Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet canım oyleymıs kürtajın patolojı raporu gelınce anladılar. degerım 3.000 lerden 600 e kadar dusmustu kanama ve kurtajdan sonra.ama beta 3 gun sonra tekrardan yukselmeye basladı 1.000 lere.meger bırtane daha varmıs bende myom vardı 7cm,inememıs rahme dedıler sonra bıde onun ıcın tedavı gordum betamın sıfırlanması 1 ay surdu.
Rabbim bu imtihanın mükafatını en güzel şekilde verecektir 🤲🏻 Çok şükür sağlıklısın yeninden çok yakında nasip olacak inanıyorum 😍 belki yine ikiz olur

Küsse de bir görsen. Bende konuşmak istiyorum konuşulmuyor. Sonra barışıyorsun konu kapanıyor çözülmüyor ☺️
Biz kav ediyoruz 5 dk sonra gülüp basiriyoruz sonra bi daha basliyo aynı konu bende bazen biraz gururlu ol git diyorum en son ama eşimi görünce istemsiz kahkaha atıyorum ne kadar sinirli olsamda hic sevmiyorum bu huyumu bari ben kusebilsem

Biz kav ediyoruz 5 dk sonra gülüp basiriyoruz sonra bi daha basliyo aynı konu bende bazen biraz gururlu ol git diyorum en son ama eşimi görünce istemsiz kahkaha atıyorum ne kadar sinirli olsamda hic sevmiyorum bu huyumu bari ben kusebilsem
İnşAllah ciddi küsmeni gerektirecek bir tartışmanız olmaz 🥰

benımkının kıerlede ne kadar saglam acaba kımbılır normal devlette verılıyor mu su asamada benımkı kabul etmez sanırım ne gerek var der bıtane bebede var dıye 5 ay oldu daha baslayalı
Veriliyor canim benim kocada ayni 1 tane var olmazsa tedavi sürecine gitmem seninde girmeni istemem diyo nasil yani yillarca olmasa bilemi dedim evet dedi 🙄 kendiliğinden olursa olur kafasında

hangi takviye ve vitaminleri kullandınız
Eş için d3k2, solgar e vitamini , sambu c vitamini ,keçi boynuzu özü ve kürü, bir de bahçeci ye gittiğimde eşli takviye verdiğini kullanıyoruz maxigo o nunki benimki de maxijino fındık fıstık badem gibi kuruyemişler muz arada zorlayarak ta arada kabak çekirdeği likopen amaçlı domates yedirebilirsem bir de nohut iyimiş ama yanaşmıyor 😂 sigara kahve full gidiyor maalesef . Aklıma gelenler bunlar şuan 😂😂 kendim de benzerleri

Az once konunun bırınde okudum kızlar.yenı hamıle kalmıs arkadas 5,5 haftalık,dr u alttan bakmayalım ısıyla uyarmayalım cok onemlı bu zamanlar dıkkat edelım demıs.bende hep zararlı oldugunu dusunuyodum banada baktılar baktılar hergun alttan ondan sonra düştü çocuk.ben ınanıyırum yanı gercekten sımdı neden zararlı olabılecegının mantıgını anladım.demekkı bır ısı bır uyaran gönderiyor.Bızde bır anne adayıyızya dıkkat edelım dıye yazayım dedım🥰
Benim doktum da kalp atisi dinlemezdi 7 haftada Bile sadece gösterdi doktorlar bu konuda kendi aralarında ikiye ayrılıyor bir başka dr dinlemiştim ama 7 haftamda

Evet canım oyleymıs kürtajın patolojı raporu gelınce anladılar. degerım 3.000 lerden 600 e kadar dusmustu kanama ve kurtajdan sonra.ama beta 3 gun sonra tekrardan yukselmeye basladı 1.000 lere.meger bırtane daha varmıs bende myom vardı 7cm,inememıs rahme dedıler sonra bıde onun ıcın tedavı gordum betamın sıfırlanması 1 ay surdu.
Bunu instagram da da gördüm bi bebek tüpte digeri Anna karnında ikisinde de kalp atisi var ama mecburen ikisi içinde kurtaj oldu cok zor bir durum rabbim bj daha yaşatmasın canim hayırlı sağlıklı bebek nasip etsin 🤲🏻

Bende azda olsa illaki etkisi olabileceği düşüncesindeyim senin gibi. Ama bu kez rabbim hamile kalmayı nasip ederse 1,5 ay kendimi tutup gitmek istemiyorum. En azından kese kesenin içinde bebek ve kalp atışı tamamlansın hepsini aynı anda görmek istiyorum. Bakalım dediğimi uygulayabilirsem tabi 🥲

Aslında bu şekilde yapan çok var. Direkt 8.haftada gidiyorlar.

Az once konunun bırınde okudum kızlar.yenı hamıle kalmıs arkadas 5,5 haftalık,dr u alttan bakmayalım ısıyla uyarmayalım cok onemlı bu zamanlar dıkkat edelım demıs.bende hep zararlı oldugunu dusunuyodum banada baktılar baktılar hergun alttan ondan sonra düştü çocuk.ben ınanıyırum yanı gercekten sımdı neden zararlı olabılecegının mantıgını anladım.demekkı bır ısı bır uyaran gönderiyor.Bızde bır anne adayıyızya dıkkat edelım dıye yazayım dedım🥰
Canım erken gidersen alttam bakıyorlar mecbur çünlü hamileyim diyorsun . O nedenle betanız 3 olmadan gitmeyin sabredin bende erken gittim iki dega alttan baktı bastıra bastıra görmek için bende düşük yaptım

Canım erken gidersen alttam bakıyorlar mecbur çünlü hamileyim diyorsun . O nedenle betanız 3 olmadan gitmeyin sabredin bende erken gittim iki dega alttan baktı bastıra bastıra görmek için bende düşük yaptım
Evet cnm erken gidince keseyi görmek için karından aleti bastırıyor

IMG_1892.jpg

kızlar baksanıza bu bozuk mu sayılıyor? yıkadım geçmedi, sabah yaptıp ateşim vardı beklemeden bırakıp yerime gittim 15 dakka sonra falan baktım boyleydi yıkadım geçmedi

Kızlar birsey sorucam instagramda burda da deva lokman bursa karşıma çıktı bitkisel ürünler vs hazırlıyorlarmiş kullanan varmi

Aa oylemi yapıyorlar bastiriyorlar 😳

Kızlar instagramda bazı hesaplar var sürekli bakıyorum
Minnak kurabiyeler vs gibi
Millet gebeliği kıpkırmızı testlerle öğreniyor
Biz burda 2. Çizgiyi görebilmk için kör oluyoruz 😄😄🤭
Maşallah oradakiler ne sabırlıymış

Eklentiler

• Screenshot_20230118_191358_com.instagram.android.jpg
    Screenshot_20230118_191358_com.instagram.android.jpg
    49,9 KB · Görüntüleme: 53
X