Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İdrara geç geçiyor ya ben de heyecanlıyım çok 😌 bence de var bebek amaaaa insan bilmek istiyor çatlamadan bu yana 8 gün geçti kanda çıkar heralde bu kadar ağrı sızı sancıya. Çıkar mı kızlar Pazartesiyi bekleyeceğim mecbur zaten
Evde test yapsana önce canım bu kadar belirtim varsa çıkar bence yarın yap ben 9. Günde ögrenmiştim idrar testinde haftasonuna gelmişti sonra pazartesi saglık ocagında kan verdim 48 çıkmıştı

Şimdi bu nasıl saçma cümle döllenmede hemen plasenta olmuyor ki. Yerleşmeden sonra mı demek istediler acaba

Eklentiler

• DACC0209-1982-409A-93BE-A16F26EF8ACF.png
    DACC0209-1982-409A-93BE-A16F26EF8ACF.png
    225,2 KB · Görüntüleme: 38
Evde test yapsana önce canım bu kadar belirtim varsa çıkar bence yarın yap ben 9. Günde ögrenmiştim idrar testinde haftasonuna gelmişti sonra pazartesi saglık ocagında kan verdim 48 çıkmıştı
Yavruş naptın ne zaman adet günün ve test yaptın mı? En son 16 mm demiştin yumurta. Benim de o civarda ama daha çatlama olmadı 6 gün kaldı

İdrara geç geçiyor ya ben de heyecanlıyım çok 😌 bence de var bebek amaaaa insan bilmek istiyor çatlamadan bu yana 8 gün geçti kanda çıkar heralde bu kadar ağrı sızı sancıya. Çıkar mı kızlar Pazartesiyi bekleyeceğim mecbur zaten
İnşallah vardir bebiş 😊 benimde catlamadan sonra 9.günüm göğüslerim hassaslasirdi adete yakın bu sefer tık yok sağ kasığımda ara ara batma var hayırlara vesile olsun

Valla uydurmuyorsa vücudum ben çok şüpheleniyorum. İlk kez bedenim değişik davranıyor o yüzden hemen çıksın başka bişi varsa doktora gideyim diyorum memeler ve sancı mahvetti beni kocadan kaçıyorum 😅 ama 15. Gün çok iyi değil mi kaset test yaptın mı ?
Kaset yaptim bu sabah ama bugün 11. Gun daha tek cizgi çıktı

Yavruş naptın ne zaman adet günün ve test yaptın mı? En son 16 mm demiştin yumurta. Benim de o civarda ama daha çatlama olmadı 6 gün kaldı
Bekliyorum kuzum 16mm iken çatladı diye düşündüm çünlü ateşim yükseldş sabahı ama tekrar düştü bekliyorum. Normlafe adet günüm bugün ama ben klomen tedavisi ve exradan hormon ilaco verdi doktorum o adetimi geçikitirecek döllenme ihtimaline karşı benim yumurta geç gelişti canım ama bugün sol kasıgıma iki defa bıçak saplandı sanki ve bacaklarımın damarlarını çekiliyor gibi hissediyorum çatlamadıysa bugün çatlar. Canıö
Adetine 6 gün kalması sorun degil yumurtan çatlarsa 14 gün ileri atar zaten canım. Ateş tablmyda atim sana sen ölçüyormusun

Eklentiler

• 79E06E52-9709-4057-80C3-952258D230EE.jpeg
    79E06E52-9709-4057-80C3-952258D230EE.jpeg
    142,9 KB · Görüntüleme: 35
Bekliyorum kuzum 16mm iken çatladı diye düşündüm çünlü ateşim yükseldş sabahı ama tekrar düştü bekliyorum. Normlafe adet günüm bugün ama ben klomen tedavisi ve exradan hormon ilaco verdi doktorum o adetimi geçikitirecek döllenme ihtimaline karşı benim yumurta geç gelişti canım ama bugün sol kasıgıma iki defa bıçak saplandı sanki ve bacaklarımın damarlarını çekiliyor gibi hissediyorum çatlamadıysa bugün çatlar. Canıö
Adetine 6 gün kalması sorun degil yumurtan çatlarsa 14 gün ileri atar zaten canım. Ateş tablmyda atim sana sen ölçüyormusun
Yok aşkım adetime değil yumurtlamaya 6 gün kaldı döngüme göre 14. Gün çatlama oluyor benim artık prolaktin ilacı sonrası normale döndü döngüm. Dün doktora gittim 16mm bi 12mm bi yumurtan var dedi. Ovulasyon ve ateşle de takip ediyorum henüz çatlamaya var yani hayırlısı bakalım. Senin çatlama da eli kulağında o zaman ağrı varsa. Akıntı var mı? Benim mesela çatlama sonrası tık diye kesiliyor akıntı ordan anlıyorum çatladığını

Kanda ne zaman yükseliyor bu hcg arkadaşlar. 5-7 değerle öğrenenler ne zaman kan veriyor. O kadar çok belirtim var ki dayanamıyorum
Cnm ben 4,18 ile öğrendim
Erken kan verme, stres olursun
Sabret dayan
Bu sefer kanda negatif değer çıkarsa
Erken yaptığın için pişman olursun
Boşuna kan vermiş olursun ve adet gelsin dıye beklemekten stres olursun

Pozitif çıksa bile 2 günde 1 Kan vermek inan insanı yoruyor
Yorulayım da yeterli pozitif dıceksın ama
Kandan sonrası ınankı daha buyuk stres

Yasayanlar ve erken kan verenler pişman oluyor burda
Bnden söylemesi

İnşallah bebiş senınledır 🙏

Yoo burcum akrep değil
Nerden çıktı o 😄😄😄😄
Cnm dogy pozisyonda sen bişey yapmıyosun
Arkana bakma, önüne bak
Arkadaki düşünsün 😄😄😄
Allah Allah biri sormuştu da akrep demiştiniz ya 🙈 o kişide 🔥 ateş hatun demişti 😂😂 B12 de yerinde aslında 😂 neyse gece önüme bakarım 😝😂😂

Yok aşkım adetime değil yumurtlamaya 6 gün kaldı döngüme göre 14. Gün çatlama oluyor benim artık prolaktin ilacı sonrası normale döndü döngüm. Dün doktora gittim 16mm bi 12mm bi yumurtan var dedi. Ovulasyon ve ateşle de takip ediyorum henüz çatlamaya var yani hayırlısı bakalım. Senin çatlama da eli kulağında o zaman ağrı varsa. Akıntı var mı? Benim mesela çatlama sonrası tık diye kesiliyor akıntı ordan anlıyorum çatladığını
Akıntım pazartesi doktora gitmeden önce 3 gün boyumca oldu şeffaf parlak ve uzayan akıntım geldi elime alınca rahat 10 cm sündü canım hergün çogalarak arttı sonra doktordan geldigimşn diger günü salı yani birden krem gibi oldu elime dolu dolu geldi bilerek kontrol ettim her lavaboda 3 günde öyle geldi şuna akıntım yok temiz ve dün vajinayı kontrol ettim elime birşey degmedi yumuşak ve açık tı bir haftadır açık aslında kontrolüme göre

Allah Allah biri sormuştu da akrep demiştiniz ya 🙈 o kişide 🔥 ateş hatun demişti 😂😂 B12 de yerinde aslında 😂 neyse gece önüme bakarım 😝😂😂
Kız niye gülüyorsunuz müge anlı gibi beni çıldırmak mı istiyorsunuz 😂😂 öyle bir şey yaşanmadı mı gerçekten? Bana Bakırköy yolları göründü🚶‍♀️😂

X