Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İyi yaparsın canım. Rabbim sağlıklı bir şekilde nasip edecek biliyorum. Eğer bu seferki nasip olmazsa bunun bir sınav olduğunu ve çok daha iyisini hakedeceğini unutma, isyan etmeden tevekkül ederek yeni çalışmalara devam edelim hep birlikte 🥰
Kimyasaldada ısyan etmedık bundada ısyan etmem elhamdülillah. Vardır rabbimin bir bildiği. Rabbim geciktiriyorsa güzelleitiriyordur eminim .. 🤲🏻 Cümlemize en güzel en hayırlı vakitte nasip etsin inşallah rabbim kuzum 🤲🏻

Kızlar hamilelik belirtisi arasında bacağınızı sızlatan ayrı oluyor mu? Benim bugün bacaklarıma vuruyo ağrılar. Ellem yereppim noluyor bana. Dün testim negatif çıkmıştı halbuki. Bat 24 ocak ben hamile değilimdir diye düşünüyorum ama bilemedim de.
Ay canım inşallah bebiş belirti veriyordur 🙏🙂 Benim belirtim yok. Göğüslerim hassas sadece ama her adet öncesi olduğu için belirti sayamıyorum.
Senin dünkü test erken oldu.
Bir daha ki testini merak ediyorum 🥰🤩

Ay canım inşallah bebiş belirti veriyordur 🙏🙂 Benim belirtim yok. Göğüslerim hassas sadece ama her adet öncesi olduğu için belirti sayamıyorum.
Senin dünkü test erken oldu.
Bir daha ki testini merak ediyorum 🥰🤩
Ay hadi inşallah öyledir ya da 1 gece de bel fıtığı oldum. Hiç bir adetimde böyle ağrılarım olmamıştı şiddetli. Ama bişi dicem, bu hafta en yakın arkadaşım hamile olduğunu öğrendi ve onunda sadece göğüslerinde hassasiyet varmış başka hiç bir belirtiyi yaşamamış.

Kimyasaldada ısyan etmedık bundada ısyan etmem elhamdülillah. Vardır rabbimin bir bildiği. Rabbim geciktiriyorsa güzelleitiriyordur eminim .. 🤲🏻 Cümlemize en güzel en hayırlı vakitte nasip etsin inşallah rabbim kuzum 🤲🏻
Amiiiin İnşAllah canım 🤲🏻 Hem bu tarz durumlar kadının vücudunu temizliyormuş. Belki bir hastalıktan koruyor rabbim. Benim göğsümde kitleler vardı, genelde ağrı olurdu göğsümde. doğumdan sonra süt kesici ilaç vermişti doktorum. Acaba zararlı olur mu diye düşünüyordum meğerse kitleler geçmiş gitmiş. Bebişim melek olurken bana da şifa oldu 😍 tekrardan sağlıkla nasip olacak inanıyorum 🥰

Ay hadi inşallah öyledir ya da 1 gece de bel fıtığı oldum. Hiç bir adetimde böyle ağrılarım olmamıştı şiddetli. Ama bişi dicem, bu hafta en yakın arkadaşım hamile olduğunu öğrendi ve onunda sadece göğüslerinde hassasiyet varmış başka hiç bir belirtiyi yaşamamış.
Evet herkeste farklı olabiliyor 😇
Bir dahaki testi ne zaman yapmayı düşünüyorsun ? 😇

Yumurtlamadan 12 gün sonra evdeki testte sonra da kan da pozitifi gördüm 3 defa beta takibi yaptım iki katına çıkarak ilerledi dün aniden kanamam başladı doktora gittik beta bakıldı 182 den 11 e düşmüş bugünkü sonuçla doktor kimyasal geçiriyorsun dedi vajinal muayene ile bakıldı kese yok rahim de kalimlasma yok dedi beta sonucuna göre 5 hafta 5gunluktu
Geçmiş olsun canım seni çok iyi anlıyorum benimde agzım fena yandı kimyasallardan 7 ayda 3kere oldum hep 5 haftalık olup düşüyor rabbim sağlıklı evlatlar versin ben böyle olunca kan pırtılaşması dediler bi akrabamız böyle olmuş 7 8 kere sonra araştırmışlar kan pırtılaşması çıkmış tedavi olmuş iki oğlu var şimdi rabbim sebebi neyse sifasını versin hepimize🤲

Geçmiş olsun canım seni çok iyi anlıyorum benimde agzım fena yandı kimyasallardan 7 ayda 3kere oldum hep 5 haftalık olup düşüyor rabbim sağlıklı evlatlar versin ben böyle olunca kan pırtılaşması dediler bi akrabamız böyle olmuş 7 8 kere sonra araştırmışlar kan pırtılaşması çıkmış tedavi olmuş iki oğlu var şimdi rabbim sebebi neyse sifasını versin hepimize🤲
Ben ilk dusugumden sonra pıhtılaşma testi yapmıştım temiz çıktı tabi simdj yeniden oluşmuş mudur bilmiyorum inşallah tekrarlamaz birdaha bu kimyasal olayı psikolojik olarak beni çok yıprattı hamile kalkmaya korkuyorum artık sevinemiyorum kalsam da fobi oldu

Akıntım pazartesi doktora gitmeden önce 3 gün boyumca oldu şeffaf parlak ve uzayan akıntım geldi elime alınca rahat 10 cm sündü canım hergün çogalarak arttı sonra doktordan geldigimşn diger günü salı yani birden krem gibi oldu elime dolu dolu geldi bilerek kontrol ettim her lavaboda 3 günde öyle geldi şuna akıntım yok temiz ve dün vajinayı kontrol ettim elime birşey degmedi yumuşak ve açık tı bir haftadır açık aslında kontrolüme göre
O zaman yumurtlamış olabilirsin hadi bakalım bebeil getirsin sana 🙏🏼🙏🏼♥️

Doktorum bunu yazdı bana hamile kalmanı kolaylaştıracak dedi. Oğlumda da buna benzer başka isimli bir ilaç kullandım çok faydasını gördüm. Ama adını hatırlayamadım. Sizden bunu kullanan var mı kızlar?

Eklentiler

• IMG-20230120-WA0052.jpeg
    IMG-20230120-WA0052.jpeg
    97,6 KB · Görüntüleme: 44
Igne etkisi kac gunde gecer bilmiyorum ama bence pozitif canım bu koyulasmis 1 gün sonra bide
Evet koyu
Doktorum bunu yazdı bana hamile kalmanı kolaylaştıracak dedi. Oğlumda da buna benzer başka isimli bir ilaç kullandım çok faydasını gördüm. Ama adını hatırlayamadım. Sizden bunu kullanan var mı kızlar?
Ayy ne değişik ilaçlar var

Kızlar benim eşim ecza deposunda çalışıyor 20 yıldır
Şuan ilaç sıkıntısı var depolarda bıle yok
Özellikle bebiş ilaçları

İstesem Bi ton ilaç kullanırım ama kullandığım sadece folik asit 😄

X