Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Şaka felan da yani kız bu grubta bi ben kaldım gibi hissediyorum kendimi herkes şubatta şakır şakır yagdırıyor burası söndü valla kız benim beklenen adet 4 şubat şubat ayı benim için geçerli oluyor mu sevayd sevayd 🤪🤪🤪🤪
Oluyor tabi yazalım oraya da gel arada bari 😂😂😂 şart mı yani iki taraflı takılıyorum ben de😂😂😂

Şaka felan da yani kız bu grubta bi ben kaldım gibi hissediyorum kendimi herkes şubatta şakır şakır yagdırıyor burası söndü valla kız benim beklenen adet 4 şubat şubat ayı benim için geçerli oluyor mu sevayd sevayd 🤪🤪🤪🤪
Tum gruplar bızım bebegım🤣hepımız aynı kısılerız cunku😄😍

Kızlar ovitrella sonrası 4. Günümdeyim inanılmaz bazen saf bazen sol olmaz üzere böyle gaz sıkışması gibi kramp giriyor ve kabız oldum. İğne etkisi böyle yaşayan var mıdır ağrım oldukça ise yarıyor gibi mutlu da oluyorum.

Kızlar ovitrella sonrası 4. Günümdeyim inanılmaz bazen saf bazen sol olmaz üzere böyle gaz sıkışması gibi kramp giriyor ve kabız oldum. İğne etkisi böyle yaşayan var mıdır ağrım oldukça ise yarıyor gibi mutlu da oluyorum.
Ben iğne olduğumda yaşamıştım.. sanki gebeymiş gibiydi..

Hiç umudum kalmadı yaa 🥺Zaten tek tupum var boyle gıderse tup bebeye baş vurucaz artık oda çok pahalı madı dururmumuz ıyı deyım kredı cekerız herhalde
Canım benim de tek tüpüm var üstelik senden bide 15 yaş fazlam var yetmezmiş gibi birde sperm sıkıntımız da var ama hala umudum var Allah tan umut kesilmez sabır ve dua 🤲🙏🙏

İğne yapıyor öyle gaz ve kabızlık, bende de oldu , yatın ikinci iğnemi vurulacağım yine olacak 🙄

Oluyor tabi yazalım oraya da gel arada bari 😂😂😂 şart mı yani iki taraflı takılıyorum ben de😂😂😂
Bende takılıyorum da orayada canım adım yazmayınca kendimi öksüz gibi hissettim 🥹🥹🥹ben zaten hamile kalsam da gitmicem siz nereye ben oraya 😂😂😂😂

Hiç umudum kalmadı yaa 🥺Zaten tek tupum var boyle gıderse tup bebeye baş vurucaz artık oda çok pahalı madı dururmumuz ıyı deyım kredı cekerız herhalde
Tek tüp ile de hamile kalan çok canım diger tarafta sıkıntı yoksa olur inşalalh kuzum zamanı vardır belki ne zamandır deniyorsunuz

X