2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

bende ıste napayım iki haftadır bır fııl antıbıyotık kullanıyorum yanında ıctıgım grıp ılacları fln da var kulagıma kullandıgım damlalar flan da var masallah masallah yok yok

Benim olmadı galiba ya bugün yarında olmazsa artık kaçırdığımı düşüneceğim yapmadığım bir gün vardı bekliyorum canım
Anladım canım inş denk gelmiştir:) benimde çatlama olalı 2 gün oldu işte :) cuma da pikti cumartesi günü çatlamıştı :) bakalım bu ay olacak mı :) geçen 2 ay rahatsızdım bu öksürüklü semptomdan

bende ıste napayım iki haftadır bır fııl antıbıyotık kullanıyorum yanında ıctıgım grıp ılacları fln da var kulagıma kullandıgım damlalar flan da var masallah masallah yok yok
Önlem diyince de ben diyosun yani
Olsun kuzum senin sağlığın için gerekliydi tüm bunlar

ay bende her sabah kurumun güvenlik şeridi var ordan geciyorum xray cihazı mecburi olarak hiç düşünmemiştim hamılelikte etkisi var mı

Kızlar sizce en iyi ovulasyon testi hangisi?
Walla innovita dıyeceğim ama
Bnde Sureklı pik çıkardı
Bnden ötürümü yoksa testmi çok hassas bilemedim
Bir daha alacak olursam laboquik alırım
Ama innovita nın gebelik testi benim hcg 5 iken bna silik göstermişti
Hakkını yiyemem

Aynen ya ne diyeceğimi bilemeden kaldım anladi çocuk çok şükür kurtardı beni :) açıklama yapmadan. Bizim manyetik alan kuzum ordan çok çok çok kat fazla metal malzemeleri komple gösteriyor hiç korkma birsey olmaz 1 kereden avm den bundan sonrasına dikkat edersin kuzum

Cnm lh dalgalanması var gibi
Her an pik olacakmış gibi
Gün aşırı ilişki ne devam et
Yapacak bısey yok, devam et testlere
Dün akşam tekrar test yaptım siliklesti ama akşam çok sıvı aldım o yüzdendir herhalde dedim. Bugün de silik çıkarsa çatlama denilebilir mi

Regl bittikten 3 gün sonra mı başlanıyordu
uc gun sonra dıyor evet ama ben uc gun sonra yapsam benım yumurtlamaya denk gelır mesela kendı yumurtlama gunune gore hesapla o standart 14 gunde yumurtlayan kadınlar ıcın gecerli
Ve evet her önlem var maşallah maşallah , zaten hamıs cıkcagımı sanmıyorum saglıgımdan olmayayım barı

SLM. bende iki ay yumurta takibi yaptırdım. ama sonuç olumsuz. iki ay da boş geçtik. yine olumsuz. şubat ayında tüp bebek için müracaat edeceğiz. inşallah bi sorun çıkmaz da şubat ayında pozitif çıkar.

Dün akşam tekrar test yaptım siliklesti ama akşam çok sıvı aldım o yüzdendir herhalde dedim. Bugün de silik çıkarsa çatlama denilebilir mi
Cnm sen tam pili gormemişsın ama
Çatlama dıyemeyız
Mecbur testlere devam et
Stres yapma bak Bnımde 2 ay testlerım hep pik cıktı, silikleşmedi
(ama yınede hamiş kaldım)
İçerde ne oldugunu bılmıyoruz
Gün aşırı ilişkine devam et

bende balkonları fln yıkamak için kullandığım kovaya koyacağım
Öncesi konuşmalara çok gidemedim ama maydanoz süt kaynatmaktan bahsettiniz sanırım. Ben de yapmıştım ama yapın diyemem bunun sorumluluğu büyük Allah korusun kendinizi yakabilirsiniz güzel seyler de okumamistim yapacağım zamanlar. İki defa yaptım sonuç alamadım ben. Sadece garip bı akıntım olmuştu hemen sonrasında. Ben kalın olan yoğurt kabına koyup klozetin içine koydum oraya oturdum. Diğer şekilde üzerinde beklemek çok yorucu oluyor. Ama gerçekten yapmadan iyice araştırın derim. Bide üzerine oturduktan sonra kesinlikle üşütmemek lazım genelde gece yapılıyor ve sonrası ilişki oluyor.

Ayy bende de vardı vajinismus diyorum o olmasa belki simdiye olurdu bebeğim sonrada vardır bi hayır diyorum ama yinede üzülüyorum benimle evlenenlerin cocugu oluyodu ben hala yenmeye calısıyodum
Benimde evliliğimin ilk 10 ayi birleşme olmadi hic sonra yendim 3 ay geçti 4 ay hamile kaldım yine ilişki olmadı bisey olurdiye sonra zaten 9 haftada kurtaj oldu yine kanamalarım cok oldu birleşme olmadı sonra yine birliktelik oldu onda hamile kadına doguma kadar yine bisey olmadı zaten korkuyordum 6,5 yıllık evliyim ve bu zamana kadar yine zor oluyordu taki şu 1 yıldır bebek denemelerinde ilişki çok sıklaştırın için resmen hic kasma olmuyor hatta baya baya sanki yaşamamış gibiyim o hastaligi yani bunun tek çözümü yendikten sonra bol bol ilişki

Yani bencede çok dikkatli olunmalı. Yapanlarda bir kısım ilişki olmamalı bir kısım ilişki olmalı diyo bilemedim valla olsa zaten sütten oldu demem rabbim nasip edecek biz vesile arıyoruz işte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…