Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yazılanları okuyunca ovulasyonda az bir koyulukta Görünce hemen sonra düzenli ilişki den başka bişey yapmadığıma kendimi takip etmediğime karar verdim ay maşallah nasıl bakıyorsunuz ateş pik çatlama vs kafam doldu taştı inanki
Bide geçen size söylediğim krem akıntı az miktar oluyor dikkat ettim koku ve akıntı hep adet öncesi 1 hafta önce başlıyor bunu ilişki yaşarken bile alıyorum neden ya acaba

Ay çok güldüm Allah seni emi doğru bir tespit benim eşimde yorgun oluyor ilişki hariç günlerde yastığa koymadan uyudunu anlıyorum onlarda haklı ama bizde haklıyız mesela ben şuan -15 lerde yaşıyorum duş almak Çin işkencesi hatta geceden beri gribim ama bugün yapalım dedim napalım yani

Aaa bu ay ne oluyor erkenden geliyor hep acaba yerleşme mi dicem ama seninki leke ile başlayıp sonra aktif kanamaya dönüyordu değil mi yani iki üç gün sonra adet gününde aktif olur eğer hamile değilsen. Ya çok üzüldüm ama bir bekleyelim yine de. Ateş tablonu bana bir atar mısın?

Allah razı olsun senden var ya saadetlerdir nefes alamıyordum biraz rahatlattın beni.çok teşekkür ederim İnşAllah beni mutlu ettiğinin kat be kat fazlasını yaşarsın

Benim ateş bir kaç gün sonra düşmüştü geçen ay. Bu ay da öyle olur.
Döngünün 9. Günü çok erken geldi

Eklentiler

• Screenshot_2023-01-11-12-50-58-581_com.popularapp.periodcalendar.jpg
    57,7 KB · Görüntüleme: 43
Yaaa canım çok çok sevindim İnşAllah bize de nasip olur Belirtilerin neydi hiç şüphe ettin mi

Muhtesem bir haber. Cuma gunku test partisinden de boyle guzel haberler bekliyoruz fnd_50 melisaa93

Şakamı bu ya gece yatmadan bidaha ovülasyon testi yapıcam

Eklentiler

• IMG_20230111_194816.jpg
    89,4 KB · Görüntüleme: 50
Yaaa canım çok çok sevindim İnşAllah bize de nasip olur Belirtilerin neydi hiç şüphe ettin mi
Ya hani söylemiştim ya sebepsiz saçma sapan yere ağladım bide sarı akıntım vardı ara ara bide susuzluk hissi vardı sürekli ağzım kuruyordu inşallah sizlerden de güzel haberler bekliyorum cuma günü güzel haberler alalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…