Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yani ben sen olsam test yapardım ama uzulmezdim negatif çıkarsa, çünkü daha iki günün var. Herşey olabilir ama inşallah güzel şeyler olur , aminn. 🤲🌸
Günaydın bebeğim ateşim hala yüksek son iki gün kaldı dünkü test negatif idi. Bugün de yapsam mı🙄

Balım tek tek yazayım sana.30 kasım son adet. 25 ı gıbı yumurtlama akıntısı goruldu. 29unda sıddetlı kasık agrısıyla beta baktırdım 1.3 cıktı. 1 ocak aksam 2.4 cıktı. 5 ocak aksam 15.1 cıktı. Sonra dedım bıraz vermeyeyım artıyo sıkıntı etmıyım kendıme. Beyaz kremsı akıntım. Goguslerıme dokunamıyorum resmen. Damarlar mosmor cıktı. Kılcal kırmızı damarlar bıle cıktı hala oyle. Ve alt karın rahımde hıssedıyorum orda bıcak batması gıbı oluyor arada. Gram kasık agrım lekelenmem yok. Neyse 11 ocakta aksam verdım 47 küsür cıktı. 6 gün sonra . Resmen iki gunde bır %50 artmıs. Ve bugun aksam verdım 61.5 . Ikı gun onceye gore %30 artmış. Son adetten bu yana gecen sure 6 hafta . Bilmiyom T TASUU napcam bilmiyom 🥺 sanada gecmiş olsun kuzumm rabbım tez vakıtte sağlıklı sıhhatlı nasıp etsın ınsallah 🤲🏻
Teşekkür ederim canım, Rabbim hepimize sağlıklı sıhhatli hayırlı evlatlar nasip etsin 🤲 Bence doktora git canım, bakalım ne diyecek.

Sağ ol bebeğim, bilmiyorum bi yandan da gönlüme göre bir doktor bulamadığım için ekstra stres yapıyorum galiba :/
Ah kuzum o doktor işini bende çözemedim. Şu süreçlerde en önemli doktor. Ben yeni değiştirdim doktorumu ama bunda da şimdi erken yorum yapmak istemiyorum. Hayırlısı hakkımızda..

Arkadaşlar ben 29 aralıkta çatlatma iğnesi oldum birazdan ekleyeceğim testleri 7.gün bir tanesini tam 14.gün birini yaptım.birini de o ikisi arasında bir şey yaptım tarih yazmadığım için hatırlamıyorum maalesef.Şimdi bu testler aynı marka kuruma çizgisi bile çıkmıyordu bi tanesi görselde ki gibi çıkmış.Çöpe atmak için baktığımda gördüm.idrar gözüne bakarsam çizgi olan en son yaptığım gibi duruyor bi bakabilir misiniz lütfen

Eklentiler

• F7D907D0-0E59-4D8B-8FCB-723F8F2B5CC0.jpeg
    F7D907D0-0E59-4D8B-8FCB-723F8F2B5CC0.jpeg
    128,3 KB · Görüntüleme: 91
Kızlar 2 aydır ateş ölçtüm ateşten birşey anlamıyordum. Yükselme yoktu ovülasyon da çift hiç görmedim, adet sadece leke oldu. Bu ay yaşadığım 13 günlük bir kanamalı adet sonrası düzene girsin diye yasmine başladım doktor kontrolünde. Bu yükselme bile beni sevindirdi, düzene giriyor resmen yasmin kullanmıyor olsam bu ay belkide hamile kalabilirdim. Neyse ahlanmak yok iyileşiyorum hissi beni sevindirdi. Sizinle paylaşmak istedim 🙆🏼‍♀️🥰✋
Screenshot_20230114-095637_FF App.jpg

Yani ben sen olsam test yapardım ama uzulmezdim negatif çıkarsa, çünkü daha iki günün var. Herşey olabilir ama inşallah güzel şeyler olur , aminn. 🤲🌸
Test yaptım bence yok arkadaşlar varsa eğer ya geç çıkacak ya da ateş birden düşecek her iki duruma da hazırladım kendimi hayırlısı olsun inşallah.gölge ile falan uğraşamıcam net bir çizgi görmedikten sonra negatif kabul ediyorum

Eklentiler

• 416BEEDF-3204-4D63-9203-E5FE2E68F7DA.jpeg
    416BEEDF-3204-4D63-9203-E5FE2E68F7DA.jpeg
    83,1 KB · Görüntüleme: 82
  • B20338A7-7228-42A4-80CF-ADEBD435FABF.jpeg
    B20338A7-7228-42A4-80CF-ADEBD435FABF.jpeg
    93,9 KB · Görüntüleme: 85
  • EAA6DCFC-D50B-417F-85EE-F53D80FB0CE8.jpeg
    EAA6DCFC-D50B-417F-85EE-F53D80FB0CE8.jpeg
    104 KB · Görüntüleme: 87
  • 341ED6BC-0447-4219-AA19-CF959166B3DF.jpeg
    341ED6BC-0447-4219-AA19-CF959166B3DF.jpeg
    107,8 KB · Görüntüleme: 92
Arkadaşlar ben 29 aralıkta çatlatma iğnesi oldum birazdan ekleyeceğim testleri 7.gün bir tanesini tam 14.gün birini yaptım.birini de o ikisi arasında bir şey yaptım tarih yazmadığım için hatırlamıyorum maalesef.Şimdi bu testler aynı marka kuruma çizgisi bile çıkmıyordu bi tanesi görselde ki gibi çıkmış.Çöpe atmak için baktığımda gördüm.idrar gözüne bakarsam çizgi olan en son yaptığım gibi duruyor bi bakabilir misiniz lütfen
Canım biz burada erken gebelikte sonradan çıkan kopkoyu kırmızılar gördük ama kan sonucu sıfır çıkmıştı, hepimiz şok olmuştuk 👀 ben senin en üsttekinde de çizgi görüyorum. Bat ne zaman, çatlamadan 14 gün sonrası demişsin bat geçti mi, eğer geçtiyse umut var. Başka test varsa yapsan belli olur. Sağlıkla gelsin Kuzun 🤲

Test yaptım bence yok arkadaşlar varsa eğer ya geç çıkacak ya da ateş birden düşecek her iki duruma da hazırladım kendimi hayırlısı olsun inşallah.gölge ile falan uğraşamıcam net bir çizgi görmedikten sonra negatif kabul ediyorum
Canımcım♥️♥️♥️ hakkında hayırlısı, sağlıkla gelsin bebişin 🤲🤲🤲

Canım biz burada erken gebelikte sonradan çıkan kopkoyu kırmızılar gördük ama kan sonucu sıfır çıkmıştı, hepimiz şok olmuştuk 👀 ben senin en üsttekinde de çizgi görüyorum. Bat ne zaman, çatlamadan 14 gün sonrası demişsin bat geçti mi, eğer geçtiyse umut var. Başka test varsa yapsan belli olur. Sağlıkla gelsin Kuzun 🤲

bat takvime göre bugün canım.sadece göğüs ağrım var.birde grip oldum normalde olmam hiç bir şey anlamıyorum durumumdan.elimde test kalmadı ama alabilirim eczaneden.bende gördüm şok oldum ama hepsi aynı marka olunca acaba dedim.sağ ol canım inşallah vardır. :)

bat takvime göre bugün canım.sadece göğüs ağrım var.birde grip oldum normalde olmam hiç bir şey anlamıyorum durumumdan.elimde test kalmadı ama alabilirim eczaneden.bende gördüm şok oldum ama hepsi aynı marka olunca acaba dedim.sağ ol canım inşallah vardır. :)

Daha bata var kuzum bellı olmayabılır henuz.🙏bekleyıp gorecegız ınsallah guzel sonuclar💕

X