Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Cnm hamiş olsaydın bu zamana kadar çıkardı kaset testte bnce
Bnımde Adetlerımde duzensiz
Döngüm uzun 😔
Millet ne guzel 28 günde 1 şak dıye adet oluyor
Bzım ne gununuz belli nede yumurtlama gunumuz
Ya Pcos arkadaşım 3 aylığa kadar göremedi çıkmadı testlerde 3 aylık hamileydi öğrendiğinde ve doktor anlamayıp hatta antibiyotik vermişti

Merhaba kızlar birkaç gün önce güzel haberi vermiştim ama maalesef bugün kanamam oldu tekrar test yaptım ve iyice silikleşmiş kimyasal oldu yani zaten değerimde 27 çıkmıştı düşük gelmişti bana demekki hissetmişim güzel haber alanları tebrik ediyorum alamayanlarda üzülmesinler hep birlikte beklemeye devam edelim ama bu sefer kendime kesin söz verdim 1 hafta adetim gecikmeden testte yapmıycam kanda vermiycem uzmanlar bu konuda okadar haklı kii erkenden yapıyoruz kimyasal da olsa öğreniyoruz ve hayal kırıklığı yaşıyoruz 😞
Canım, Rabbim hayırlı vakitlerde sağlıklı hayırlı bebişler nasip etsin 🤲🤲

Kız degil mi ama sende anlıyordun sanki öyle hatırlıyorum 🤗🤗
Yokkk, hiç anlamıyorum. Hatta ilk kızımda renkli ultrasonda doktor mırıl mırıl söyleniyor. Sağ el 5 parmak, sol el 5 parmak, kafayı şöyle burun böyle... Ben ekrana bakıyorum hiç bir şeye benzetemiyorum. Artık bir yerde dayanamadım siz bunların hepsini görüyor musunuz dedim :KK70: zaten agresif bir doktor demişlerdi, gülmez konuşmaz işine bakar demişlerdi. Bir yükseldi "yalan mı söylüyorum ben diye" yok estağfurullah dedim. Ben ekrandan bir şey anlamıyorum dedim. Sonra lütfettiği bak bu ayak tabanı 5 te parmağı dedi.
Ama oğlumda ki doktor çok iyiydi tek tek bize de gösterdi açıkladı, anlattı.

Hadi canım inşallah senin de pozitif olur sağlıkla 🙏 kaç gün var bat'a? İnş. Ateş yükselişi devam eder Eylül anneleri grubuna bekleriz sizi
Kız ben bu ay hamile kalırsam tahmini dogumu ekim 14 gösteriyor eylül annelerini kaçırdık bence

Kız ben bu ay hamile kalırsam tahmini dogumu ekim 14 gösteriyor eylül annelerini kaçırdık bence
Ekım grubu acarız askım yeterkı kalalım daaa🥰🥰zaten ben cocugum basak burcu olsun ıstemıyodum hıc Allah bılıyo ya🤣🤣annem abım kayınvaldem basak burcu🤣

Ekım grubu acarız askım yeterkı kalalım daaa🥰🥰zaten ben cocugum basak burcu olsun ıstemıyodum hıc Allah bılıyo ya🤣🤣annem abım kayınvaldem basak burcu🤣
Valla ne yalan söyliyim bende hiç istemiyordum. Kızım başak burcu 😂😂evladım ama bir tane başak burcu yeter 😂😂😂

Valla askm oyle benımde anam abım ama banada yetıyor etrafımı sardılar🤣🤣🤣Allah
Valla askm oyle benımde anam abım ama banada yetıyor etrafımı sardılar🤣🤣🤣
Allah yardımcın olsun canım 😂😂ben birtanesi ile zor ugraşıyorum terazi olsun bizim olsun. Bu arada ekim anneleri grubu var kuzum hazır yani. Ama ben nedense bizim grubumuzdakilerle özel anne grubumuz olsun iatiyorum sende hamile kalda aç bize grup bütün bizim hamişlerğ oraya toplayalım

Kızlar bu ne demek

Eklentiler

• 9251C55C-2FAC-4CEF-916E-AB66DA9CC733.jpeg
    9251C55C-2FAC-4CEF-916E-AB66DA9CC733.jpeg
    28,8 KB · Görüntüleme: 96
Kızlar selam ovitrelle 8. Gün aşılama 6.gün gebelik olma ihtimali var mı hala ilaç etkisi mi acaba bi de ovülasyon testi yaptim onda iki çızgi daha da belirgin

Eklentiler

• 20230125_141804.jpg
    20230125_141804.jpg
    38,5 KB · Görüntüleme: 81
X