Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım çok fazla test yapmışsın karışıklık olmasın diye günde 1 tane aynı saatlerde ve bikaç saat öncesinde sıvı alımını azaltarak test yapmalısın yoksa anlaman zorlaşır bu şekilde. Benim anladığım kadarıyla 11 ve 12 sinde pik görmüşsün yarın 3 te fln tekrarla bakalım nasıl çıkacak. Çalışıyorsan testlerini akşam 8-10 arası yapmanı tavsiye ederim
Hepsine tarihi saati yazdım hatta garanti olsun diye başka marka da yaptım test. Sürekli pik gibi geliyor bana çünkü çoğunluğun pik sonrası hemen silikleşiyor ya. 9 gün günde bir kez yaptım adet biter bitmez başladım. Ayın 9u en başta çizgi yok bile nerdeyse sonra hızla yükseldi düşmüyor ağlıycam artık.

Hepsine tarihi saati yazdım hatta garanti olsun diye başka marka da yaptım test. Sürekli pik gibi geliyor bana çünkü çoğunluğun pik sonrası hemen silikleşiyor ya. 9 gün günde bir kez yaptım adet biter bitmez başladım. Ayın 9u en başta çizgi yok bile nerdeyse sonra hızla yükseldi düşmüyor ağlıycam artık.
Öncelikle kendini hiç strese sokma aynı testten devam et ve dediğim gibi günde 1 tane aynı saatte yap bi yarın öbür gün ne olacak bakalım birde havuç ye çatlamadıysa havuç çatlatmaya yardımcı oluyor

Öncelikle kendini hiç strese sokma aynı testten devam et ve dediğim gibi günde 1 tane aynı saatte yap bi yarın öbür gün ne olacak bakalım birde havuç ye çatlamadıysa havuç çatlatmaya yardımcı oluyor
Havuç aldım eve geldim dün test yaptım sipsilik çıktı havuçluda yedim değerlendirdim bugün yine koyulaştı…. Hadi inşallah tutar diyorum ama koca da nazlı benim o yüzden çatlama olmadıysa kesin iki üç gün bekletir beni bi haftadır peşindesin zaten diye… ya olacak ya boş geçeceğiz iki üç güne anlarım silikleşirse heralde

Kızlar lütfen yardım edin bi bakın yorumlayın bağıra bağıra ağlayacağım şimdi bu nedir ya pikti düşük çıktı geri koyulaştı geri az silik oldu şimdi hep kontrol çizgisine yakın oluyor. Sat 29 Aralık bat 31 Ocak ama yumurta erken geldi diye düşünüyorum teste göre
Sizin takip yaptığınız siteden yaptım ateş takibi böyle

Eklentiler

• F88B7756-1FAD-4A3F-848E-6A3426A0A584.png
    F88B7756-1FAD-4A3F-848E-6A3426A0A584.png
    173,3 KB · Görüntüleme: 38
Kızlar lütfen yardım edin bi bakın yorumlayın bağıra bağıra ağlayacağım şimdi bu nedir ya pikti düşük çıktı geri koyulaştı geri az silik oldu şimdi hep kontrol çizgisine yakın oluyor. Sat 29 Aralık bat 31 Ocak ama yumurta erken geldi diye düşünüyorum teste göre
Niye erken olduğunu düşünüyorsun normal değil mi zamanı , uygulamanda bugünler olduğunu göstermiş testlerinde

Ateşini düzenli ayni saatte yaptıysa 9 10 yumurtlama olmus testlerinde de aynı şekilde gördüğümde kadarıyla o gün olmus yumurtlama degerlendirdiysen beklemeye gec canım bide bazen erken yumurtlama gec yumurtlama olabilir 💕
Hep düzenli alarm kuruyorum uyanıp hemen kalkmadan ölçüyorum da yorumlamayı bilmiyorum testler silikleşmiyor çatlamadı mı diye korkuyorum

Hep düzenli alarm kuruyorum uyanıp hemen kalkmadan ölçüyorum da yorumlamayı bilmiyorum testler silikleşmiyor çatlamadı mı diye korkuyorum
Bazen 2 3 gün pik kalip sonra siliklesebiliyor çatlamış ama ates tablona göre hatta 3 gecmis üstünden simdi 9 10 gün sonra ya hamile olduğunu öğrenirsin yada regli gelir inşallah hamilelik haberini duyarız 🤲🏻🌸

Allah bağışlasın 🥰 amin canım inşallah tez zamanda dualarımız kabul olur da yüzümüz güler 🙏🌺
Maalesef içime doğdu sanki bi uyandım test için baktım adet olmuşum çok üzgünüm çok testlerde hiç çıkmasaydı üzülmezdim ama attığım testlerde bariz var o yüzden çok ümitlenmiştim ama hayırlısı Rabbim kucağımdaki evladımı bana bağişlasın hayırlısını sağlıklısını nasip etsin tekrardan 🙏🙏

fnd_50 fnd_50 en çift cızgılısınden bır test yollada sabahımız senlensın bebegm🥳🥳benım kırmızılar gelmıs.hayırlısı bakalım onumuzdekı maclara bakacagız🥹😘
Aşkım hayırlısı olsun benim ateş hala yüksek son iki gün kaldı test yapayım mı ya ateşim herhalde birden düşecek

Kuzum benim inşallah hayırlı bir pozitif görürsün bu arada ateş olayını rica etsem anlatır mıısn bende derece yok ama gerçekten de adete 3-4 gün kala yüzüm bile yanıyor ateşler basıyordu bir gün önceden ateş pat diye düştü buz gibi oldum diğer gün de regl oldum 😌
Canım her sabah aynı saatte yataktan çıkmadan dil altından ateşi ölçüp ff app diye program var oraya kaydediyorsun. Adetten yumurtlamaya kadar senin vücut ateşin oluyor. En düşük ateşten birden yükseldiği o aralıkta yumurtan çatlamış oluyor yumurta çatladıktan sonra adet olana kadar ateşin yüksek seyrediyor. Adet günü ya da adete birkaç gün kala düşerse hamile değilsin ama bat günü ve sonrası hala yüksek seyrederse büyük ihtimalle hamilesin demek oluyor

X