2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Benim ateş bu ay sağ gösterip sol vurdu da neyse😅 36.9 gitti gitti gitti adet günü boooom diye düştü hain ateş
Evet ya çok umutluyduk çok güzeldi son dakka kendi kalesine gol atıp kaybettiren topçu gibi oldu😂😂 inşallah bu ay olur canım hayırlısıyla sağlıkla 🙏🙏

Bu ay yıne olacagı varsada olmaz , cok kotuyum doktora gıttım ıgne yaptılar hemen . Kulaklrıma damla antıbıyotık verdı ıyı olcak gıbı degılım ıkı gun de raporluyum bu sabah baktıgımda yumurtada catlamıstı ama catlasa ne olur

İçi doldukça şişiyormuş tablo başaracağım azmettim 😂😂amin uğurlu olsun inşallah 🙏🙏🙏
Lis
Geeçekten mi :KK70:
Yok kafayı yicez en sonunda deli muamelesi görcez sonnnda eşim bile hala alışamadı her sabah alarm kurup ateş ölçmeme😂😂😍

Aynen hastalık hastası biraz da eski kafalıysa ruh hastası da der doktor :KK70: o zaman dediğin gibidir başkaları da öyle çıktıysa o semte özel dermişsin bir de :KK70: neyse canım takip edersin gene 35 in altına düşmediği sürece sıkıntı yok 😂😂
Listeye benide alirmisiniz Sat 22.12.2022 bat 23.01.2022

Bu ay yıne olacagı varsada olmaz , cok kotuyum doktora gıttım ıgne yaptılar hemen . Kulaklrıma damla antıbıyotık verdı ıyı olcak gıbı degılım ıkı gun de raporluyum bu sabah baktıgımda yumurtada catlamıstı ama catlasa ne olur
İnşallah denediklerin tutar da en güzel moral olur sana . Geçmiş olsun canım önce sağlık tabi sonuçta öğrenene kadar kullanılan ilaçlar Allah ın da izniyle bir zararı olmaz 🙏

Canım sen ocaktasın hala bu aydan şansın var ocağa yazsın seni önce Mervenur277 Mervenur277 inşallah şubata gelmezsin hiç🥰🙏 ismin girmesin yani istediğin zaman gel tabi 😂😂
Aa tamam teşekkür ederim 🌼 inşallah musmutlu haberler alırsınız ben çok eski kadınlar kulübü üyesiyim ilk bebegimide burda saolsun çok yardımcı oldular

Aa gittinmi nasıl bir doktor birkaç yazısını okudum belli bir yaştaysa klomen femara bunlar gereksizdir diyor
Aynen canım bugün resmini attım ya bir ilacın veren doktor o ydu işte . Arkadaşım o ilaçla mucize dedikleri bebeği oldu o doktorla bana da o önermişti ama ben ameliyattan hemen sonra gitmiştim amh 0,12 çıkmıştı bana o zaman menopoz diyorlardı bu doktor bakmıştı amh ıma asla yükselmez dedi ama yükseldi çok şükür

Aa tamam teşekkür ederim 🌼 inşallah musmutlu haberler alırsınız ben çok eski kadınlar kulübü üyesiyim ilk bebegimide burda saolsun çok yardımcı oldular
İnşallah yine uğur getirir sana burası 🙏 biz takılıyoruz öyle şimdilik o topic senin bu topic benim 😂😂

X