2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Çatladığına emin miyiz😂 dra gittin mi kuzu ultrasonda kesinleşseydi😂😂 ay inanamıyorum ya

ayy demekkı bu test catlamayı gosterıyor ayool :KK70: :KK70: aa aaa çok şaşırdım su anda,demekkı ovulasyon testlerı gercekten dogru ya.hadı ınsallah guzel haberlerını beklıyoruz artık sekercım
Valla benim hep 14. Gün pik olurdu. Bu sefer yumurta çok büyüdüğü için 12. Gün çatlama oldu demek ki ben artık pik’in çatlama olduğuna inanıyorum valla🤣🤣

Direk sperm veriyor canım idrar kutusuna ayy cokmu açık yazdim ve erkekler nefret ediyor bu testten öncesinde de dr ne der bilmem ama 3 gün perhiz olmayacak bekleyecek
Perhiz tamam versin bakalım en azından içtiğim ilaçlar boşa gitmesin baştan bilelim neyin ne olduğunu aynen biraz gergin ama biz o kadar muayene oluyoruz o kadar da olsun

Aynen canım ben de hissettim direkt günümden önce gittim kist mi oluştu diye sordum baktı ve daha dögümğn 21.günüydü 3,5 cm di. O ayki adetle gitmedi muhtemelen aynı ilaç tarifine göre cyclo prog.. gibi bişeydi onunla bir sonraki adette gitti çok şükür. Ben rahim filmini geçen sene çektirdim bir sıkıntı yoktu şükür herhalde bir senede de bişey olmamıştır diye umuyorum.şimdi de femara kullanıyorum bakalım nasip..

Amin canım uğurlu gelsin inşallah bu ay 🌺
evet adı bu ilacın canım.bizim bu hafta rahimm filmi var,ondan sona karar verilecek tedavi durumuna ama hap yok artık dedi.rahim filminde tıkanıklık rahme yakın bi yerdeyse direk tüp bebek dedi.sanırım bizde daha fazla yıpranmayalım diye direk tüp bebek isteyeceğiz.inşallah tedaviniz güzel sonuçlanır

ınovıta hıc kullanmısmıyıdn kuzum oda dogru cıkarıyormuydu?ben ıkı ay onla yaptım ama olmadı malesef.bu ay saldım ne ovü testı ne ates cok mutluyum vallaha kafam rahat.
Kullanmadım yavrum ama sanırım gelecek ay ben de senin gibi yapıcam çok bunaldım çünkü
Walla cnm kafamda deli sorular oluştu🤔
Dünkünüde atsaydın 2sinide gorseydık
Gercekten Çatladımı yoksa tam çatladı çatlıcak oyuzden mi pik oldu?
Yarın bakalım ne olucak
Dünkünü eve gidince atim yavrum hafif çizgi vardı ordan anladım zaten çatlar diye
Bi daha ki ay bende böyle yapacagım galiba ya cok daraldıgımı hissediyorum o cift cizgiyi görene kadar
Al benden de o kadar. Geleceği varsa gelir napalım nasip

Benim de yarın reglimin 3. günü ve doktora gideceğim kontrole. İlk kez Ocak ayında korunmayı bıraktık ve Duphaston diye bir ilaç vermişti adet düzensizliğim pcos um var diye. Bu ay 1 gün önce geldi hatta adetim. İnşallah tertemizdir yumurtalıklarım bir sorunla karşılaşmam. Herhalde tekrar Duphaston verir bu ay için de. Merak edenler için adetin 16. günü başlattı bana sabah akşam kullandırttı 10 gün.

Hap yüzünden mi bilmiyorum ancak dünden beri çok yoğun bir kanamam var. Gece uykumdan kalkıp ped değiştirdim filan, saat başı değiştiriyorum hiç böyle olmamıştım. Ne var ne yok ilaç temizledi herhalde içimi.

Kızlar bende ocaktan şutlayıp kendimi şubat grubuna geldim. Bu ay ne ateş nede ovülasyon yapmak gelmiyor içimden valla. Muhtemelen salacam çok yoruldum çünkü sürekli çaba göstermekten. 2-3 güne adetimin gelmesi lazım.

Kızlar bende ocaktan şutlayıp kendimi şubat grubuna geldim. Bu ay ne ateş nede ovülasyon yapmak gelmiyor içimden valla. Muhtemelen salacam çok yoruldum çünkü sürekli çaba göstermekten. 2-3 güne adetimin gelmesi lazım.
nıye oyle dedınkı daha adet olmmaıssın

ınovıta hıc kullanmısmıyıdn kuzum oda dogru cıkarıyormuydu?ben ıkı ay onla yaptım ama olmadı malesef.bu ay saldım ne ovü testı ne ates cok mutluyum vallaha kafam rahat.
İnnovita kullandım ilk defa bu ay hala pik göremedim bugün 20. Gün 🙄 geçen ay kullanmadan yumurtladigimi anlayabilmistim. Ben de yapmam bundan sonra, daha buyuk stres cidden

ayy demekkı bu test catlamayı gosterıyor ayool :KK70: :KK70: aa aaa çok şaşırdım su anda,demekkı ovulasyon testlerı gercekten dogru ya.hadı ınsallah guzel haberlerını beklıyoruz artık sekercım
gerçekten ya ben yanlış biliyormuşum yada biz :) silikleşince çatladı diyordum peki bazen iki sürüyor çift çizgi o zmaan iki gün boyuncamı çatlama sürüyor

X