2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

canım ınovıtanın kullanma klavuzunda hayalet cızgıyı kaale almayın.negatıf demek yazıyor :KK43:
Lh tarafında o şekilde yazıyordu HCG tarafinda (sayfanın diğer tarafında) hayalet çizgi pozitif gözüküyor ama ben innovitayi hiç kaale almam artık😂 şu an çok çok erken ama yine de bı deniyim lh bi tuhaf diye yapmıştım 😂

Kızlar günaydın , 2 gündür gayet net çıkan bhcg çizgim bu sabah aşırı silik çıktı . Sanırım bebeğim tutunamadı 😢

Seni çok iyi anlıyorum bende hamile kalırsam doğum yapıp kucağıma alana kadar atamıycam bu korkuyu içimden biliyorum ama yapacak bir şey yok maalesef sabredip tevekkül etmekten başka. Rabbime emanet et bebeğini. Ben predictora güveniyorum sonuçta doğruluğu en yüksek olan test
şimdide kan mı versem acaba dıyorum ama hayır dıyorum bıyandan da , bugun kbb gıdecegım bır ıkı kaset test daha mı alsam acaba dıyorum .. dustu ıcıme sımdı o kusku :KK43:

aynen gıden gıttıde gıtmesınden sonra bı hafta daha devam edın dedı ya benım dr,sanırım ıkıncı bı yumurta fln gelırse dıye,ondan ben pazarıda degerlendırım demıstım ama butun haftanın yorgunlugu cıktı uyuya kalmısım erkenden :KK70: ayy bu hafta zor gecer hemen gecsede hafta sonu test yapsak ayoool :)
Hafta sonu mu ay ben yapamıyorum negatif görme korkusu var bende ama sen yapsanaaaa :KK58:bende krem-sarı akıntı basladı sende var mı az az böyle iç çamaşırımda görüyorum acaba yine mi enfeksiyon kaptım telaşlandım ya:cry:

Hafta sonu mu ay ben yapamıyorum negatif görme korkusu var bende ama sen yapsanaaaa :KK58:bende krem-sarı akıntı basladı sende var mı az az böyle iç çamaşırımda görüyorum acaba yine mi enfeksiyon kaptım telaşlandım ya:cry:
oo bır numaralı hamılelık belırtısı :KK70: bende yok akıntı kesıldı, cumartesı beraber yapcaaz S siyah yada gri sen ben,negatıfse bıdakı aya bakacaz bebısım korkma,hayırlısı olsun.❤

şimdide kan mı versem acaba dıyorum ama hayır dıyorum bıyandan da , bugun kbb gıdecegım bır ıkı kaset test daha mı alsam acaba dıyorum .. dustu ıcıme sımdı o kusku :KK43:
Canım sen niye bu kadar olumsuza taktın belki kaset test bozuktu belki idrarı az damlattın sonuçta predictorda bariz koyulaşma gördün yani

Bu kuşku içini yiyor insanın 😔 seni hangisi rahatlatırsa onu yap canım kaset testlerde hata olabiliyor eğer fırsatın varsa kan ver bence. Daha yıpratıcı bir süreç oluyor ama net oluyor sonuç. Yani ben olsam hem test alırdım hem kan verirdim, sen içinden geçeni yap. Sağlıkla sana tutunduğuna inanıyorum zaten predictor bunu gösteriyor ☺️

Kızlar bu benim ovulason testlerim acaba oldumi? Yumurta çatladımı sonuncunu az ince yaptım. Lekelenmem devam ediyor hala
6D9E0F64-0D65-4BEB-B34D-569C106DD182.jpeg

oo bır numaralı hamılelık belırtısı :KK70: bende yok akıntı kesıldı, cumartesı beraber yapcaaz S siyah yada gri sen ben,negatıfse bıdakı aya bakacaz bebısım korkma,hayırlısı olsun.❤
Kuzum bende çok akıntı oluyor o yuzden ben onu belırtı sayamıyorum malesef :110: Ya öyle mi diyorsun çok cesaretlenmem lazım batı bekliyom ben hep🙈

Beni de innovita umutlandırmıştı 😔
Geçen ay da böyle olmuştu, o zaman gri gibiydi çizgi yıkadım gecmisti. Bu sefer pembe gibi yikamama rağmen gitmedi. Acaba mi dedim. Ama pozitif olursa ilginç olurdu çünkü çok erken şu an. Daha da inanmam innovitaya 😂

Bu kuşku içini yiyor insanın 😔 seni hangisi rahatlatırsa onu yap canım kaset testlerde hata olabiliyor eğer fırsatın varsa kan ver bence. Daha yıpratıcı bir süreç oluyor ama net oluyor sonuç. Yani ben olsam hem test alırdım hem kan verirdim, sen içinden geçeni yap. Sağlıkla sana tutunduğuna inanıyorum zaten predictor bunu gösteriyor ☺️
Evet bencede predictor net göstermiş zaten bunaltma kendini Papatyamaviss Papatyamaviss

X