2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Şuan adetsin de mi canım adetken bilmiyorum ki olur mu ben geçen ay kist varken söktürsün diye yaptım işe yaradı mı bilmiyorum ama iki gün sonra gelmişti kistte gitmişti çok şükür
Bence her türlü faydalı zaten en başta ödem söktürücü gebelik yoksa tabiki
Canim reglimin 3. Günü. Diğer günler hamile miyim, yada hamileliğe engel bir durum var mı diye yapamayacağım. Bu ay büyük ihtimal boş gececegimiz için yapayım dedim. Bir de yumurtlamami belki geciktirir o zaman yakalayabiliriz yumurtlamayı.

Canim reglimin 3. Günü. Diğer günler hamile miyim, yada hamileliğe engel bir durum var mı diye yapamayacağım. Bu ay büyük ihtimal boş gececegimiz için yapayım dedim. Bir de yumurtlamami belki geciktirir o zaman yakalayabiliriz yumurtlamayı.
Tamam canım şifa olsun inşallah yakalarsınız 🙏

12 ocak demişsin ikinci günün yani muhtemelen şuan adetle düşüyordur kistin çok nadir geçmeyebilir onuda ancak kontrole gidersen ultrasonda görülebilir
Adet kanaman şuan iyiyse düşüyordur çok büyük ihtimalle ama
Aralık adetimde çok az az geliyordu simsiyah amma şimdi çok geliyor vede karnim çok ağrıyor bu ay denedik hamile kalamdim şimdi düşürüyor Ola bilirmiyim acaba ?

Ben de 2 kasımda oldum gece devlet acilde olmak zorunda kaldım anestezi yapılmadan. Yoğun kanama ve çok fazla ağrım vardı kendim düşük yapamadım. Benim 1 ay boyunca kesintisiz kanama veya lekelenme devam etti. Tam kesildi derken 1 hafta sürmedi ilk adetimi oldum 15 aralıkta. İlk adetim çok yoğundu. Ama her kadında aynı olmuyor. Doktora gittiğimde pelvikste sıvı birikmesi var demişti yani ondanmış sanırım. Bana doktor hiçbir şey demedi çok ilgisizlerdi. Ben ilk adetten sonra denedim ama olmadı gebelik.
Ben anestezi ile 1 ekim oldum. Azeriyim burda özelde yaptırdım 10gun leke geldi sonra kesildi 19 kasımda regl oldum simsiyah geluyordu ve 14gün falan devam etti sonra doktora gittigimde sıvılı kist göründü aralikta yine regl oldum yine a az geliyordi atık gibi dokuluyordi icim şimdi amma kırmızı ve dolu dolu oldum belkide şimdi atıyordur kistim bitsin Doktora gorunucem bu ay denedik amma hamile kalamadim inşallah şubata bakalım

Merbaba arkadaşlar ben 1 ekim kürtaj olmuştum sonradan kist vardi o kist ne zaman gider doktor folekul dedi regl zamani geçer dedi sizde oldumu böyle bişey?
Kurtajimdan sonra lekelenmem bitmeyince bendede olmus meğer hatta dr bi hap verdi boyle yuvarlak bunu iç dedi koruyoduda sanırım tam hatırlayamadım ama ben ondan 1 hafta sonra hamile kaldım oğluma 🥰

Ben anestezi ile 1 ekim oldum. Azeriyim burda özelde yaptırdım 10gun leke geldi sonra kesildi 19 kasımda regl oldum simsiyah geluyordu ve 14gün falan devam etti sonra doktora gittigimde sıvılı kist göründü aralikta yine regl oldum yine a az geliyordi atık gibi dokuluyordi icim şimdi amma kırmızı ve dolu dolu oldum belkide şimdi atıyordur kistim bitsin Doktora gorunucem bu ay denedik amma hamile kalamadim inşallah şubata bakalım
Benimki hala tam düzelmedi. Halâ küçük küçük şeyler geliyor. Sıvılı kisti ilk defa duydum. Benden küçük sertleşmiş bir parça geldikten sonra kanamam ve lekelenmem kesildi.

Ben de 2 kasımda oldum gece devlet acilde olmak zorunda kaldım anestezi yapılmadan. Yoğun kanama ve çok fazla ağrım vardı kendim düşük yapamadım. Benim 1 ay boyunca kesintisiz kanama veya lekelenme devam etti. Tam kesildi derken 1 hafta sürmedi ilk adetimi oldum 15 aralıkta. İlk adetim çok yoğundu. Ama her kadında aynı olmuyor. Doktora gittiğimde pelvikste sıvı birikmesi var demişti yani ondanmış sanırım. Bana doktor hiçbir şey demedi çok ilgisizlerdi. Ben ilk adetten sonra denedim ama olmadı gebelik.
Nasıl dayandın anestesisiz 😥 benide yapacaklardı ama kabul etmedim korkudan

Aralık adetimde çok az az geliyordu simsiyah amma şimdi çok geliyor vede karnim çok ağrıyor bu ay denedik hamile kalamdim şimdi düşürüyor Ola bilirmiyim acaba ?
Canım aynen benim gibi olmuş o yüzden bence benim gibi de düşürüyorsun şimdi 😍😍
Aynen benim de bir önceki adetimde çok az ve simsiyah geldi kistten ötürü sökülemedi kistte düşmedi ama bir sonraki adetimde 2. gün güzel kanama oldu ve 3.gibi gittiğimde doktora kistin gittiğini söyledi
Aynı şekilde yaşadığımız için senin de yüzde 90 gitmiştir rahat ol 😍😍

Merhaba ben de yeni katıldım foruma beni de eklerseniz listeye sevinirim belki uğur getirir burda olmak 🥰 sat 11 Ocak bat 10 şubat

Canım aynen benim gibi olmuş o yüzden bence benim gibi de düşürüyorsun şimdi 😍😍
Aynen benim de bir önceki adetimde çok az ve simsiyah geldi kistten ötürü sökülemedi kistte düşmedi ama bir sonraki adetimde 2. gün güzel kanama oldu ve 3.gibi gittiğimde doktora kistin gittiğini söyledi
Aynı şekilde yaşadığımız için senin de yüzde 90 gitmiştir rahat ol 😍😍
İçim rahatladı ben adetden sonra doktora gitmeyi düşünüyorum baksın. İnşallah geçmiştir

Benimki hala tam düzelmedi. Halâ küçük küçük şeyler geliyor. Sıvılı kisti ilk defa duydum. Benden küçük sertleşmiş bir parça geldikten sonra kanamam ve lekelenmem kesildi.
Seninkide artık gitmişdir bence. Küçük gelenlerde kalintilaridir temizleniyosundur. İnşallah şubata duzeliceksin. İstersen özelden bir doktora görün bende görünücem

Klomen kullandığım ay 4 yumurtam vardı biri çatlamadı adette de düşmedi kiste dönüştü en son 3,5 cm di adette bir sonraki adette düştü çok şükür düzenimi de bozdu hatta
Benim her zaman reglim siyah leke şeklinde başlar 3-4 gün sonra kırmızıya döner.
Bunu doktorlara sorduğumda net bir cevap veremiyorlar.
İnternetten araştırdığımda da birşey bulamadım.
Bende PCO vardi bekarken ama doktorlar şimdi goremiyorlar.
Şimdi bende acaba onlar kist mi her ay diyorum

X