Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım benim ateşim son anda düşüyor o yüzden çok güvenemiyorum. Yarın son 3 kalmış olacak. Yarın yapacağım test. Varsa çıkar herhalde değil mi
İnşallah canım inşallah tabiki çıkar varsa yumurtlama gününden eminsen çıkar kuzum

Merhaba canlar bu aralar yazamıyorum çocukların hastalığı ile uğraşmaktan bugün itibariyle kırmızıları görmüş bulunmaktayım.

Haziran Temmuz a kadar buralarda olamayacağım. Kendinize çok çok iyi bakın arada girip güzel haberlerinizi okurum inşaAllah.

Rabbim hepiminizin gönlüne göre en hayırlı şekilde versin inşaallah.
Allah'a emanet olun

Kızlar iki aydır catlmta iğnesi kullanıyorum dokotr dedi 3 iğneden sonra aşılma yapılacak bu son iğneyi de şimdilik yapmak istemiyorum sizce ara veririsem bir kaç ay bişey olur mu bu ararlar çok stresliyim de o yüzden yapmak istemiyorum

benim yumurtlama dönemi bitti beklemedeyim artık günlerde gecmiyor sanki bu ay kendime söz verdim test falanda almıcam alırsan dayanamam erkenden başlarım teste
Normalde 28 günde bir adet oluyorum ben. Ancak arada 31 günde bir olduğumda oluyor. Demek ki bazı aylar iki üç gün geç yumurtlama oluyor diye düşündüm.

28 gün döngüsüne göre salı günü yumurtlama günüydü. İki günde bir değerlendirmeye devam ediyoruz bu hafta bakalım bizde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…