Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Eklentiler

• BDF48A55-FF48-4F16-8543-65119FCA802F.jpeg
    BDF48A55-FF48-4F16-8543-65119FCA802F.jpeg
    60 KB · Görüntüleme: 81
Bence yarın yap gitsin predictoru. Öyle miydi böyle miydi diye için içini yemesin. Net sonuç çıksın ☺️

Sanki ben de ilk ikisinde gördüm Papatyamaviss Papatyamaviss

Bende de prodoctor var canım yarın beraber mi yapsak ki 🙏🙏

Aşkı laboquickleri attın mııı

Valla güvenme kuzum bende görüyordum kendi testimde efeksiz sen yarın tekrarla koyulaşırsa inan canım çünkü varsa beta hızlı ilerledigi için yarına koyulaşması lazım
Canlarım yarın yaparım varsa da yoksada bellı olur artık

Benim 18 i bat canım
Çatlamam 2 ocak
Benim o civardaki ilşki tarihlerim 31 aralık 5 ocak :KK70:
Bu ne perhiz bu ne lahana yani gebe kalmak istemiyormuşçasına düzenlenen takvimim 😂😂😂
Kavgalıydık o günlerde eşimle bu ay da patladı gitti yani geçen ay da kist tedavisi gördüm
Ördek çıkacak kuş çıkacak diye takılıyorum öyle boş boş :KK70:
Kız sperm 72 saat canlı kalıyor diyolar belki yetişmiştir valla hiç belli olmuyor bu işler nasip olacağı varsa her koşulda oluyar😂😘

Arkadaşlar size bir şey dicem. Ben şunu fark ettim. Çok ilginç ama ben test yapma değil test alma isteği bagımlısıyım yaaaaaa test alasım geliyor şimdi Papatyamaviss Papatyamaviss predictor dedi canım onu almak istedi😂 ama evde lanet artımedler var bir de beşli laboquick almıştım duruyo. Var mı benim gibi olan😂😂😂😂

Peki laboquick çizgisi hemen mi çıktı. Çok sonradan mı? Çok sonradan kuruma çizgisi çıkabiliyor laboquickte. Ama hemen çıktıysa kesin doğrudur o konuda hiç hatalısını görmedim Papatyamaviss Papatyamaviss

Arkadaşlar size bir şey dicem. Ben şunu fark ettim. Çok ilginç ama ben test yapma değil test alma isteği bagımlısıyım yaaaaaa test alasım geliyor şimdi Papatyamaviss Papatyamaviss predictor dedi canım onu almak istedi😂 ama evde lanet artımedler var bir de beşli laboquick almıştım duruyo. Var mı benim gibi olan😂😂😂😂
Ay o lanet artimedlerden bendede var 4 tane felan o kadar sinir olmuştumki adetken işeyip işeyip test yapasım gelmişti 😑 predictor benimde çok alasım var ama bu ay test almıcamda yapmıcamda inat ettim

X