Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canim benim atamam oldu, ondan tasinacagim.
Ben şu an ile 2 saat uzaklıkta bir ilçede yaşıyorum, burda da her imkan yoktu.
Şimdi ile 1 saat uzakta bir ilçeye tasiniyorum, orda merkeze gidip gelmek daha kolay olacak.
Ama bu sefer de çalışmaya başlayacağım, bir şekilde izin alıp merkezde iyi bir hastaneye gidip ciddi bir tedaviye başlamam gerek artık.
İnşallah iyi bir hekime denk gelirsin canım

fnd_50 fnd_50 ruyamds hamıleydın beta 39 cıkıyodu yarına unuturm dıye sımdı yazdm kuzm
Ya Allahım beni rüyanda görmen hamile olarak görmenden daha çok etkiledi inan❤️❤️❤️ canım benim kalbini severim senin niyetini severim öyle mutlu oldum ki ya burda birbirimizi görmeden birbirimizin hamile olmasını o kadar çok istiyoruz ki rüyandan bile belli. İyi ki varsın. Allahım senin de gönlüne göre versin inşallah 🤲🏻❤️🥰❣️😢

Ben regl oldum bugün bana çarpı koyabilirsiniz🤦🏼‍♀️ çok gerildim artık her regl dönemi hamile miyim değilmiyim stresinden eşimle tartışıyoruz. Biraz buralardan uzak durucam artık akışına bırakıcam psikolojim bozulmak üzere her gece rüyamda bebek gördüm bu yumurtlamadan sonra. TV de yada telefonda bebek görünce istemsiz ağlıyorum hiç sağlıklı durumda değilim. Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah herkes burada aile gibi oluyor birbirine destek oluyor inşallah hepiniz en kısa zamanda mutlu haberi alırsınız Rabbim hepinizi sevindirsin🤲🏻

Kızlar günaydın. imagination forever imagination forever senin o rüyanı okuduktan sonra o kadar çok etkilendim ve mutlu oldum ki uyudum. Uyuduktan sonra ben de rüyamda hamile olduğumu gördüm😢 hatta kızım olacakmış rüyamda öğrendim cinsiyetini. Öyle bir ağlıyorum ki mutluluktan nasıl ağlıyorum gerçek gibiydi. Bir uyandım rüyaymış. Allahım hayırlısı ile gerçeğini hepimize yaşatır inşallah 🤲🏻

Ya Allahım beni rüyanda görmen hamile olarak görmenden daha çok etkiledi inan❤️❤️❤️ canım benim kalbini severim senin niyetini severim öyle mutlu oldum ki ya burda birbirimizi görmeden birbirimizin hamile olmasını o kadar çok istiyoruz ki rüyandan bile belli. İyi ki varsın. Allahım senin de gönlüne göre versin inşallah 🤲🏻❤️🥰❣️😢
Ayy askım cok sagol guzel dıleklerın ıcın🥰🥰 uyumusum saat 11 gıbı pek ruyada gormem aslında.sonra bı uyandm 12.30 gıbı ruyamds senı gorunce sabaha unutmadan hemen tek goz yazıverdım sana😊😊🥰 bıde 39 cıkmıs oda ılgınc ayrıntılı ruya🐥🐥🐥hadı ınsallah hayırlara vesıle olsun guzel haberler alalım🐥🐥😘😘😘

Kızlar günaydın. imagination forever imagination forever senin o rüyanı okuduktan sonra o kadar çok etkilendim ve mutlu oldum ki uyudum. Uyuduktan sonra ben de rüyamda hamile olduğumu gördüm😢 hatta kızım olacakmış rüyamda öğrendim cinsiyetini. Öyle bir ağlıyorum ki mutluluktan nasıl ağlıyorum gerçek gibiydi. Bir uyandım rüyaymış. Allahım hayırlısı ile gerçeğini hepimize yaşatır inşallah 🤲🏻
🧿🥰yaa kuzumm ınsallah kalbınden gecen yarın testtede cıkar🙏🙏🙏🙏ıkımııznde gormesı cok ılgınc yarını heyecanla beklıyorum

Ayy askım cok sagol guzel dıleklerın ıcın🥰🥰 uyumusum saat 11 gıbı pek ruyada gormem aslında.sonra bı uyandm 12.30 gıbı ruyamds senı gorunce sabaha unutmadan hemen tek goz yazıverdım sana😊😊🥰 bıde 39 cıkmıs oda ılgınc ayrıntılı ruya🐥🐥🐥hadı ınsallah hayırlara vesıle olsun guzel haberler alalım🐥🐥😘😘😘
Evet 39 çıkması da çok ilginç 🥰 yaaa inşallah malum olmuştur. Rabbim senin de burada isteyen herkesin de gönlüne göre versin inşallah 🥰❤️❤️😍

🧿🥰yaa kuzumm ınsallah kalbınden gecen yarın testtede cıkar🙏🙏🙏🙏ıkımııznde gormesı cok ılgınc yarını heyecanla beklıyorum
İnşallah kuzum çok istiyorum ama hayırla sağlıkla gelir inşallah🤲🏻 ben de bu yüzden daha çok etkilendim senin rüyanın üzerine benim de rüya görmemin🤲🏻🥰

Kız bende senin tablona baktım tam sana yazacaktım sen ovülasyonlamı takip ettin tek ilişki olmuş oda şansa çizgi çektiği günü denk gelmiş ya
Valla tek ilişki oldu gerçekten malum kötü bi aydı benim için az çok biliyorsunuz. Ayın 9 u dahil olmak üzere ovülasyon yapıyorum ama pik görmedim. Bence ayın 8 inde falan pikti sonra çatladı. Çok kasık ağrım vardı çünkü

Valla tek ilişki oldu gerçekten malum kötü bi aydı benim için az çok biliyorsunuz. Ayın 9 u dahil olmak üzere ovülasyon yapıyorum ama pik görmedim. Bence ayın 8 inde falan pikti sonra çatladı. Çok kasık ağrım vardı çünkü
Kız ama ne güzel denk getirmişsin ilişkiyi ya😍 valla hiç belli olmaz bi bakarsın stressiz asla olmayacağını düşündüğün ilişki tutar. Bide senin yumurtlama erken oluyor geçen ayda erken olmuştu sanki ya

X