Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende çok ağladım çok üzüldüm. Allah’a çok dua ettim rabbim bana yardım et eğer yakında nasip olmayacaksa bu isteği içimden al, içimde yanan ateşi söndür diye galiba kabul etti. Olursa olur olmazsa napiyim diyorum bir kaç gündür.bir ruhsuzluk var üstümde. Aslında ne aşılama nede tüp bebek işe yaradığı için olmuyor bebek, sadece vakti geldiği için Allah nasip ediyor öyle düşün ☺️ Biz bir vesile arıyoruz ve ödememiz gereken bedeli ödüyoruz sadece.
Bana kalırsa hiç gitmem bile ama Amh yükseklerde diğil..hatda şimdi ne durumda bile bilmiyorum..denemediğim bir şey kalmadı..

Benimki de t1 t2 yazanlardan değil bu sabah yaotim yine gölge çizgi çıktı hemen 🙄eğer test hataliysa hakkım helal değil uretene de satana da .. bugün iş çıkışı farklı bir marka alıp denicem
Okudum tüm mesajları bende testinde çizgileri gördüm canım İnşAllah pozitiftir 🤲🏻 Eğer yarın yaptığında da çizgi çıkarsa kan verip netleştir istersen ☺️

Bir de şunu düşünüyorum. Belki yakında ben öleceğim. Çocuğum olsa ortada kalsa daha mı iyi? Allah her şeyin hayırlısını veriyor belki de bu yüzden nasip olmuyor Niqu Niqu
Yok tabi hayırlısını verdiğine tam eminim.benim eşim rahmetlik olarken o zaman 5 aylık evliydim..her kes gelib karnıma bakıyordu acaba gelin hamilemi..o zaman görümcelerim sinirlendiler..dediler hamile kalsaydı kız ne edecekti çocukla tek başına iyiki kalmamış..ama o zaman ben çok ağlıyordum neden hamile kalamıyorum diye..demek hayırlısı buymuş

Bana kalırsa hiç gitmem bile ama Amh yükseklerde diğil..hatda şimdi ne durumda bile bilmiyorum..denemediğim bir şey kalmadı..
Demek istediğim aşılamaya gitme değil. Tabiki elinden geleni yapmalısın ki nasip olsun 🤲🏻 Sadece olmadığı her ay bizlerden kaynaklı olmadığını daha vaktinin gelmediğini hatırlayalım

Demek istediğim aşılamaya gitme değil. Tabiki elinden geleni yapmalısın ki nasip olsun 🤲🏻 Sadece olmadığı her ay bizlerden kaynaklı olmadığını daha vaktinin gelmediğini hatırlayalım
Asıl sorun stres bence tüm bedenimizin zihnimizle herseyimizle bebek düşünmekteyiz vücudu soyle bir salmiyoryzki olsun sürekli takip sürekli tetikte olma düşünme kendi adıma konuşayım öyleydim başlangıçta artık daha rahatım çünkü bıkıyorum ki stres kaynaklı olmuyor bir sıkıntımız yok eşimle tüm tahliller her şey yapıldı akışa bırakmak lazım o zaman nasıl da geliyor bebeler

Yok tabi hayırlısını verdiğine tam eminim.benim eşim rahmetlik olarken o zaman 5 aylık evliydim..her kes gelib karnıma bakıyordu acaba gelin hamilemi..o zaman görümcelerim sinirlendiler..dediler hamile kalsaydı kız ne edecekti çocukla tek başına iyiki kalmamış..ama o zaman ben çok ağlıyordum neden hamile kalamıyorum diye..demek hayırlısı buymuş
Ne diyim bilemedim canım çok üzgünüm neler geliyor insanın başına 😔 çok şükür sen imanlısın güçlüsün

Asıl sorun stres bence tüm bedenimizin zihnimizle herseyimizle bebek düşünmekteyiz vücudu soyle bir salmiyoryzki olsun sürekli takip sürekli tetikte olma düşünme kendi adıma konuşayım öyleydim başlangıçta artık daha rahatım çünkü bıkıyorum ki stres kaynaklı olmuyor bir sıkıntımız yok eşimle tüm tahliller her şey yapıldı akışa bırakmak lazım o zaman nasıl da geliyor bebeler
Öyle tabi çok düşündüğümüz için itiyoruz gebeliği kendimizden. Bir rahatlama geldi bana bir kaç gündür İnşAllah böyle devam eder

X