Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım bat gelmemiş ateş güzel gidiyor, inşallah güzel haberi verirsin ama öyle olmada bile hormonlar güzel çalışıyor inci gibi tablon var maşallah çok uzun sürmez gebelik haberini vermeye :KK66:
Ya her şey iyi güzel hoş da acaba sebep ney eşim de bir sperm testi verseydi bir türlü veremedi. Şubatta da olmazsa artık doktora gideceğiz bakalım sonraki aşama ne olur doktor söyler artık. 2 güne belli olur. Hayırlısı olsun inşallah canım duanı eksik etme 🤲🏻

Ya her şey iyi güzel hoş da acaba sebep ney eşim de bir sperm testi verseydi bir türlü veremedi. Şubatta da olmazsa artık doktora gideceğiz bakalım sonraki aşama ne olur doktor söyler artık. 2 güne belli olur. Hayırlısı olsun inşallah canım duanı eksik etme 🤲🏻
Aslında tek bir sebebi var zamanını bekliyor, ben de hamile kalmasaydim hsg cekilecektim eşim de sperm testi verecekti inşallah gerek kalmadan gelir bebeginiz😌🙏

İnşAllah düşmezde güzel bir sonuç alırsın 🥰🤲🏻 Bende bugün test yaptım negatif. Pazartesiye kadar test yapmıcam artık. Haftasonum rahat geçsin ☺️ Kekler sarmalar yapayım kayınvalideme gideyim 😂 elti çatlatmaca
Hahahahhaha en iyisini yapacaksın kuzum takıl düşünme bir gün biz de pozitifleri görürüz inşallah 🤲🏻❤️🥰

Hayırlı olsun canım allah kucağına almayi nasip etsin adet gecikmesinden haric nelerdi belirtilerin
Allah razı olsun canım 🤲🏻
Tahmini yumurtlama dan yaklaşık 4-5 gün sonra kasıklarımda bir rahatsızlık vardı ama bu ay ilk Elif psikolojiktir dedim otururken kalkarken yürürken sol kasıkta hep rahatsızlık hissediyordum ve bu günlerde sadece beyaz akıntı gördüm
Onun dışında adet öncesi akıntı dahil hiç belirtim yoktu canım şimdi ise bel ve kasıklarımda çok kasılma var
Mide bulantısı dün ve bugün çok var
Göğüs damarları çok belirgin
Ve ek olarak adet öncesi ara ara sırtım ağrıyordu üşütüyorum zannediyordum

Bunu da sabah özelde verdim canım burada devam ederim inşallah ki karşılaştırabilelim 😁😁
Öncelikle gözün aydın, sağlıkla gelsin kuzun 🤲🤲🤲sağlık ocağındaki çıkmadı mı 👀 sen şimdi değere takılma artışa bak, benim komşum bat günü erken gebelikle o kadar silik öğrendi ki, düşün öğlen öğrendi 2 gibi akşam 5 gibi kan verdi 6 çıktı sonucu, bu perşembe günü oluyor. 4. Gün Pazartesi verdiği kan sonucu 94. Sen birde battan 2 gün sonra testte silik görüp 4. Gün kan verdin. Bence gayet iyi, bundan sonrası artışın güzel olması 🤰🤰🤰🤰

Allah razı olsun canım 🤲🏻
Tahmini yumurtlama dan yaklaşık 4-5 gün sonra kasıklarımda bir rahatsızlık vardı ama bu ay ilk Elif psikolojiktir dedim otururken kalkarken yürürken sol kasıkta hep rahatsızlık hissediyordum ve bu günlerde sadece beyaz akıntı gördüm
Onun dışında adet öncesi akıntı dahil hiç belirtim yoktu canım şimdi ise bel ve kasıklarımda çok kasılma var
Mide bulantısı dün ve bugün çok var
Göğüs damarları çok belirgin
Ve ek olarak adet öncesi ara ara sırtım ağrıyordu üşütüyorum zannediyordum
Benimde bu ay yumurtalamadan sonra kasık agrim gecmedi hic insllah psikolojik degildir😔

X