2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Ben de iki gündür ölçtüm tekrardan şüphelendim niyeyse. Ama düşük seyrediyor daha olmaz sanırım. Bugün döngünün 13. Günü. İnşallah bu ay gecikmez
Bende 2 gündür olcuyorum.
Dün 36.1 bugün 36.2 geldi.
Yarına yükselir diye tahmin ediyorum.
Ama 2 gündür ilişki yaşadık üst üste.
Bugün çok mu kritik gün oluyor, eşimde hal kalmadı da :KK70:

Bi kaç gündür kasiklarimda ağrı var dün yürüyüş yapayım dedim, sol kasigim batiyordu. Bir de öğlen kremsi akıntım vardı akşam çok az yapışkan akintim geldi. Sabah 2. İdrarla test yaptım(sıvı almadım) ve her zamankinden daha da koyu çıktı. Ben anlayamıyorum artık :KK43: kist falan mı oldu kist olunca böyle koyu mu olur hep :KK43: sevayd sevayd @imagination forever melisaa93 melisaa93
Valla canım kist böyle yapmaz bence yani ben yakın zamanda kist deneyimim olduğu için dediğin gibi biwlyim olmadı aksine sıfır belirti olduğu için huylanıpta gitmiştim doktora gebelik belirtisini geçtiö adet belirtim bile yoktu kist dondurmuş gibiydi tüm belirtileri.bikaç gin daha bekle bakalım inşallah en hayırlı şeyedir çıkışın bebişe olsun inşallah 🙏😍🤲

Valla canım kist böyle yapmaz bence yani ben yakın zamanda kist deneyimim olduğu için dediğin gibi biwlyim olmadı aksine sıfır belirti olduğu için huylanıpta gitmiştim doktora gebelik belirtisini geçtiö adet belirtim bile yoktu kist dondurmuş gibiydi tüm belirtileri.bikaç gin daha bekle bakalım inşallah en hayırlı şeyedir çıkışın bebişe olsun inşallah 🙏😍🤲
Amiiin canım inşallah 🙏 25. Gün bugün, yumurtlamamisimdir artık kesin başka bişey var diye düşünmüştüm ama çok teşekkür ederimm rahatladım😌

Tekrar mı yumurtluyorsun acaba? Baya koyu çıkmış.Ağrıların da var. Umutlandırmakta istemem aslında ama bir de gebelik testi mi yapsan? ☺️
Erken diye düşündüm ben de 22si 23u gibi yumurtlasam1 hafta oluyor daha testte de çıkmaz diye düşündüm 😊

Bi kaç gündür kasiklarimda ağrı var dün yürüyüş yapayım dedim, sol kasigim batiyordu. Bir de öğlen kremsi akıntım vardı akşam çok az yapışkan akintim geldi. Sabah 2. İdrarla test yaptım(sıvı almadım) ve her zamankinden daha da koyu çıktı. Ben anlayamıyorum artık :KK43: kist falan mı oldu kist olunca böyle koyu mu olur hep :KK43: sevayd sevayd @imagination forever melisaa93 melisaa93
BEnde kist var ve ben 1 kere bile koyu göremedim. Kistle alakalı değil bence.

Geçen ay aldım 2 tane silik çizgi çıkarttı bende regl oldum sonra, neye güveneceğimi şaşırdım artık ama kimyasal olduğunu düşünüyorum ben çok kanamam ve ağrım oldu betama baktırdım 5*1 çıkmıştı normalde 2lerde çıkardı
5 olagan dısı ama kuzum bu markanın yanlıs oldıguna denk gelmedim hıc

Kuzum benim iyiyim, sizleri çok sıkı takip edemiyorum ama etiketlerseniz mutlaka dönerim 🥰 biz en son kontrole gittik işte, kıza benziyor gibi dedi ama net değil tabii ki. Bir ay sonra yine gideceğiz ☺️ memleketime gittim geldim bir hafta ooohh mis gibi geldi. Bugün evimde uyandım ozlemisimm ☺️ 18 Şubat ta kontrol var beklemek zor geliyor 😅 dün de Ayşemin testlerini gördüm gönlüm şenlendi, daha daha koyularini da sizde görürüm inşallah 🤲💕
Yaaa minnoşum kız bebek mi geliyor😍😍😍😍 Allahım hayırlısı ile gelsin inşallah 🤲🏻 inşallah Rabbim sağsalim kucağına da almayı nasip etsin kuzum bizi duanda unutma 🤲🏻

BEnde kist var ve ben 1 kere bile koyu göremedim. Kistle alakalı değil bence.
Yumurta çatlamaz ise kiste dönüşür diye okumuştum burada pik göremeyince 22. Gün test yapmayi bıraktım acaba çatlamadi da kiste mi dönüşüp koyulasti diye düşündüm. Çok teşekkür ederim için rahatladı 🙏

Ben bi burdayım bi hala ocak grubunda kalan kızlardayım, ay kapanmadan ayrılamıyorum gruptan... Bebe çalışması adına ekşın sıfır bizde, İstanbul'da annemdeyiz. Haftaya döneceğiz kısmetse. Kimyasaldan sonra normal düzeninde gelirse döndükten bir kaç gün sonra da adet olurum. Benim doktorda bir kaç ay dinlendir rahmi kendini toparlasın demişti ama bunu ben sorunca demişti. Bir de bu sefer akışı kocama bırakacağım... Yok yumurtlamaymış, yok ateşmiş çok bilmişmişim bla bla... Ona yaza kadar muhlet oldu oldu. Sonra bile bile bebe defterini kapatırız. Süpriz olursa da Allah büyük deriz🤲🤲
En güzeli akışına bırakmak aslında kuzum uygulayabilsek çok güzel oluyor tatile girince ben de öyle yaptım ateş falan ölçmedim takip etmedim ateşi de yumurtlama zamanı bir iki ölçüp bırakmayı düşünüyorum adete kadar ölçmeyeceğim artık çünkü çok stres oluyorum

Bende 2 gündür olcuyorum.
Dün 36.1 bugün 36.2 geldi.
Yarına yükselir diye tahmin ediyorum.
Ama 2 gündür ilişki yaşadık üst üste.
Bugün çok mu kritik gün oluyor, eşimde hal kalmadı da :KK70:
Ya inanmıyorum seninle her şeyimiz aynı ha hep olaylarımız bile aynı. Ben de iki gündür ölçüyorum dün 36.2 bugün 36.3 ve iki gündür ilişki oldu😂 ama yumurtlama olacağını düşündüğümden değil öyle gelişti durumlar😂😂😂😂 özellikle olmadı yani🙈

X