlardı bu doktor bakmıştı amh ıma asla yükselmez dedi ama yükseldi çok şükür
Hangi ilaçtı o kaçırdım herhalde her doktor herkesede iyi gelmiyor doktor işide nasip herhalde

Ya kızlar ben bu estradiol hormonu hakkında hala bilgi alamadım kafam çok karışıyor gebe kalmamı engelliyor mu acaba diye🤦🏻‍♀️
Döngünün kaçıncı gününde baktırdın ve kaç çıktı canım söyle bakayım ben de araştırayım

Ovulasyon testi kullanan kızlaar bir sorum olacak. Ben ovulasyon testi yaptıktan 15 dk sonra görseli femometer'e yüklüyorum oradan oranı söylüyor. Test bir kaç saat sonra daha koyulasmis oluyor 15 dk gibi değil yani. Sabah görseli koydum mesela %29 derken su an beklemiş halini cektim %40 diyor. Koyulaşma bayağı uzun zaman sonra oluyor gibi ben ne zamanı baz alayım?
Bnımde oyle oluyor cnm
İnnovita mı kullanıyorsun
Bnım innovita testlerım dediğin gbi 15 dakikada anca netlesıyor
Bnde femometerde okutuyorum 😃
Yarım saat sonra dahada koyulasıyor

Kızlar ovulasyon testim halen silik bu akşam yumurtlama akintimi tam anlamıyla gördüm sayılır göbek deliği etrafında agri var sağ sol kasigimda agri hafiften sağ bel tarafımda agriyor ama bu göbek ağrısı enfeksiyon mu var diye korkuttu beni biraz insallah yarin pozitifi görürüm lh testinde 🤧

Kızlar ovulasyon testim halen silik bu akşam yumurtlama akintimi tam anlamıyla gördüm sayılır göbek deliği etrafında agri var sağ sol kasigimda agri hafiften sağ bel tarafımda agriyor ama bu göbek ağrısı enfeksiyon mu var diye korkuttu beni biraz insallah yarin pozitifi görürüm lh testinde 🤧
Akıntınızın rengi nasıl ki normal mi koku var mı göbek çevresinde enfeksiyon yapmaz bence ya

Akıntınızın rengi nasıl ki normal mi koku var mı göbek çevresinde enfeksiyon yapmaz bence ya
Yok canim normalde enfeksiyonda yanma kaşıntı olurdu hic biri yok sadece cok afedersin söylüyorum açık açık gecen ilişkiden sonra kati sarı bir akıntı geldi ama ilişkiye bağladım açıkçası

Kuzum adetin 3 veya 4. Günüydü 78 çıktı doğum kontrol hapını yeni kesmiştim o ay 😞
Canım doğum kontrol haplarının da içinde oduğu için genellikle artış şeklinde etkiliyormuş
E sen de yeni kestiğin için böyle çıkmıştır
Gebelik için ama özellikle tüp bebek tedavilerinde açıklamışlar 50 üstünde omamalı diye
Yani yüksekliği gebeliği engelliyormuş
Daha da yüksekliği Allah korusun meme rahim kanseri gibi şeylerin belirtisiymiş
Ama senin yüksek ihtimalle d k hapının ertesi ayı çlçtüğün için öyle çıkmıştır o yüzden normal bence bir daha baktırırsan muhtemelen düşmüş olur

X