2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Valla kuzum ezbere yaşıyorum herkes herseye dikkat ediyor birde o detaya girsem bilmem ne olurum 🤦‍♀️
Mecbur kalınca her bir haltı kurcalar olduk daha da yapsak kafayı yicez artık zaten 😂😂i gebe kalırız bir an önce hayırlısıyla bu kadar bilgi yeter sonraki aşamalara geçelim artık 😂

Gerçekten o nasıl tablo zigzak yapmış 😂😂doğru ölçtüğünden eminsin di mi 🙄
Dil altından ölçüyorum uyanır uyanmaz hiçbir şey yapmadan direkt ölçüyorum bı de aynı saat olmasına da dikkat ediyorum dakika fark ediyordur. Sadece haftasonu 1-2 saat daha geç ölçmüş oluyorum nasıl yorumlayacagim bilemedim 🙄

Dil altından ölçüyorum uyanır uyanmaz hiçbir şey yapmadan direkt ölçüyorum bı de aynı saat olmasına da dikkat ediyorum dakika fark ediyordur. Sadece haftasonu 1-2 saat daha geç ölçmüş oluyorum nasıl yorumlayacagim bilemedim 🙄
Belki bu aya özgüdür ilk kez bu ay mı yapıyorsun geçen ay da yaptın mı böyle oynak mıydı

Eklentiler

• IMG_20230117_233746.jpg
    IMG_20230117_233746.jpg
    68,1 KB · Görüntüleme: 34
Alnimdan böyleydi, dilalti oynak oldu bende de 😂
Sen bence biraz daha yap çatlamaya kadar sonrasındada bi kaç güne bak olmazsa iki tane 35,5 var ya onları discard et hatta ben olsam direkt çıkarırdım onları alın ateşinde hiç yok o kadar düşük belliki ekstrem bir durum olmuş

Mecbur kalınca her bir haltı kurcalar olduk daha da yapsak kafayı yicez artık zaten 😂😂i gebe kalırız bir an önce hayırlısıyla bu kadar bilgi yeter sonraki aşamalara geçelim artık 😂
İnşallah kuzum gebelik günlüğüm diye topik açarız 🤭😘sen nasılsın

İnşallah kuzum gebelik günlüğüm diye topik açarız 🤭😘sen nasılsın
😂😂 açarız aynen😂😂 iyiyim canım çok şükür adet yarın 3.günüm kontrole gitçem gene ama boşa gitçem herhalde eşim testi bir sonraki ay yapalım diyor benim planım bir ay ötelendi yani genel hormon baktırırım belki bilmiyorum yani iyi diyelim iyi olalım havasındayıZ
Sen nasılsın

Sen bence biraz daha yap çatlamaya kadar sonrasındada bi kaç güne bak olmazsa iki tane 35,5 var ya onları discard et hatta ben olsam direkt çıkarırdım onları alın ateşinde hiç yok o kadar düşük belliki ekstrem bir durum olmuş
Alnimdaki ateş dilaltindan fazla çıkıyordu zaten baslarda ikisini bir yapip denemistim bu hafta sonu ovu testinde pozitifi görmem lazım ona göre bir yorum çıkar herhalde buradan 🙄

Duphaston u kullanımdım 2 ay. adetimi düzenlesin diye vermişti doktor işe de yaradı 10gün kullandım 12.gün de regl olmuştum.diğer ay da devam etmek istersen 15 gün ara ver tekrar başla demişti doktor.
Benim şuan aktif kanamam var kullanmamı söyledir doktor bir sorun olmaz herhalde

Ben de bu ay ovülasyon testine ek olarak ateş ölçümünü de takip etmeyi düşünüyorum. Aklımda soğan kürünü uygulamak da var ama adeti getiriyorsa soğan kürü gebeliği engellemez mi daha çok. O kısım kafamı karıştırıyor 😐
Banada hafif yumurta tembelliğin var dedi pco oluyor sanırım bu. Soğan kürünüde şu adetim falan bir bitsin demek istiyorum aslında

Kızlar selam bu ay benim nanay olacak sanırım eşimde bugün böbrek taşı çıktı 3 mm. Değerlendiricem ama umudum yok tomografide radyasyon yedi etkiler mi bilmiyorum taş düşürme yönteminiz varsa alırım 🥹

😂😂 açarız aynen😂😂 iyiyim canım çok şükür adet yarın 3.günüm kontrole gitçem gene ama boşa gitçem herhalde eşim testi bir sonraki ay yapalım diyor benim planım bir ay ötelendi yani genel hormon baktırırım belki bilmiyorum yani iyi diyelim iyi olalım havasındayıZ
Sen nasılsın
Öyle hastayım ki anlatamam ses yok öldürürken altıma yapacak gibiyim afedersin adet olunca 3. Gün bende gidicem bakalım oda eli kulağında sen kan mı vereceksin bakalım bana ne diyecek

X