Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet söylemiştin şimdi hatırladım Ne ameliyatı olacak canım geçmiş olsun bademcik fln mı?
Sağol canım.
Geniz eti ve bademcik ikisi de olacak.
Biri de alerjik bir çocuk birde o taraflara uğraşıyoruz.
Tamamen kafam rahatlasın artık öyle denemeye başlarim tekrar insaAllah

Canım T TASUU mmm son durumun ne iyi misin ağrın var mı seni çok seviyoruz her şeyin en güzeli olsun senin için. Aklım hep sende

Bence yarın yap gitsin predictoru. Öyle miydi böyle miydi diye için içini yemesin. Net sonuç çıksın

Sanki ben de ilk ikisinde gördüm Papatyamaviss

Bende de prodoctor var canım yarın beraber mi yapsak ki

Aşkı laboquickleri attın mııı

Valla güvenme kuzum bende görüyordum kendi testimde efeksiz sen yarın tekrarla koyulaşırsa inan canım çünkü varsa beta hızlı ilerledigi için yarına koyulaşması lazım
Canlarım yarın yaparım varsa da yoksada bellı olur artık

Kız sperm 72 saat canlı kalıyor diyolar belki yetişmiştir valla hiç belli olmuyor bu işler nasip olacağı varsa her koşulda oluyar

Arkadaşlar size bir şey dicem. Ben şunu fark ettim. Çok ilginç ama ben test yapma değil test alma isteği bagımlısıyım yaaaaaa test alasım geliyor şimdi Papatyamaviss predictor dedi canım onu almak istedi ama evde lanet artımedler var bir de beşli laboquick almıştım duruyo. Var mı benim gibi olan

Peki laboquick çizgisi hemen mi çıktı. Çok sonradan mı? Çok sonradan kuruma çizgisi çıkabiliyor laboquickte. Ama hemen çıktıysa kesin doğrudur o konuda hiç hatalısını görmedim Papatyamaviss

Ay o lanet artimedlerden bendede var 4 tane felan o kadar sinir olmuştumki adetken işeyip işeyip test yapasım gelmişti predictor benimde çok alasım var ama bu ay test almıcamda yapmıcamda inat ettim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…