2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Merhabalar ben bu ay Klomen kullandım doktor 4 yumurta büyümüş ilişki olmasın çoğul gebelik olur dedi. (bu ay hayıt sirkesi kullanmıştım. Normalde klomen kullandığımda bu kadar yumurta gelişmiyordu) Ama artık sabretmek çok zor geliyor. Yumurtalarım çoğu zaman çatlamayıp kistleşiyor o yüzden beklesem mi beklemesem mi bilemiyorum bu durumu yaşayan var mı
Eğer birden fazla çocuk sıkıntı etmeyecekse bence bekleme. Zaten ne olacağı aslında biz doğmadan kaderimizde yazılı.Belki hepsi kiste dönecek. Belki sadece bir tanesi düzgün olacak. Yine de karar size at.

Çoğul gebelik istemiyorum ama klomen kullandığım sürece hep bu ihtimal olacağını da biliyorum. Dediğiniz gibi düşünüyorum belki hepsi kist olacak belki biri tutacak ama karar veremiyorum.

Hala akıntım devam edıyor🫣🤔😊 çamasırıma gelıyor kuruyunca beyaz.her ay umutlanmayım dıyorum yıne umutlancak bısı cıkıyor🤣aksama degerlendırebılırız ins ya esımın aılesınde olacaz.eve gec gelırız kesın nasıl olcak bılmıyorm.erkeklere bazen sınır oluyorm emınım aklında bıle yoktur😊 melisaa93 melisaa93

Ben de olsam beklemezdim galiba çoğul olmasını göze alırdım
Bazen ben de içimden geçirmiyor değilm. Aynı anda oluversin bitsin gibisine. Ama herkesin isteği, bakım gücü vs farklı. Ben mesela 1 çocuktan sonra yapmam diye düşünüyorum tabi belli de olmaz.

Hala akıntım devam edıyor🫣🤔😊 çamasırıma gelıyor kuruyunca beyaz.her ay umutlanmayım dıyorum yıne umutlancak bısı cıkıyor🤣aksama degerlendırebılırız ins ya esımın aılesınde olacaz.eve gec gelırız kesın nasıl olcak bılmıyorm.erkeklere bazen sınır oluyorm emınım aklında bıle yoktur😊 melisaa93 melisaa93
hahaa çok tatlısın ya :) umut her zaman var :KK66:

yumurtlamaya daha varsa devam et sen benm önceden kullandığım 3 taneydi fitil 2 tanede hap vardı 2 aydr sadece intim yıkama jelini kullanmaya başladm sirkeli suyla sildim şekeri azalttım probiyotik kefir kullanıyorum bakalm 10 gündür birşey yok
bende 7 tane fitil var ama hepsini kullan demedi şuan bişey yok ama bugünde kullanayım sonra duruma göre bakarım kefirde alayım o zaman iyi geliyorsa akşamları yemekten sonramı içiyorsun

Kaç gündür kuruyorum kendimi havuç yicem diye sabah çıkıyorum akşam yemiş bir şekilde eve dönüyorum zaten kabızlık gaz şişkinlik her bir engelleyici rahatsızlığımda mevcut olduğundan havuca yer kalmıyor içimde 😂😂 yarın yiyeceğim hırs yaptım artık havuca😂😂😂😂
Ben bir portakal 2 tane havuç sıkıyorum çatlatmaya çok yararlı 3 günde çatlamış oluyor valla

Bir hafta sonra ben giderim yine kontrole çatlamadıysa eğer bir iğne daha verirler mi acaba hiç öyle bişey duydun mu kist için tekrar adet dğzenim bozulsun bir iki ay daha ötelesin istemiyorum ya . Kist oluşan ay 24 mm di biri
Bu ay da gene biri 24 e 18 dedi ortalama alıyoruz 19 dedi ( o ne biçim ortalamaysa 😂😂))
Canım igne olacaksan kiste dönüşmez zaten inşallah çatlar gebe kalsanda kalmasanda adetle atılır korkma sen benğ dinle bak havuç havuçççç 😂😂

Bazen ben de içimden geçirmiyor değilm. Aynı anda oluversin bitsin gibisine. Ama herkesin isteği, bakım gücü vs farklı. Ben mesela 1 çocuktan sonra yapmam diye düşünüyorum tabi belli de olmaz.
Kaderimizde varsa yaşayacağımız onu yaşarız gönlünüzden geçeni yapın hakkınızda hayırlısı olan olsun🤲

Bir hafta sonra ben giderim yine kontrole çatlamadıysa eğer bir iğne daha verirler mi acaba hiç öyle bişey duydun mu kist için tekrar adet dğzenim bozulsun bir iki ay daha ötelesin istemiyorum ya . Kist oluşan ay 24 mm di biri
Bu ay da gene biri 24 e 18 dedi ortalama alıyoruz 19 dedi ( o ne biçim ortalamaysa 😂😂))
Yok canım ikinci kez çatlatma iğnesini duymadım ☺️ Ortalama da maşaAllah tam ortada 😂 sen sıkma canını çatlayacak bu yumoşlar bana güven sen 🥰

Eklentiler

• 7C8E8F93-2854-428D-AB7D-4C4FC3E76312.jpeg
    7C8E8F93-2854-428D-AB7D-4C4FC3E76312.jpeg
    40,4 KB · Görüntüleme: 33
  • 96E9298D-B42B-4223-9B91-8921CD58F631.png
    96E9298D-B42B-4223-9B91-8921CD58F631.png
    140,6 KB · Görüntüleme: 31
Çoğul gebelik istemiyorum ama klomen kullandığım sürece hep bu ihtimal olacağını da biliyorum. Dediğiniz gibi düşünüyorum belki hepsi kist olacak belki biri tutacak ama karar veremiyorum.
Bana klomen kullandığımda ikiz ihtimali var demişti tek tutmuştu onu da doğum zamanı kaybettim. Ömrü olan sana gelecek ben olsam asla beklemem🥰

Akşama onun aklına girmek sende o zaman 😂 bu iş olsun deme hiç kelimelere dökme. Sen cilveli ol o gelsin 😂 haftasonu geldi zaten uyur bol bol

bende 7 tane fitil var ama hepsini kullan demedi şuan bişey yok ama bugünde kullanayım sonra duruma göre bakarım kefirde alayım o zaman iyi geliyorsa akşamları yemekten sonramı içiyorsun
Meyveli kefirden almayın o şeker katkısından dolayı sade olan kadar sağlıklı değil. Meyve ile blenderdan geçirin sade içemezseniz ☺️

X