Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Cnm hamiş olsaydın bu zamana kadar çıkardı kaset testte bnce
Bnımde Adetlerımde duzensiz
Döngüm uzun 😔
Millet ne guzel 28 günde 1 şak dıye adet oluyor
Bzım ne gununuz belli nede yumurtlama gunumuz
Senin gibi düşünüyorum gerçekten döngü uzun ne zamana kadar bekleyeceksin ne zaman yumurtlayacaksin belli değil çok zor gerçekten 😔

Valla bende bu ay ilk kez aynı bu belirtiler oldu ve sonrasında regl oldum. Bende de pcos var. O yüzden buradaki hiç kimse evet hamilesin diyemez ama %50 %50 regl ya da hamilelik her zaman ihtimal var. O yüzden en doğrusu bi kan vermen olacak gibi duruyor bence de. İnşallah vardır bebiş.
İnşallah ama çok umutlu değilim bel ağrısı tamam da kasik ağrısı hiç olmazdı kafamı karıştıran o 🫠

İnşallah ama çok umutlu değilim bel ağrısı tamam da kasik ağrısı hiç olmazdı kafamı karıştıran o 🫠
İşte belki vardır. Burada bir arkadaşla sat ve bat tarihlerimiz aynıydı ve ikimizde aynı belirtileri gösterdik. Aramızda hiç bir fark yoktu. O hamile kaldı ben regl oldum. O yüzden bişi de diyemiyorum.

Kızlar bugün kontrole geldim. Sonunda o mucize anı yaşadım. Kalp atışlarını duydum. 7+1 gözüküyor. Rabbim bunu okuyan herkese tez zamanda hayırlı bir şekilde bunu yaşamayı nasip etsin Mervenur277 Mervenur277
Amin canımm saglıkla büyüsün inşallah resmi yok mu atsan cinsşyet tahmini yapardık kız

Eklentiler

• Screenshot_20230125_142739.jpg
    Screenshot_20230125_142739.jpg
    49,5 KB · Görüntüleme: 53
sağlıkla ilerlesin inşallah canım varmı bize tavsiyen kac aydır deniyordun takviye falan aldınmı belirtin varmıydı soru yağmuruna tuttum seni 😅

Canım ekimden beri istiyordum ama yumurtlama problemim oldu. Tam tekmil ilk kez bu ay ovülasyon testleriyle takip ettim. Pik gördüğümde sık birliktelik. Ve çok şükür oldu. Ama pek Bi belirtim olmadı. Size tavsiyem çok belirti aramayın. Bide benim yaptığım hatayı yapmayın. Adete 4 gün kala öğrendim. Ve günler geçmek bilmedi. Kalp atışı duyana kadar canımdan can gitti stres yaptım. Elinizden geldiği kadar geç test yapın ve keseyi gördükten sonra 2 hafta sonra doktora gidin. Şuan çok pişmanım kendimi üzdüğüm için.

Canım ekimden beri istiyordum ama yumurtlama problemim oldu. Tam tekmil ilk kez bu ay ovülasyon testleriyle takip ettim. Pik gördüğümde sık birliktelik. Ve çok şükür oldu. Ama pek Bi belirtim olmadı. Size tavsiyem çok belirti aramayın. Bide benim yaptığım hatayı yapmayın. Adete 4 gün kala öğrendim. Ve günler geçmek bilmedi. Kalp atışı duyana kadar canımdan can gitti stres yaptım. Elinizden geldiği kadar geç test yapın ve keseyi gördükten sonra 2 hafta sonra doktora gidin. Şuan çok pişmanım kendimi üzdüğüm için.
bunu herkes söylüyor ama gel görki o kadar heyecanlı ve istekliyizki bekleyemiyoruz malesef daha regl döneminde bile test alıp stok yapıyoruz 😅😅 bizde o güzel duyguyu en kısa sürede yaşayalım inşallah...

X