Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benimkide kk damısın yine diyor oda kabullendi artık evin parçası oldunuz kızlar

İnan bilmiyorum öyle saçma ki.
22aralik pik ve çatlama gördüm 31 Aralık yani tam 9 gün sonra kanama oldu. Aslında yerleşme mi ya diye çok sevinmiştim. Ama regl gibi olunca bilemedim. Yani şu şartlarda ben o 22sinde gebe kaldım gibi duruyor. Beta değerinin kaç olması gerektiğini ve sağlıklı mı olduğunu hiç bilmiyorum şuan

Normalde bat günün hangi gündü

Başka belirtilerin varmıydı canım
Belirti düşündüğümde kesinlikle kasik ağrısı vardı, hiç geçmedi hatta bende bir sorun var diyordum. Tekrar yumurtlama göreceğimi düşündüğüm için memede dolgunluk var ama belirti demem. 3n komiği koşarken popom acıyordu ovulasyon testi yaparken idrarda iplik gibi bisiler vardı. Ya benim çok enteresan yemin ederim yarın hayırlısı ile doktordan döneyim belgeler ile size tek tek yazicam çok saçma çünkü

Ama yinede yumurtlama üstünden 14 gün geçmiş bende de minimum 10 gün geçmesi gerekiyor bence
Aynen 14 gün geçmesi gerekiyor benm döngüm 29 gün de bir ama kaset testti yapacaksan erken gebelik yap istersen ben üçkere gebe kaldım düştü doktor kan pırtılaşmasından şüpeleniyor böyle riskli durumlar olunca erken öğrenmek en iyisi tedbiri alıyorsun enazından

Yumurtlama üstüne 14 gün ekleyerek hesaplıyorum 5 Ocak gibi görünüyor bat günün. Bu hesaba göre bence çok iyi değerin İnşAllah sağlıkla tutunur artış devam eder
Amin amin inşallah benim genelde 10 gün sürüyor yumurtlamadan sonra reglimin gelmesi inşallah güzel haberler alırım sizlerle de paylaşırım

Fsh ıcın oyle canım lh ıcınde lh/fsh 2.5 gu gecmemelıymıs.yanı lh fsh tan yuksek olursa bır sorun degıl onu demekmıstemıstım
Merhaba benim fsh 14.43 çıktı prolaktin 30 çıktı. Prolaktin çok yüksek dedi doktor dostinex diye bi hap kullanıyorum. İki değerimin de kötü çıkması strese soktu biraz beni açıkçası.. ama kullandığım ilaç prolaktini hemen düşürüyormuş son hapımı içip tekrar test vercem bakalım.. Prolaktin hormonu fsh’ı da etkiliyor olabilir dedi. Umarım öyledir ve ikisi de düşmüş olur..

Bende pıhtılaşma var mı bilmiyorum canım dekolman geçirdiğim için gebelik boyunca çocuk aspirini kullanmalıymışım. Dekolman sebebi bilinmiyor bir tek önlem olarak bunu uygulayabiliyorlar. Bir de sezaryen olalı 6 ay oldu doktorum daha erken dedi ama ben rabbim nasip eder belki umuduyla çabalıyorum

İçin rahat olsun dostinex onun ilacı bende kullanmıştım hatta evlenmeden önce hormonlarıma bastırınca haftanın 2 gün yarım vermişti bana umarım en kısa zamanda düzelir

Bütün bildiklerinizi unutun gece gündüz test yapicaz hayırlı olsun tekrar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…