2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Benim kasıklarım sızlıyor ya belim ağrıyo. Gaz desen ayrı noluyo anlamadım tekrar mı yumurluyorum diycem ama ona da ihtimal yok yani. Papatyamaviss Papatyamaviss
benım bel agrım var kasık agrım hala barız belırgın var adetten ıkı gun once baslamıstı , ve bagırsaklarım cok calısmaya baslamıstı gaz vs bata ne kadar var kuzum

zaten düzensizlik için doktor doğum kontrol vermişti.. lh hep yüksek cıkardı ovulasyonda bende.. pcos var.. bu ay bıraktım 3 ay kullandım sanırım ondan olduğunu düşünüyorum kist vs yoktur hapı yeni bıraktım çünkü o haplar bir ayda ne kdr kist varsa eritiyor daha öncede kullanmıştım. Sanırım hormonlar düzelmeye calısıyor canım. bakalım kısmet bişey olursa yazarım mutlaka :) hapı bırakıp ilk ay hamile kalan çok tanıdığım var hayırlısı artık :)
Hayırlısı olsun canım inşallah bebiştir 🙏🏻

Kılzlar benim kasıklarkm bacaklarım belim ağrıyor akıntım var ama sadece peçeteye gelen şeffaf yapış yapış bişey bu yumurtlama mıdır ?

Benim belirgin degil o kdr kendimi sorguluyorum o yuzden. Hangi tarafin agriyo kuzum
oğlumda da arkadaslarıma boyle bı cızım yapmısım sol tarafım bacagıma dogru da vuruyor bazı zamanlar cok fazla bazen hafıf genelde hep var ama . bide ıkı uc gun once ısten cıktım arabaya bnerken bırseyler aktı bıanda okdar korktum kı eve gelene kadar turlu sey geldımı aklıma akıntıymıs cok sukur akıntım fazla bırde
1675865325408.png

oğlumda da arkadaslarıma boyle bı cızım yapmısım sol tarafım bacagıma dogru da vuruyor bazı zamanlar cok fazla bazen hafıf genelde hep var ama . bide ıkı uc gun once ısten cıktım arabaya bnerken bırseyler aktı bıanda okdar korktum kı eve gelene kadar turlu sey geldımı aklıma akıntıymıs cok sukur akıntım fazla bırde Eki Görüntüle 3204332
Benim akintim normal seyrediyo iki kasigimada ara ara vuruyo. Acaba hangi tarafa yerlesecek 🤣🤣

Estağfirullah canim yardimci olmak isterim🤗, hormonlarim dengesizdi progestan dusuktu yani yumurtlama olmuyordu troid hormonu 5'den assagiya dusmuyordu bu dengesizlik adet dongumunde uzun olmasina sebep kullanmadan once 35 40 gune cikan döngulerim oluyordu.
Çok saol canım benim de yumurtalıklarım da tembellik var dedi ilk gittiğim doktor tahlillerim de hormonlarim yüksek çıktı muhtemel ondan kaynaklı yumurtalarımin kalitesini etkiledi hormon tedavisi için gideceğim doktora ama c life da denemek istiyorum bu arada

Evet canım 31'ini değerlendirdim. Sanırım 1i öğleden sonra çatladi. Ben de aynı şekilde erken diye düşündüm elimde laboquick ultra erken gebelik testi var ilişkiden 5 gün sonra gösterir demiş satıcı ama inanmadım açıkçası idrara o kadar erken yansıyacağını düşünmüyorum. Belirtin var mı hiç? Akintin falan nasıl? Yarın erken geliyor bana da
Iliskiden 5 gun sonra daha rahime bile ulasmamis oluyor. 8 gunde ulaşıyormuş. En iyi ihtimalle 8 gun olmali gibi geliyor bana da. Belirtim pek yok canim ya biraz gaz olabilir belki pek umudum da yok aslnda benim ama grubu okudukca gaza geliyorum ve test yapasim geliyor☺️ hayirlisi olsun hakkimizda

Hayır kayınvalidem istemedi ne söyleyim bilmiyorum 7 yabancı kapı açtıda torunlarını oğlunu istemedi diyecek söz bulamıyorum kefenin cebi yok hadi götür bakalım ona malını😓😓😓
Yuhh nasıl insanlık yanlış mı anladım yoksa kaynanan sizi eve almadı mı?

X