2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

geçmiş olsun canım.ben adet olmaya başladığım anda hissettim kesin kist oldu diye çünkü o kadar kötü bir adet dönemi geçirdim.bana da ilaç verdi doktor.içinde 21 tane var yarısı beyaz yarısı turuncu gibi bir şey adını unuttum.bana direk bu ilacı kullanırken hamile kalma şansı çok düşük dedi.rahim filmi için arayacak haber bekliyorum.siz çekildiniz mi rahim filmi

Nasıl yaptın kaçıncı günün
Adetim cuma günü bitti bugün yaptım 5 kilo organik süt almıştım onu kaynattım iyice sonra 3 e böldüm eşit miktarda 1. Tencereyi kullandım içine 1 bağ maydonozu elimle bölüp bölüp attım 1 kaşık da zeytinyağ koydum tekrar kaynattım sonra biraz alevi gidince yere koydum üzerine çömeldim çarşafla sardım göbek altımı 20 dakika kadar durdum baya bi terledi oram yanmadım çok şükür bşy olmadı ( bu arada diğer ayırdığım sütler soğuyunca dolaba attım diğer 2 gün de onları kullanıcaö)

Hamile kalırsan önümüzdeki ay herkes sütçü arayacak

hadi bakalım şifa olsun zeytin yağıda mı koyuluyor onu bilmiyordum sırayla topıkce uygular gibiyiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…